Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość froozia
i normalnie mi wyslesz za pobraniem??? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
bardzo dobrze, albo nawet pozniej bo ja na razie sie wyplukalam troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sa juz nowe opakowania perfum męskich :) ładniejsze ciemnobordowe :) od poniedziałku dostepne bedą : Nowe zapachy: DAMSKIE 30ml 80. Miss Dior Cheri – Christian Dior 81. DKNY Be Delicious Women – Donna Karan 82. Contradiction – Calvin Klein 83. Sensations – Jil Sander 84. One – Calvin Klein Nowe zapachy: MĘSKIE : 50ml 84. One – Calvin Klein 85. Air – Kenzo 86. Jump – Joop 87. Sport for Men – Jil Sander Nowe zapachy: DZIECI 20ml – 18 PLN 88. Strawberry Fruit 89. Chocolate Pudding NOWE PRODUKTY DEZODORANTY W SPRAYU LUB W KULCE - 75 ml / 10 PLN 05. Rush – Gucci 21. No. 5 – Chanel 23. Amor Amor – Cacharel 25. Hugo Woman – Hugo Boss 33. Light Blue – Dolce& Gabbana 84. One – Calvin Klein 97. Gucci Rush 2 – Gucci 98. Mexx Woman – Mexx WODY PO GOLENIU – 50 ml / 16 PLN 52. Boss – Hugo Boss 54. Hugo – Hugo Boss 56. Fahrenheit – Christian Dior 63. Adidas Black – Adidas 84. One – Calvin Klein 85. Air – Kenzo ŻELE POD PRYSZNIC DAMSKIE : 200 ml – 10 PLN 05. Rush - Gucci 21. No. 5 - Chanel 23. Amor Amor - Cacharel 25. Hugo Woman – Hugo Boss 33. Light Blue – Dolce & Gabbana 84. One – Alvin Klein 97. Gucci Rush 2 - Gucci 98. Mexx Woman – Mexx ŻELE POD PRYSZNIC MĘSKIE: 200 ml – / 10 PLN 52. Boss – Hugo Boss 54. Hugo – Hugo Boss 56. Fahrenheit – Christian Dior 63. Adidas Black - Adidas 84. One – Alvin Klein 85. Air - Kenzo ŻELE POD PRYSZNIC DLA DZIECI : 200 ML 88. Strawberry Fruit PENY DAMSKIE : 6 ml – 18 PLN 05. Rush – Gucci 23. Amor Amor – Cacharel 33. Light Blue – Dolce&Gabbana 84. One – Calvin Klein PENY MĘSKIE : 6 ml – / 18 PLN 52. Boss – Hugo Boss 63. Adidas Black - Adidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Hrabio serdecznie dziękuję za pomoc w wyborze. Zdecyduję się chyba jednak na Adidas black i Amor Amor. Czy może je Pan dla mnie przetrzymać do końca listopada? Ceny 30 zl za perfumy i 5 zł za żel? Zgłoszę się ok. 30 listopada i umówię się na zakup przez allegro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję. Gwarantuję, że na pewno kupię. Proszę sprawdzić moje komentarze na allegro. Mam taki sam nick. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś
śwetny :) :* dzieki za doradztwo i perfumy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lacoste
a lacoste sa moze? ale nie touch of pink ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto nowe zapachy damskie z opisami :) 80. Miss Dior Cheri - Christian Dior - Nowa, bardziej współczesna wersja zapachu Miss Dior skierowane dla kobiet, które świetnie czują się we własnej skórze i pragną być sexy, niezależnie od pory dnia. Jest to połączenie aromatów zielonej mandarynki, liści truskawek, fiołka i jaśminu, patchouli, nuty sorbetu truskawkowego, skarmelizowany popcorn oraz piżmo sprawiają, że zapach jest niezwykle młodzieńczy, świeży i jednocześnie zmysłowy, głęboki. 81. DKNY Be Delicious Women - Donna Karan - to uczta zmysłów i połączenie owocowych nut zapachowych. Aromat soczystego, amerykańskiego jabłka połączono z nutą zielonego ogórka i grejpfruta. Delikatna nuta kwiatowa, stanowiąca serce zapachu, to mieszanka zwiewnej magnolii, białej konwalii, róży i fiołka. Biała ambra - w połączeniu z aromatami egzotycznych drzew - dodaje całości zmysłowej oprawy. 