Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ksymciu 🌻 jak mi przykro. My wiemy jak sie bronić przed takimi ...ale dzieci nie :( To bardzo przykre . Przecież dziecko samo nie wymyśla tylko powtarza co dorośli mówią. :(:(😠 A zresztą kto na tym lepiej wyszedł?? ty \" wzięłaś w wynajem\"- nie sprawdził się więc poszedł w odstawkę . A tamta od razu \"pełna umowa\" i spłata do końca życia mimo że chciałaby zmienić . :):) To zazdrość - ale dziecko nie rozumie , a nie wszystko da się wytłumaczyć . Życzę aby Ci się ścieżki życia wyprostowały.❤️ Dziewczyny wysłałam wam fotki . Powiedzcie czy doszły , bo testuję nowy sprzęcik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuje zaginionego gatunku - Brykajacego Tygryska hooooop hooooooop odezwij się !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka z malinkami i poziomeczkami...no i pozdrowienia od Dajenki szczęsliwie zaleciała i juz cieszy sie córka!Superowo.Prosiła co by was pozdrowić. Ofka huncwocie jestes wreszcie,ale tak sie rozpisłaś ,ze aż mnie oczy bola od czytania Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim trzymającym kciuki ,jest ok . Ewelinko ja piszę,piszę tylko tak jakoś... Pogoda cudna ,to trzeba korzystać . Pozdrawiam wszystkie........... cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko, cieszę się , że trzymanie kciuków się przydało, ale dalej nie wiem dlaczego miałyśmy je trzymać :-). Życzę wszystkim wspaniałej niedzieli, u mnie piękne słońce za oknem i zapowiada się piękny dzień i Wam także takiego życzę , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam ,dziś wysłałam zdjęcie mam nadzieję że dojdzie jak się uda będą kolejne, ale tu mi ciężko wysłać no i nie mam tak za bardzo czasu. Pierwszy dzień był okropnie wietyrzny i zimny, wczoraj było ładnie ciepło. Niestety strasznie dokucza mi to przeziębienie, ale jakoś się trzymam i nie oszczędzam się. Trzymajcie się ciepło. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak upieczony:) słońce .ciepło zabieram swoich do lasu...dziś chcę niedzieli pozz domem.dziecko ma się nauczyć wszystkiego o lesie:) niech przeżyje na zywca:) a potem ksiązkowa wiedza:)..do wieczora..a mojego chłopa trudno wyciągnąć z domu do lasu bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE za zyczenia - bardzo I znalazlam chwilke żeby troszkę poklikac. Poczytałam - Takisku wierszyk super. Nauczycielki nasze kochane - jestem matka i zgadzam sie, że całe zło naszych dzici to wina przede wszystkim RODZICÓW: 1) bo nie umieli wpoic dzieciom właściwych zasad kiedy byli mali, 2) bo nie umieli przekazać im szacunku i nauczyc miłości 3) bo próbuja ZAWSZE tłumaczyc swoje dziecko nie dopuszczając do siebie myśli, że ono może naprawde pobłądziło. TO 3 to mysle, że wynika z własnej bezradności i wygodnictwa. Bo co zrobic jak się ma kłopot i nie waidomo co zrobic. Winni jesteśmy roznież MY dorośli, bo często nie zwracamy uwagi na niewłasciwe zachowanie obcych dzieci - ze strachu lub z obojetności. Ale niestety winni są również nauczyciele - Niestety często do tego (trudnego) zawodu trafiają ludzie z przypadku, którzy mają problemu sami ze sobą więc jak od nich wymagać umiejętności radzenia w problemach innych. Oj ale się rozpisałam.. Dajen jak tam u córci. - szczęśliwa mama, co córcię ma tak blisko. Moim koleżankom co to choróbstwa jakies chca się ich czepiać życze siły żeby się nie dały. Życie jest zbyt krótkie żeby wchodzic w ukłądy z jakimiś wirusami, bakteriami czy innymi podobnymi świństwami. Pozdrawiam wszystkich i przesyłam słoneczko, bo u mnie pieknie świeci i grzeje. Stawiam popołudniową kawkę z pysznym ciastem - serniczek, pierniczek - własnej roboty. A do tego naleweczka z wisni i koniaczek (do kawki pycha). A już teraz (bo nie wiem czy będę mogla jeszcze zajrzeć) składam imieniowe życzenia mojej imienniczce co to jutro ma święto. Życze jej tego wszystkiego co bym życzyła sobie. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu❤️ - ja prosze o pierniczek i naleweczkę. Uwielbiam takie zestawy . DZiś przeciągnęłam dzieciska po świezym powietrzu aż patrzeć na mnie nie mogą . Wytrenowane to oni mają ino palce od stukania w kompa , a nóżki teraz bolą ... Za to teraz zamówiły sobie pizze . Może przestaną sie na mnie boczyc . Dzień tak piękny ze żal z domu nie wyjśc . 25 stopni . Mniodzio..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak mnie dzisiaj wzięło na wspominki i wrócilam do pierwszych stron naszej Poczekalni i cóż sobie przypomniałam, że jednym z pierwszych tematów w październiku byłu WYBORY.... Pierwszy wpis 21.10. Oj historia lubi sie powtarzać. Juz jutro znów październik, a za 21 dni wybory..... tylko jakie tym razem podejmiemy decyzje...... Ja ciągle nie wiem, a najgorsze że nadal nie widzę większych szans na zmiany dla nas szaraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ze spaceru i pznawani i lasu przez dzieci zrobiłosię opieńkobranie:):):) ........mnóstwo ich...nawet dzieci szukały:):)9 latka i 5latek:)całą duża siatka....bo nie planowlaiśmy grzybobrania.Odrobina słonecznych kurek.podgrzybków napoczetych przez ślimaczki...i cudne kosmate opienki...teraz obgotowane.mąż smazone na masełku z cebulką i jajkiem.a dzieci kurki:):).powiedział i opchany i szczęśliwy po kol;acji.cudowny dzien..tak niewiele tak naprawdę do szczęścia potrzeba.....a i tak wiele czasem..... Zgadzam się że w tym zawodzie sa różni ludzie.mam oczy otwarte.jestem i matką i nauczycielka.sama szkoły nienawidziłam, jakio nastolatka.pomyslałamżeby zrobić coś aby moi przyszli uczniowie kochali szkołe..1 wychowawstw nie zapomnę nigdy....studiują teraz w Szkocji Angli...i witają się ze mną wciąż na ulicy...na zasadzie pozostałości po przodkach:):) ..Dobranocki mili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane mam tydzień urlopu:D:D:D Nie przyłożę więc ani ręki ani nogi do ewakuacji pacjentów.To jest skandal nad skandalami.21wiek a takie rzeczy sie dzieją. dla Ktosienki urodzinowo-imieninowe wszystkiego najlepszego,dla Dajenki również-serdeczności imieninowe. Dla wszystkich buziaki i przede wszystkim bądzcie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dajenko Wszystkiego Najlepszego!!! Duzo zdrowia, radosci i pzryjemności z zycia! 👄 Nataszko dzieki wielkie za dobre słowa 🌼 Ja tez ide na urlop!!!! Juz od piatku az na 9 dłuuuugich dni! Przylatuje do mnie w czwartek siostra z mężem i beda do 16-tego! Będzie mamą chrzestną Piotrusia (11-ego . 10. ten wielki dzień). U mnie wczoraj tez słonko cudnie grzało, pojechalam z dziecmi nad zalew, posiedzielismy na ławeczce nawet lody zaliczylismy. Pozdrawiam Was cieplutko 🌼 i miłego tygodnia życze. Wstawiam wode jakby ktos coś potrzebował.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Dankom, Danusiom, Danutkom, Danuśkom ,i niektórym Dajenkom :-D ,sto laaat , niech im gwiazdka pomyslności...\\-/ sto lat A Piotrusiowi z okazji wielkiego wydarzenia ...niech mu sie zawsze i wszedzie dobrze dzieje .JKsymciu całuski,a Bosi ...Bosienko az mnie oczy bola od czytania:-D Stawiam herbatke ,Aspia i Palemka dla was jaka chcecie, dla ewci jaka chca a dla reszty tez według upodoban:-) Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dajenku..100 lat!! Wszystkie Danusie..te ktore znam..i te ktore jeszcze poznam..są jak na dzien dzisiejszy fantastyczne!! A w tej \"fantastyczności\"przoduje nasza DAJENKA!!!!!WSZYSTKIEGO DOBREGO👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No i po debacie:(:(:( Wiecie co?? Oczekiwałam ..że bedzie to merytoryczna..męska rozmowa...o....No własnie..O NAS. Okazało sie że była to zwykła \"pyskówka\"!!!! Nic..kompletnie NIC o służbie zdrowia..O emerytach..o \"zwykłych ludziach:(:(:(:( POWIEDZICE..jak głosowac?