Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktak tak

Mamy nowego prezydenta

Polecane posty

Gość karoo
ale beretka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
ale beretka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7-dmy stopień wkurwiania
wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę
:D :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beretki fajne:) The whole... to przypadek. Ja jestem apolityczna, ale to trudne bo polityka jest wokół nas, chcąc nie chcąc jest częścią naszego życia i tak czasami coś skrobnę. PO a gdzie ja napisałam o otumanieniu? to proszę Pana nadinterpretacja zdecydowanie. Fakt jest faktem, Lepper poparł, Rydzyk wymodlił . Cyrk się skończył, poszli rachować łupy. Co mamy w perspektywie? Rozliczenia. Komisje Wasssermanów, Z., Gier. waśnie z sąsiadami. A widzisz nie tylko Ty..z galaktyką to dopiero za pięc lat Sny ba.., nie moglibyśmy żyć gdyby nie nasze sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocherowy beret Jadzi.
nie każdy może mieć taki mocherowy odlotowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, że mocher na gołe ciałko gryzie. (wiem co mówię - miałam taki sweter :P) biedne gołe ciałka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocherowy beret Jadzi.
dlatego zakładam beretkę na włoski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tą galaktyką, to o co chodzi? Bo ja humanista jestem i galaktykę (nie wiem, czy lubię) ledwie odróżniam od galaretki (tę lubię bardzo). Jak znowu ma być koniec świata, to ja wymiękam. Nie po bożemu, millenium było już 5 lat temu. I nowe za dłuuuugo dopiero w menu. Czyżby chiliaści się nie znali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki smak galaretki? Pyszne robiła moja babcia:) Z galaktyką to tak było. Kandydatem na prezydenta miał być mój mąż, ale ja nie jestem reprezentatywna jak Jolanda, reprezentatywna jest żona przedlurzacza, więc ustaliliśmy że go popieramy. Przedłurzacz dał słowo honoru, że jak zostanie głową państwa to ukradnie dla mnie nie księżyc, ale całą galaretkę galaktyki:) Heretycy czy się znali z Antychrystem? Nie wiem. Jak znowu?? oj koniec świata, to dopiero:D jak znowu? To w kulturze żydowskiej przewidywano się, że koniec świata nastąpi po okresie sześciu tysięcy lat, a dokładnie dwa tysiące lat po przyjściu Mesjasza. Co wymiękasz teraz nie ma co wymiękać, musisz być twardy:P:P zobacz co znalazłam: „Koniec świata ma się zacząć wg Biblii 22.12.2005r. Mają być straszne: Huragany, Tsunami i Powodzie. Polska ma wyjść z tego obronną ręką i będzie jako jedyne państwo chronione przez Miłosierdzie Boże. Straszne to będą czasy. Przez 7 lat. Następnie rozpoczną się złote czasy i przyjście Jezusa na Ziemię oraz rozpoczęcie tzw. MILENIUM które potrwa 1000 lat. Wreszcie nadejdzie koniec świata czyli Sąd Ostateczny. Niebo zstąpi na Ziemię.” Jak do tej pory wszystko się zgadza, jeszcze trochę nam zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja będę twardy i grzeczny. albo nie, twardy i niegrzeczny. będę pisał na forum brzydkie wyrazy i pójdę do domu publicznego z Ukrainkami i się uchlam prytą jabłkową. a potem wszystko opiszę, tu publicznie. napięty harmonogram, jak na czas do grudnia, ale dam radę. A potem przez ostatni tydzieś się będę strategicznie flagellancił, pościł i leżał krzyżem. Jak będzie koniec świata, to zostanę aniołkiem (takim wiecie, z tłustą dupką i złotymi loczkami) A jak nie będzie, to z takim CV pokutnym zrobą mnie ministrem. PS. Galaretka każda dobra, a najlepsz poziomkowa z genuine poziomkami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się wpiąłeś na wyżyny :D:D dawno się tak nie ubawiłam :D:D:D:D:D:D:D:D A widzisz jak poszedłeś po rozum do głowy heheheheheh twardy i niegrzeczny hehehehe:P Ukrainki i jabole, bo tak wolę:P Dobrze się sprężysz, dasz radę;) już nawet dzieci śpiewają : \"taki duży, taki mały może...