82. Contradiction - Calvin Klein - To czysty, elegancki i nowoczesny zapach. Połączenie orientalno - roślinnych składników takich jak: chiński eukaliptus, orchidea, bób tonki, drzewo sandałowe oraz kwiat pieprzu, konwalia, jaśmin i róża, pozwoli pokazać wszystkie Twoje oblicza. Jest to kompozycja aromatów specjalnie dobrana ze względu na jej czystość i zdolność do harmonizowania z innymi zapachami. 83. Sensations - Jil Sander - Kompozycja zapachowa powstała na bazie czterech składników, które rozbudzają zmysły i kuszą doznaniami. Zapach, w którym pobrzmiewają nuty kwiatowe i owocowe. Kwiat pokrzywy wnosi mocny, nowoczesny zapach. Mleczko zbożowe łączy biel mleka ze słodyczą i miękkością zbóż. Nasiona tonki, wzbogacone ambrą i piżmem, tworzą niepowtarzalną harmonię. Kompozycja ciepłych nut drzewnych: cedru, paczuli i Cashmeranu intensyfikuje zmysłowość zapachu. 84w. One - Calvin Klein - Zapach dla Niej i/lub dla Niego. Połączenie bergamotki, kardamonu, świeżego ananasa, papaji, jaśminu, fiołka, róży, piżma i zielonej herbaty powoduje, że jest on lekki, świeży, czysty i ponadczasowy. Naturalny zapach, który doskonale odświeży Twoje ciało. Ten relaksujący aromat po cichu pragnie być używany obficie. Kompozycja bardzo dyskretna, dająca uczucie relaksu i odprężenia, doskonała dla pary kochanków. To jedne z tych intymnych perfum, do których trzeba podejść blisko, aby je poczuć. 96. Amarige - Givenchy - To soczysty i romantyczny zapach dla spontanicznych, pewnych siebie i młodych duchem kobiet. Zapach ten obfituje w kwiecisty bukiet mandarynki, fiołka, drzewa różanego oraz subtelny cień gardenii i świeżej mimozy. Niższe zmysłowe nuty to szara ambra, piżmo i wanilia. 97. Gucci Rush 2 - Gucci - Zmysłowy zapach Gucci Rush do tego stopnia spodobał się kobietom, że dom mody Gucci zdecydował się na wprowadzenie nowej lżejszej wersji. Jest to zapach pulsujący barwą, akordami i kształtem. Szalony i ekstrawagancki. Nuty zapachowe to narcyz, konwalia, frezja, róża, gardenia, czarna porzeczka, piżmo oraz mech dębowy. 98. Mexx Woman - Mexx - To przede wszystkim orzeźwiająca i chłodna moc cytrusów, którą pogłębiono słodkimi kwiatami i na koniec otulono ciepłem nut drzewnych. Delikatny i kobiecy, a zarazem bardzo prosty zapach. Idealna propozycja na wiosnę i lato. Bazę stanowi drzewo sandałowe, cedrowe oraz ambra. 99. Tommy Girl - Tommy Hilfiger - Wykreowana w 1996 roku kompozycja Tommy Girl to lekka, elegancka, kwiatowo-owocowa propozycja dla kobiet, rekomendowana do codziennego użytku. Swój charakterystyczny styl zawdzięcza umiejętnie dobranym nutom mandarynki, czarnej porzeczki i mięty. Następnie odsłania aromaty cedru, jaśminu i jabłoni, kończąc ciepłą nutą mchu drzewnego, fiołkami oraz sandałowcem. Wszystkie 30 PLN za 30ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie www.perfumy.fm równiez pełen opis wraz z ofertą perfum damskich ,wód perfumowanych meskich , wód po goleniu meskich ( 15zł ) , dezodorantów dla kobiet ( 10zł) oraz żeli pod prysznic (10zł ) oczywiście istnieje mozliwość łaczenia ( perfumy +woda) serdecznie zapraszam aukcje wystawiam na Wasze zyczenie i na Wasze potrzeby :) w razie pytań GG 4751891 lub email : hrabiazenhorst@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Hrabio;) mam pytanie: czy mozesz opisac mi jak pachnie