Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

a ja dzis dostalam od kolezanki konsultantki perfumy nr 99 Tommy Girl- piekne delikatne? idealne na wiosen i lato mniiiam:) mama zamowila nr 05 Gucci Rush-jak dla mnie zbyt ciezki i slodki, mama tez chyba sie trochu rozczarowala? ale trwalosc jest super kurde;) popsikalam sie tym Gucci i chcialam zmyc z siebie ten zapach ale nie moglam;) no kurde takie trwale!!:) wiec zachecam do zakupow;) naprawde trwale.. noami campbell 26 tez sa sliczne w g mnie;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh
Hrabio- pewnie juz wiele razy slyszales to pytanie, ale mozesz doradzic mi jakis sliczny, kobiecy zapach? tylko zeby byl bardzo trwaly i wyczuwalny dla otoczenia :) aaa. i chodzi mi raczej o kuszace i pociagajace zapachy, raczej nie orzezwiajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
rush kojarze...ale tego drugiego nie...a kobiety ktory chetniej zamawiaja?? i tak Pana prywatnym zdaniem który jest ladniejszy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheee
ach i jeszcze chcialabym zapytac o pojemnosc i cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety Rush :D zreszta to mój faworyt o czym pewnie wie wiekszość kafeterianek ;) pojemnośc 30ml cena 30zł przy wpłacie na konto przesyłka gratis :) link do aukcji w stópce :D mam tam jaląs jedną z perfumami FM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Hrabiego:) nie umiem sie zdecydowac:(Rush czy moze Deep Red Hugo Boss:(?? ktory bardziej na wiosne sie nadaje?i jezeli moglabym prosic o jakis opis tych zapachow?:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Witam Panie Hrabio. mialam juz przyjemnosc kupowac u Pana i bylam zadowolona tak jak inni widac to po komentarzach.zapachy FM sa trwale i stosunkowo tanie.podkusilo mnie , poniewaz kolega w pracy kupowal Euforie dla zony i wzielam probke.to marne grosze, ale nie lubie cwaniactwa.jak napisalam,ze mam pokwitowanie to ten gosc dopiero mi przyslal.Dwie pary butow na allegro dla synow kupowalam po 200 zl i nie mialam problemow.dlatego najlepiej sie zadawac z konkretnymi osobami takimi jak Pan. do istoty sprawy.jaki ma zapoach Gucci Rush i ktory jest bardziej trwaly Nr 1 czy 2. mialam katalog od pana , ale pozyczylam kolezance i wcielo go. z meskich: Joop jaki to zapach , chcialabym trwale , mocne.oraz przeczytalam ,ze Pana faworytem jest Paco Robannne- Black XS. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymenka
dla mnie rush jest perfumą bardzo zdecydowaną zwłaszcza ta 5 musi naprawdę się komuś podobać, by ją "nosić" choć jest bardzo trwała ja nie zdecydowałabym się. Chyba poczekam na nowości a swoją drogą kupiłam mexx-a z fm i jest szałowy ! bardzo wiosenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymenka
a teraz wzięłam sobie rush 2 i jest super elegancki delikanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lady Ti :) milo znów czytać :) zdecydowanie mocniejszym zapachem jest Gucci 1 wersja :) mocny , ciężki kobiecy zapach :) 2 jest lżejsza taka bardziej delikatna :) ale tez ładna :) Męskie zapachy , które mógłbym polecic to owszem XS ale narazie mam go tylko w formie olejku feromonowego , natomiast z klasycznych zapachów a trwałych polecam wszem i wobec Boss Hugo Bossa , Adidasa Black :) Hrabina mówi ,ze jak na adidasa to żapach az niewiarygodny :) Joop jest bardzo mocny :) bardzo trwaly ma grono swoich zwolenników ale treba poznać ten zapach aby go pokochac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Hrabio, nie dziwie sie hrabini,ze dzialaja na nia zapachy, nie wszystkie Lady tak maja.ten JOOp jaki to zapach, nie lubie mydlanych. facet musi pachniec facetem.a ten Gucci jaka ma nute zapachowa? oby nie slodkie, kwiatowe.lubie orientalne.mam Coco M. ale koncza mi sie i chcialam wyprobowac cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rush - Gucci - Niezwykle zmysłowy i tajemniczy zapach. Ta kwiatowo - orientalna kompozycja z dodatkiem wanilii i wyciągu z drzewa sandałowego dostarcza każdej kobiecie niezapomnianych wrażeń. JOOP! Homme - JOOP! - Zapach o niezwykle oryginalnej, pozornie sprzecznej nucie, zawiera tabakę i miód. Bardzo orientalny i pobudzający zmysły. Męski, dzięki dodatkom sandałowca, wetiweru i piżma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
sprobuje powachac zapachy i na pewno zdecyduje sie na jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie. wszystkim miłym Paniom zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też używam perfum FM i muszę je pochwalić bo sa naprawde świetne :) zapach utrzymuję się bardzo długo... czasem aż zanadto :P a zapach, który mam polecił mi Hrabia :) chodzi o Jil Sander - Sensations... 🌼 są naprawdę śliczne :) ale następnym razem muszę zamówić coś bardziej \"orzeźwiającego\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikapika
Hrabio czy możesz powiedzieć coś więcej o feromonach z fm? Czy np. zamawiają mexxa - mogę liczyć że to taki sam zapach (wcześniej miałam mexxa z fm - SUUUPER)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak :) narazie ich jeszcze nie ma ... nie wąchałem wiec słowa nie dam ,ze są identyczne czy cos w tym stylu , nie znam nawet ich cen ... jeżeli moge to polecę feromony z miiko nakaido :) są świetne i bardzo trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąco proszę o wysłanie najnowszego katalogu FM na adres madziulkaa@op.pl Pozdrawiam 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem linka do katalogu :) jest duży bo 14 MB wiec wygodniej mi było wrzucic na serwer :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez poprosze
ami21@gazeta.pl z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez poprosze
dziekuje slicznie :) juz przegladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×