\", przypominam z pewną nieśmiałością, że do grudnia dasz radę:D Pić, palić nie żałować, bo będą lata chude, aż siedem i wtedy tylko ora et labora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się okaże koalicja czy opozycja:) PO wykupuje wszyskie kwiaty i stawia pifko w piątek w barze naprzeciwko. Krawaty Ty solidna firma jesteś, widzę że powaznie podchodzisz do tematu \"kafowy leksykon zdrowia\" hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłużacz - też będę na Ciebie głosował :) Głosowałem na Donalda,ale widzę,że popełniłem bląd.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Cię urzekła historia Robinsona? To ulubiona Donalda lektura- 11 razy- historyjka opierająca się na naiwnym micie przemiany i ucieczki, której formuła jest” zacząć zycie na nowo” w izolacji i oderwaniu od kłębowiska sprzecznych interesów…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC HAHAHA
wklejam Smiechu warte: Marzec 2005 rok / antena RMF FM RMF FM : Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ? Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS. RMF FM : Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe? Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC HAHAHA
wklejam Smiechu warte: Marzec 2005 rok / antena RMF FM RMF FM : Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ? Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS. RMF FM : Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe? Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lep-na muchy-per
i już ich mam i trzymam za jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzich
Poczytajcie sobie komentarze do wiadomości na Onecie. 3/4 to głosy uwielbienia dla braci Kaczyńskich! Szok! Nie wiem, czy ludzie są tak ogłupienie czy też Onet chce sie podlizać nowym panom i wycina nieprzychylne kaczkom komentarze. Witajcie w IV RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocherowy beret Jadzi.
liżą, liżą dupcie kaczorkom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlóczykij
hmm.. czy kaczki nosza rajstopy? jak tak to czy z klinem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe wszyscy tu dzisiaj rajstopy noszą, to kaczuszki gorsze mają być? z klinem? :) raczej bez:P J. Maria mówi, że wspieranie idącego w kryzys rządu (patrz przepowiednia -7 chudych lat) byłoby oczywiście bez sensu…. hamletowskie rozdarcie w spolszczonej wersji \" nie kcem ale muszem\" a zaklinacz węży ( porównanie Moniki O.) :\"Jestem przekonany, ze to jest jakiś teatr......\", przyznanie Nobla Pinterowi sugeruje, że absurdu raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzich
Dziś rozbawił mnie Marcinkiewicz, jak mówił że zaoszczędzi 5 mld zł na likwidacji różnych agencji rządowych. Prawda, że trzeba rozpędzić tych darmozjadów, ale oszczędności to będzie może 1 miliard... I to jak dobrze pójdzie za rok! Kaczorki wciąż graja pod publiczkę i sypią obietnicami tak jak przed wyborami. To chyba na wypadek, gdyby były nowe wybory. No i dobrze kombinują - więcej obietnic, PIS w sondażach rośnie :) Obiecaj ludziom wszystko - najlepszy sposób na zdobycie władzy w naszym kochanym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zdzich obiecanki cacanki...... Marcinkiewicz: program \"Tanie Państwo\" przyniesie rocznie około 5 miliardów złotych oszczędności... a rzecznik C. tak: Ten rząd jest rządem eksperckim..... The whole .... jaki topik usunęli? PO co to za mina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obietnice
likwidując ośrodki urzędów wojewódzkich,komend policji itp.utrudnia się tym samym dotarcie do nich interesantów,np.dzisiaj mogę sprawę załatwić w Elblągu a teraz będzie trzeba jechać do Olsztyna.I to ma być działanie na rzecz obywateli.Ludzie - ratujcie !!!!!!!!!.Podobnie gdy chodzi o Słupsk,Zieloną Górę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×