Light Blue D&G ? wiem, ze to pytanie troche nie na miejscu, ale... :D a jesli masz u siebie cos podobnego, to poprosze nazwe Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ofercie również dezodoranty : 05d. Rush - Gucci 21d. No.5 - Chanel 23d. Amor Amor - Cacharel 25d. Hugo Woman - Hugo Boss 33d. Light Blue - Dolce & Gabbana 84d. One - Calvin Klein 97d. Gucci Rush 2 - Gucci 98d. Mexx Woman - Mexx w rewelacyjnej cenie 10 zł :) Przy zakupie razem z perfumami przesyłka gratis ! ( po wpłacie na konto ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie www.perfumy.fm do pobrania nowy katalog :) z nowym wygladem perfum i nie tylko :) oczywiście moge go również wysłac na e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie www.perfumy.fm do pobrania nowy katalog :) z nowym wygladem perfum i nie tylko :) oczywiście moge go również wysłac na e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujacaa
mozesz podac linka do katalogu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaaa
ech, jakoś nie mogę się przekonać do tych perfum FM. Mi się wydaje, że mimo wszystko to trochę nie fair sprzedawać podróby znanych zapachów, podczas gdy ich producenci (prawdziwi) głowili się nad tym, żeby zapachy były piękne i trwałe, ktoś potem ot tak kopiuje ten zapach.... dla mnie jednak oryginał to oryginał, nie ma co gadać. Warto odłożyć trochę pieniędzy żeby kupić sobie perfumy danej marki.... nawet nie chodzi o lepszą trwałość, ale w ogóle o jakieś zasady.... podróba to podróba i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndi
Witajcie.Potrzebuje pomocy.Mam do sprzedazy markowe wody toaletowe znanych firm.Jednak to pojemnosci 100ml.Niestety nieposiadam probek a sa mi koniecznie potrzebne zeby klienci sobie sprawdzili.Czy ktos sprowadza probki wod perfumowanych ale po okazyjnej cenie.Bede z ta osoba wspolpracowac i nabierzaco od niej kupowac,jesli beda w miare tanie za sztuke.Czekam pilnie na odpowiez...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syndi :) moge Ci sprzedać nawet tone próbek ... ale powinnas mieć próbki tych wód , które sama sprzedajesz a nie innych , skąd póxniej pewnosc dla klienta jaka trwałośc ???? Porozmawiaj z dystrybutorem zapachów , skoro to oryginaly i firma ma jakąs swoją siedzibę i rozlewnie perfym , napewno posiada również próbki SWOICH zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy nie chcemy
a co jesli nas nie stac na orginaly za 300?dla zasady nie miec wcale perfum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , czesto kupuje sie zapachy alternatywne z rozsadku :) pierwsze tez tak kupiłem :D ale oferta jest coraz wieksza :) mozna kompletować perfumy z dezodorantem , czy wode perfumowana z wodą po goleniu :) moje klientki takie robia prezenty , nie za zabójcze pieniążki :) Tymbardziej ,ze dla jednego 30 zł to mała kwota a dla drugiego to ogrom ... Mam jeszcze pare meskich żeli za 5zł :) ale tylko dla Pan z kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Hrabio, mam pytanie: czy zestaw dezodorant + perfumy, za ktory nie placi bez ceny za przesylke, dotyczy jednego rodzaju zapachu? tzn. taki sam zapach dezodor. jak i perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) wiem ,ze jestescie pełne fantazji :) a wiec nie , nie musi to byc ten sam rodzaj perfum:) może byc nawet męski zapach i damski dezodorant :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×