Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

ja właśnie nie wiem co lubię a czego nie :( Life by Esprit - Coty chyba naależy do innej kategorii niż np. Incandessence Avonu - a oba mi się podobają... choć Incandessence baardziej ... a to niby zapach kwiatowy jak np. Miracle Lancome którego nie znoszę :( ale takie świeże, cytrusowe, też mi się nie podobają - np. Puma Jamaica albo Puma Flowing (ten to chyba kwiatowy jest) Uparłam się na te perfumy FM, bo mają tyle pozytywnych komentarzy że bardzo chcę je mieć :) np. perfumy z Avonu podobają mi się, ale skoro tylu ludzi dokoła drażnią to sobie podaruję :) Hrabio i Kobietko dziękuję za rady ale mam nadzięję, że kobietko nie obrazisz się że w razie czego kupię u Hrabii :) on jest ze mną od samego początku mojej drogi do poszukiwania idealnego zapachu :) 🌼 jednak dla Was obydwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hrabiegooooo
czy jakbym chciala sprzedawac te perfumy to musze kupic starter czy nie jest to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz :) ale cięzko bez startera , jednak zapachy trzeba poznać , nie wszystkich sie uzywa , :) chociaz zawsze możesz sobie wybrac jakies próbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hrabiegooo
dziekujeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystery________________
Poszukuję dobrej podróbki Mystery Naomi Campbell. Posiadasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystery__________________
Ale mnie interesuje inny zapach "Mystery" Naomi. A w jakiej cenie masz Neomagik??? Jaka pojemność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) mam jeszcze 33- light blue :) i 25 Hugo Woman - Hugo Boss\'a za 40zł komplet z żelami bez kosztów przesyłki :) po 1 sztuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sama jestem ciekawa co mi się spodoba... :) wąchałam taki zapach green coś tam, chyba tzw zielona herbata i nawet nawet ale to jeszcze nie to ;) ale już bardziej zbliżone to do mojego gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HrabiaZenHorst => nie wąchałam :( muszę rozejrzeć się za inną drogerią bo do tamtej wstyd mi już chodzić :( :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz napaśc na jakis Empik :) albo Douglasa ;) dałabyś mi swoj adres na maila wysłbym Ci bibułki zapachowe :) może tak szybciej bys sie wywąchała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio :) dzięki :) nie chcę robić Ci kłopotów - czemu miałabym mieć jakieś specjalne względy :) jestem normalnym przyszłym klientem :) dzięki, postaram się jakoś wywąchać ;) i oczywiście będę informować na bieżąco co mi się spodobało a co nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Hrabio bardzo fascynuja mnie Twoje zapachy-nie zamówiłam ale miałam z Tobą kontakt na tym i poprzednim topiku.Może coś kiedyś zamówię.Mam pytanko z innej beczki,proszę napisz ile masz lat i ajk wyglądasz,dla mnie to bardzo ważne.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Hrabio nie ma w mojej prośbie żadnego podtekstu.Pytam z ciekawości.Proszę odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Wiek akuratny czyli jaki no i ważne jesteś przystojny,czy średnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Hrabio nie gniewaj się ale jestem strasznie ciekawa Twego wyglądu.Proszę nie odmawiaj mi tej przyjemności.Ja jestem wysoką szatynką o zielonych oczach,jestem atrakcyjna-bynajmniej tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Jeszcze trochę i będziesz wiedział z kim masz do czynienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Dobrze,dobrze a już myślałam że zamówię dla siebie mężusia i dla córeczki.Napisz mi proszę co polecasz dla 9-letniej panienki,musi to być delikatne i subtelne.Szatyn,blond,brunet a może rudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Jakie są koszta wysyłki,gdy zamawiam więcej,dla całej mojej rodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Wiesz,to maleństwo juz się stroi i marzy o swoim perfumie.Nie mogę wyobrazić sobie tych zapaszków,napisz cos więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki pachną jak takie male czerwone owoce z ogródka [ nie mulic z pomidorami] :) a czekoladka jak nutella z mlekiem :) a jeżeli musi miec prawdziwe to noa cacharela :) delikatna , bardzo subtelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Proszę poleć mi cos dla mojego męza:32 lata,blondynek a co proponujesz mi ?Czekam na odp.chcę zamówić.Czy możemy załatwić to poza alegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Ile kosztuje noa cacharela i czy jest trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×