Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość czekam i czekam
Hrabio czy wysylasz przesylki priorytetem?? bo troche sie zaczelam niepokoic jak napiasales ze to niemozliwe ze az tak dlugo ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjjknkjn
Hrabio a damskie?NOA bym chciała bardzo ale ten najstarszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przem0l
29zł wysyłka, poczta polska przy 2szt gratis Zapachy dla kobiet 03 Amor Amor / Cacharel 04 Touch of pink / Lacoste 05 Echo woman / Davidoff 06 Angel / Thierry Mugler 09 Spears corious / Breatney Spears 10 Sun set / Naomi Cambel 12 Light blue / Dolce & Gabana 14 Chanel chance / Chanel 16 Chanel 5 / Chanel 17 J’adore / Dior Women 18 Champs Elysees / Guerlain 20 Jungle Elephant / Kenzo 21 5th avenue / Elizabeth Arden 22 Ck one / Calvin Klein 23 Lolita Lempicka / Lolita Lempicka 24 Sensi / Armani 25 Dolce vita / Dior 26 Rush / Gucci Women 31 Very Irresistible / Givenchy 33 Deep Red / Hugo Boss 34 Muse / Joop 36 Miracle / Lancome 37 Cool Water Woman / Davidoff 38 Coco Mademmoiselle / Chanel 39 Ultra fiolet / Pacco Rabane 41 Acqua di gio / Armani 42 Green Tea / Elizabeth Arden 43 Noa / Cacharel Women 44 Climat / Lancome 45 Poison / Dior Women 46 Burberry Brit / Burberry 48 Dune / Dior Zapachy dla mężczyzn 01 Allure sport / Chanel 02 Style in play / Lacoste 07 Fahrenheit / Dior 08 Azzaro chrome / Azzaro 11 Le male / Jean Paul Gautier 13 Echo men / Davidoff 15 Be delicious / DKNY 19 Eternity man / Calvin Klein 27 Higher / Dior 28 Air / Kenzo 29 Boss / Hugo Boss 30 Active Body / Adidas 32 Opium Home / Yves Saint Laurent 35 Joop! Pour home / Joop 40 Blue seans / Versace 47 Coll water men / Davidoff 49 CK one / Calvin Klein UWAGA! Nazwy wymienionych produktów mają na celu przybliżyć Państwu nuty zapachowe naszych wyrobów tel. 609440404 mail: przem@k.pl gg:2651351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam
Hrabio prosze daj znac bo dokladnie tydzien temu w poniedzialek dostalam od Ciebie info ze pieniadze dotarly i ze wysylasz wiec skoro wyslane zostaly tydzien temu w poniedzialek to juz wlasciwie powinny dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio, normalnie jestem zszokowana, chyba znalazłam cos dla siebie (nie jest to moze moj ideal ale juz cos bliskiego) Chodzi o Gucci Rush ale 2 - 1 która ci się bardziej podoba, na mnie nie jest taka fajna, ale 2 no no no:) Jeszcze wpróbuje pare zapachów (niestety w moim miescie nie ma duzych perfumerii i np J.Lo Glow wogóle nie ma - a chciałam to spóbować) W każdym razie jak nie znajde nic fajniejszego to sie zdecuduje na rush 2 (napisze ci wtedy na maila) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pania , która zamawiała perfumy u mnie bardzo prosze o kontakt mailowy , przesyłki wysyłam tylko proirytetem i naprawdę perfumy powinny już dawno dojśc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam
i sie doczekalam..paczuszka dotarla wczoraj ale nie mialam dostepu do internetu..a perfumki sa naparwde przesliczne i zapach faktycznie utrzymuje sie caly dzien a nawet dluzej bo blyuzka perfumowana wczoraj pachnie do dzisiaj>pozdro dla Hrabiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam
faktycznie dlugo szla przesylka ale jak sie pozniej okazalao byla to winna "kochanej "poczty polskiej.Ale warto bylo czekac bo mam te perfumki od trzech dni a juz 4 osoby pytaly czym tak slicznie pachne -podobno jak przyszlam dzis do pracy to zapach na korytarzu ktorym szlam utrzymywal sie jeszcze bardzo dlugo :-)...sliczne sa te perfumki,przesliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam
naprawde sie ciesze ze zaufalam Hrabiemu i zamowilam wlasnie te ktore Hrabia najbardziej chwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeeeeee
Nie chcę nikogo obrazić, ale ja pod wpływem dobrych opini na forum kupiłam sobie te perfumy, nr 17, i powiem tylko tyle że to śmierdziuchy, krótkotrwałe, przez 5 minut czuć jakąś woń a po tym tylko cuchnie coś jak z szamba, jeżeli jeszcze nie kupiłyście to najpierw wypróbujcie próbki. Nie bądzcie takie naiwne jak ja, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeeeeee
i jeszcze jedno one identycznie pachną jak podróby za 15 zł z bazaru, ta sama jakość, wydaje mi się nawet że La rive są trwalsze i nie czuć w nich tak bardzo alkoholu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMOZA__
