Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

:) sklep to tez ja :) mail sciaga sie na moja poczte GG też sie nie zmianiło :) zawsze doradze pomogę :) no i nie musicie juz czeka na katalogi bo to co moze byc jest w sklepie :):) a dla stałych klientek ( zarówno byłych z allegro ) jak i ze sklepu zawsze wybrana próbka gratis do każdego flakonu i reklamówka :) i wogóle wiecie przeciez ,ze Was lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia ada
Drogi Hrabio! Mam pytanie, czy jest w ofercie perfum FM jakiś zapach waniliowy? czysta wanilia najlepiej albo taki ,żeby było wyraźnie ją czuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio nie mam niestey czystej wanilii ale przepieknie i bardzo wyczuwalnie waniliowo pachnie RUSH Gucciego 1 wersja ( u mnie nr 5 ) zreszta mój ulubiony zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia ada
bardzo dziękuję , wezmę to pod uwagę:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rush Gucciego
Chociaż podoba mi się ten zapach i uważam, że jest ładny (może zbyt "oklepany") to za cholerę mie czuje w nim wanilii :-0 Może z moim nosem jest coś nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno z noskiem jest wszystko w porządku :) jest tam wanilia :) może nie czysta jak w perfumch Coty ;) Ale mam inna informację dla fanek i fanów feromonów miiko nakaido :) od dziś 2 nowe zapachy dla pan boss intense nr 13 dla panów fahrenheit :) nr 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona klientka
kupiłam i jestem mile zaskoczona , szybko , dokładnie , ładnie i elegancko z reklamóweczka , katalogiem.Nio Panie Hrabio masz plusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
poszukuje męskiego zapachu nr 94- czy jest możliwa promocja tego zapachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
szukam świeżego owocowego ale nie słodkiego wanilią zapachu. co dla mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Panie Hrabio
Na miejsce wycofanych zapachów na pewno pojawią się nowe :) Jeśli Pan wie jakie to będą zapachy... to proszę uchylić rąbka tajemnicy ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi zależy na 94
naprawde nie ma żadnej szansy na 1 buteleczke? :( Może uda sie Panu jeszcze gdzieś wydobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam że na allegro
mozna dostać jeszcze ten zapach za 15 zł + przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi zależy na 94
a możesz podać linka , bo nie mogę ich namierzyć , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi zależy na 94
wielkie dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Panie Hrabio
rozumiem, że wie Pan już co to będą za zapachy, ale nie może Pan na razie tego zdradzić ;) cóż... trzeba będzie poczekać cierpliwie... oby nie za długo :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam,że niektóre perfumy są trwalsze od innych z firmy fm? czy mogę liczyć na listę najtrwalszych perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Panie Hrabio
proszę choć zdaradzić termin pojawienia się nowych zapachów FM... bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała gwiazdko :) nie ma oficjalnej informacji na stronie fm polska :) nie bede podawał Paniom listy zapachów bo po co mam wprowadzic w bład ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101.Allure Sensuelle- Chanel. 102. Cool Water Game- Davidoff. 103. Red Delicious- DKNY. 104. Sun Delight- Jil Sander 105. Envy Me 2- Gucci. 108. Cat Deluxe- Naomi Campbell. 109. Belong- Celine Dion. to są damskie oczywiscie ( ale jak mówie ) orientacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Men: 106. Always for Him- Aramis. 107. Cool Water Game - Davidoff. 110. La Male- J.P. Gaultier. 111. Z Zegna- Zegna. 112. Essenza di Zegna- Zegna. 113. Pure Man - Bruno Banani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio, czy jest gdzies mozliwosc powachania tych zapachow?? ja mialam bliskie spotkanie z pewna pania ktora sie tym zajmuje... ale ona specjalnie przyjechala z innego miasta, zebym ja i kolezanka mogly powachac, no i tak glupio bylo nic nie kupic :P moze to glupie, ale bardzo mi sie podoba tutejsza atmosfera, stronke tez widzialam.. ale ja nie lubie kupowac w ciemno, ja lubie obwachac, sprawdzic, porownac i... pomarudzic :) no ale nie lubie takiego napiecia, ze czuje ze musze cos wziasc, bo milej pani bedzie przykro lub bedzie zla .. :) w ogole to wlasciwie nie wiem po co to pisze, tak mnie jakos natchnelo :D ogolnie cala plenta mojej wypowiedzi to : czy sa stoiska FM gdzie mozna sie wypsikac, posprawdzac i... sobie isc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×