Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

nie chcę dzieci

Polecane posty

Gość do yasmin
Mam dziecko i jestem zadowolona ze swojego życia, momentami nawet szczęsliwa ale nie jestem ślepa i widzę z ilu rzeczy na tle swoich bezdzietnych koleżanek i kolegów muszę zrezygnować i nie są to moje zachcianki. Naprawdę tak jest, że na dziecko trzeba wydać sporo pieniędzy, na dłuższy czas zrezygnować z własnego życia , dziecko dla mnie to była ogromna rewolucja i dlatego uważam, że trzeba być w pełni świadomym czy jest się w stanie podołać temu naprawdę ciężkiemu zadaniu jakim jest opieka i wychowanie dziecka. Jesteś jeszcze bardzo młoda dlatego możesz zmienic zdanie ale jeżeli teraz nie czujesz się gotowa to nie ulegaj żadnym naciskom, mimo tego, że są mężczyźni, którzy bardzo angażują się w opiekę nad dzieckiem (np mój mąż) to jednak kobieta ponosi większe konsekwencje tej decyzji. Najważniejsze to, że wiesz czego chcesz- pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzi
pytanie do ja tez nie mogę mam do ciebie prośbę napisz do mnie na mojego maila, bo chciałabym z toba porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzi
właściwie to mam prośbę do każdego kto nie chce miec dzieci, aby do mnie napisali, bo mam duzo wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×