a ja się skusilam i to na 2 od razu. Zapach zbliżony do oryginału, ale zupełnie nie rozwija się tak jak on na skórze. Czego można się spodziewać po "kopii" za 30 zeta. Z podwinietym ogonem wróciłam do oryginałów, najwyżej trochę pooszczędzam, przynajmniej człowiek ma przyjemność z używania co rano ukochanego zapachu. dla osób, które zaraz będą mówić, że nie stać ich na perfumy za parę setek: radzę pumę lub adidasa. Ze szczerego serca. Albo polowanie na promocje w Rossmanie. Ja już nie kupię nic z FM i dziwią mnie wszystkie pozytywne opinie. Może moja opinia wynika z tego, iż wcześniej i teraz używałam oryginału, kopie ( hih, męczy mnie to oddałam nastoletniej córeczce znajomych rodziców. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METTKA
słyszałam, że niektóre zapachy FM są lepiej zrobione, inne gorzej. Moja znajoma była bardzo niezadowolona ze słonika z FM. Już sama nie wiem, co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysłowie ludowe mówi ,ze kobiecie nawet diabeł nie dogodzi :) stałe klientki wiedza jak pachna ich perfumy i sa najlepsza reklamą ;) nikt nikogo nie zmusza :) ja serdecznie polecam ... i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
co osoba (kobieta) ;) to inny gust... na przykład ja bardzo lubię Jungle Kenzo z FM-ek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonica*
taa... jungle z fm wali nalesnikami. są zapachy, których nie można podrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
a naleśniki też lubię :p szczególnie z serem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirena
uwazam ze ktos tu jest zlosliwy ? ja od Hrabiego perfumy biore prawie rok , zawsze doradzal mi swietnie , polecilam znajomym i tez sa zadowolone a docinki w stylu wachalam i sa do bani sa denne , sama uzywalam juz ponad 10 roznych zapachow i wszystkie byly swietne i trwale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram Mirenę
Ja też używam fm-ek na zmianę z innymi perfumami, sama miałam już kilka zapachów,a następne kilka mam zamiar kupić w przyszłości ;) Jedne zapachy są zrobione lepiej, drugie gorzej, a trzecie bardzo dobrze :D Co do jednego się zgodzę, że są trwałe. Wiadomo, że jednym będą pasowały a drugim nie, uważam to za normalne. Jeżeli mi coś nie odpowiada to po prostu tego nie kupuję, a jeśli ktoś mnie pyta o zdanie to mówię, że mi nie pasowało, ale to nie znaczy, że drugiej osobie nie będzie. Nie ma co uogólniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeleNe_
Mi nie pasowało, zapach jednak nie odpowiadał mimo zapewnień oryginałowi. Może własnie gdyby nie te zapewnienia i gadanie o kopiach, a nie podróbkach byłabym mniej rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
a co myślicie o perfumce FM nr 12? to hypnose lancome? czy warto ją zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenelopkA______________
po długim obcowaniu z perfumami z FM zauważylam prawidłowość: zapachy lżejsze są dobrze podrobione, tzn tak na ok. 90 % są podobne do oryginałów, a te piżmowe, z kategorii ciężkich, korzenych to... trochę gorzej. Przynajmniej z mojego doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się zgodzić z
poprzedniczką... napaliłam się na Euphorie FM, bo wąchałam oryginał i bardzo, ale to bardzo się zawiodłam :( Natomiast podobają mi się Hypnose, Obsession Night i Valentino V... tylko, że nie wiem jak pachnie oryginał :o Może następnym razem daruję sobie porównianie FM-ek z oryginałami ;)... a tak na marginesie Light Blue jest zrobiony super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
poszukuje fajnego zapachu dla mezczyny...intensywnego dosyc.......odpadaja ktores z hugo bosa bo mi podsmierduja.......doradzcie jakies fajne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli masz mozliwość
powąchać próbki to zobacz: Black Code-G.Armani nr 64 Fahrenheit-C.Dior nr 56 JOOP Homme-Joop nr 65 Higer-C.Dior nr 66 Osobiście też lubię mocne zapachy na sobie i na swoim facecie ;) i te najbardziej przypadły mo do gustu. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, czy mogłybyscie napisac jakie zapachy damskie i meskie sa dla was najtrwalsze? Bo ja mam dwa - jeden jest nawet dosyc trwaly, ale drugiego (paris Hilton) po paru minutach juz nie czuc. dzieki z gory i bardzo prosze o komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. tak tu sobie siedzie i siedze i trafilam na ten topik.. no i bardzo mnie zainteresowal.. chyba tez cos zamowie.. tylko ze sama nie wiem co :( jakies rady?? :P rozumiem, ze mozna tylko z allegro zamawiac, tak?? poza tym, ja mam zapach nr 09 ... dostalam w prezencie.. i jest totalnie nie trafiony dla mnie.. tylko rozpakowalam z folii i raz psiknelam.. praktycznie nowe.. chetnie odsprzedam albo sie wymienie, moze ktos jest w takiej sytuacji jak ja.. jestem z Gdyni :) aha, kiedys sprawdzalam i jesli dobrze pamietam to jest to zapach Naomi Cambell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×