/ Oni maja to gdzieś co będzie sie działo z nami..Mają to w głębokim poważaniu:(:( Chodzi im tylko o władzę i jakieś chore abmicje!! Kasy maja na tyle ..to jak małe\"chłopczyki\" walczą o łopatke w piaskownicy..ALE MI SMUTNO!! Będę głosować..i wiem na kogo!! Ale nie wiem czy coś co to zmieni!!!!Po dzisiejszym dniu,Strasznie jestem ZNIESMACZONA. Prezydent Kwaśniewski okazał sie wielowymiarowy.(niestety).a Premier Kaczyński ..no cóż..szeryf pełnowładzowy!!! Zamnknąć..poświęcić ..nawet swoich..aby tylko było poparcie!! Dobra..dziewczynki..Dośc o polityce..Nasz topik jest o klimakterium..a ja tu z polityka wyjeżdżam..Aspia miałaby do mnie żal..choć nie wiem którą partie popiera!!Forewerku..mysle że minister..wiesz który robi Was w bambuko.Skoro gospodarka jest tak na \"cacy\"..to gdzie kasa dla WAS?? Lekarze ciut przeginają..ale Wy,przynajmniej teraz robicie za murzynów:( Przepraszam..ale tak mnie to wnerwia!!!! Pewnie oberwie mi sie od Spinki..ale ..trudno..musiałam..Sorki..MUSIAŁAM!! Poniose konsekwencje i tyle:) Pa koleżaneczki..do jutra..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam doła i wcale nie z tego powodu co Dajenka. Ja tam wierzę w ścisłą ekonomię i żadne utopie naszych \'\'przedstawicieli \'\' mnie nie przyciągną na ich stronę . Dziś cosik mokro za oknem , dzieciska brzuchy bolą , ja siedzę smętna jak jesienny wieczór ...A wczoraj było tak ładnie . Nawet piesia wyprowadziłam na spacerek. Ja jade na urlop dopiero 20-ego i nie mogę się go doczekać . Zostawić to wszystko i pojechać na bezludną wyspę mi się marzy....Chatka bez tv, książeczka , spacerki nad brzegiem morza i zupełnie nikogo...... no , nie będę wam tu smęcić...:( Do jutrejszego ( mam nadzieję miłego) dnia . 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku!Akurat o to nie miałabym żalu. Mnie cholera już bierze na to wszystko co się dzieje.Mam przeczulicę na punkcie ojczyzny,uważam że nie można pewnych wartości przeliczać na pieniadze,nie powinni ludzie uciekać z Polski jak z tonącego okrętu,tak nas wszędzie poważają że tym większy wstyd podejmować najpodlejsze prace. Wszyscy posłowie ,politycy powinni znać na pamięć kazania sejmowe Ks.Piotra Skargi-Boże ,rządco i panie narodów z ręki i karności racz nas nie wypuszczać - padaja dalej takie słowa, że na pewno i ateistów, ale prawdziwych Polaków na pewno by nie obrażały.A dziś to jest targowica.Lekarze-bidulki mają gdzieś morale, przysięgę Hipokratesa,którą zresztą też na własny użytek zmienili-zostawiają chorych,nie udzielają pomocy, a przecież prawo karne mówi coś na temat nieudzielania pomocy w stanie zagrożenia zycia.Ciekawe też ,że skoro tacy wrażliwi na brak pieniędzy,przepisują biedakom najdroższe leki-zależnie od firmy farm.z która mają układ. Pozdrawiam wszystkie panie,życzę nadziei na lepsze jutro,dużo zdrowia i uśmiechu na kazdy nadchodzący dzień-mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na zdrajcow Ojczyzny na pewno nie będę głosować,powiem za Broniewskim - dziś już niepopularny - Za tę pięść podniesioną na Polskę - kula w łeb...... Póki co to mnie się obrywa bez przerwy i ze wszystkich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczenia dla Pań obchodzących imieniny.....wszystkiego najlepszego.....to proste słowa, ale właśnie tego życzę...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspia , masz zupełna racje.Rozwalanie bezkarne, gnębienie ekonomicznie narodu, wyjazdy młodych to zwykła eksterminacja narodu i wielka zdrada juz nie wspomne o wyznaniowym charakterze w chwili obecnej Ojczyzny.Z powodu wspomnianego klimakterium nie spie w nocy niekiedy ,i naprawde mysle sobie ze tu nie ma życia ani dla dzieci ani dla rodziców ..albo umierac albo uciekac.Taylko góra ma dobrze i btraci kontakt z rzeczywuistosica Forevciu trzym sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×