Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość eskimos5
mam pytanie do Hrabiego: czy wsrod wszystkich tych perfum jest cos podobnego do Lolity Lempickiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszukuje maskary Lancome\'a. Szukam l\'extreme.Może polecisz dobre namiary? Sama sprzedaję kosmetyki, tez zapraszam chętnych na www.atw-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ..... zyczyłbym sobie móc oferować wszystkie zapachy :) tymczasem posiadam odpowiedniki : 01. Cool Water Woman - Davidoff 02. Dune - Christian Dior 05. Rush - Gucci 06. Green Tea - Elizabeth Arden 07. Acqua di Gio - Giorgio Armani 08. L\'eau par Kenzo - Kenzo 09. Naomagic - Naomi Campbell 10. J\'adore - Christian Dior 11. Noa - Cacharel 14. Deep Red - Hugo Boss 16. Muelhens - Gabriela Sabatini 18. Coco Mademoiselle - Chanel 21. No.5 - Chanel 23. Amor Amor - Cacharel 24. Jungle Elephant - Kenzo 25. Hugo Woman - Hugo Boss 26. Naomi - Naomi Campbell 29. Miracle - Lancome 30. Very Valentino - Valentino 31. Boss Intense - Hugo Boss 32. Angel - Thierry Mugler 33. Light Blue - Dolce & Gabbana 34. Chance - Chanel 35. Sensi - Giorgio Armani 36. Ultraviolet - Paco Rabanne 37. Glow by J. Lo - Jennifer Lopez 38. Very Irresistible - Givenchy 39. Celine Dion - Celine Dion 40. Week end - Burberry 44. O\'oui - Lancome 46. In Love Again - Yves Saint Laurent 47. 5-th Avenue - Elizabeth Arden 48. Eternity Moment - Calvin Klein 49. Truth - Calvin Klein 70. Tresor - Lancome 71. Envy Me - Gucci 72. Touch of Pink - Lacoste 73. Echo Woman - Davidoff 74. Mania - Giorgio Armani 75. Opium - Yves Saint Laurent 76. Dolce Vita - Christian Dior 77. Pure Poison - Christian Dior 78. Skin - Trussardi 79. Burberry - Burberry 80. Miss Dior Cheri - Christian Dior 81. DKNY Be Delicious Women - Donna Karan 82. Contradiction - Calvin Klein 83. Sensations - Jil Sander 84w. One - Calvin Klein 96. Amarige - Givenchy 97. Gucci Rush 2 - Gucci 98. Mexx Woman - Mexx 99. Tommy Girl - Tommy Hilfiger :) witam koleżankę z atw :) mam nadzieję ,ze ktoś Ci poleci dobrego sprzedającego z tuszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Jaworznie
jest ktoś z FM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
A czy jest ktoś z Pruszkowa lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaciej
potrzebuje ciekawy meskie zapach - znajdzie sie cos dla mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,ze sie znajdzie :) np. allure homme sport Chanel :) jest świetny albo adidas Balck :) rownież super :) i dostępne od ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_
HrabiaZenHorst-mozna od Ciebie zamowic cos? tak normalnie? hehe chcialabym zamowic perfumy ale ile by to wszystko wynioslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_
no prosze odezwij sie, chcialabym zamowic perfumy dla dzieci strawberry fruit i chcialabym wiedziec ile bedzie wynosil caly koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana jeżeli wpłata na konto to 20zl :)jezeliza pobraniem to 18 zlotych +9,5 pobranie :) przepraszam ,ze tak długo nie pisałem:) Jeżeli w okolicach Sosnowca , Jaworzna , Mysłowic przywiozę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_
jestem z Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_
czyli jesli nie mozesz przywiezc to jak mam to zrobic bo za bardzo nie rozumiem z tym "za pobraniem" powiedz ile calosc bedzie wynosic co do grosika czyli perfumy+ koszt przesylki (lub z wplata na konto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_
to jeszcze raz ja ;) jezeli na konto to tylko 20zl? bo same perfumy kosztuja 18 wiec tylko 2 zl jak na konto? bez zadnych dodatkowych oplat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przy wpłacie na konto przesyłka to tylko 2 złote :) ja dokładam resztę :) pobranie niestety jest bardzo cenione przez pocztę :( oczywiście wystawię Ci aukcję na allegro ,zeby wszystko bylo ok :) proponuję pisać na maila tu zagledam jak mam chwilkę :) i czaasem czeka sie na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" za pobraniem \" to usługa pocztowa polegająca na tym , ze płacisz listonoszowi przy odbiorze paczki :) potem poczta wpłaca mi należność na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare zapachy.Zero nowości.Dajcie spokój.Lepiej zaoszcędzić i kupić coś pożądnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCCI
Co to znaczy ze posiadasz odpowiedniki? Interesuje mnie Gucci Rush2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCCI
Opisz mi prosze wyglad opakowania tego perfumu. Ilosc w ml,i cene. Skad pochodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszaK_
na tej liscie jest też True Star moglbys mi wystawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te perfumy
są rewelacyjne.Kupiłam,sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z nich.Są bardzo trwałe no i tanie.Kupujcie dziewczyny bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze doradzisz cos innego Hrabio. Potrzebny mi zapach na wiosnę, bo Brubo Banani już sie kończy. Coś słodkiego i lekko orientalnego, może z nutką kadzidła. Nie lubię zapachów typowo kwiatowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie kwiatowego ... hymymymy :) podobał Ci sie Rush Gucciego myslisz nad J\'adore :) dobry wybór ale ja ostatnio to jestem pod takim urokiem Sensation Jila Sandera :D oczywiście jak chcesz 10 prosze bardzo :) ale powąchaj ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwanda
Hrabia zen horst - a coś podobnego do Avon Extraordinary , coś w tym typie, ja bym nawet chciała cos z perfumerii, ale nic mnie nie pociąga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×