Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość yhmmm
ach tak metalowym opakowaniem ale oslica zemnie ;) hmm a czy mial ktos problemy z tym opakowaniem? zacinało sie lub cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie można te perfumy kupić nawet w sklapie :) Aktualnie używam FM by Federico i są cudowne. Warte polecenia. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm jakieś za tanie...
Hmm hrabio ale jakies za tanie te perfumy FM bo np. oryginal kosztuje 250 a u ciebie po 30 zeta..hmm one sa naprawde jak oryginały ?? gdyby tak było to by gwiazdy kupowały :) , przepraszam za moją dociekliwość ale jakoś tak nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jakieś takie zA tanie..
heh :) no ok ..dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEż PANIE HRABIO ....
Ależ panie hrabio przeciez same koszty produkcji są wyzsze niz 30 zł... a sprzedawanie poniżej kosztów produkcji jest pozbawione zysku..hmm nie wiem nic :(( skoro te perfumy tak ładnie pachną (w co nie wątpie patrząc na komentarze), to przeciez te olejki analizy chemiczne i inne procesy produkcyjne także muszą byc wysokiej jakości i drogie..pozatym zwykłe podróby kosztują 20 zł a nie mogą się rownac z twoimi..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEż PANIE HRABIO ....
a Który to boss szary ten podobno fajny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ rozumiem :) wiecej niż 75% ceny oryginalu - to opakowania , reklma i dystrybucja :) potem jeszcze magazynowanie , organizacja sprzedaży detalicznej , zysk sprzedawcy .... tu płacisz za perfumy nie za rozrekalmowane opakowania ... i o to chodzi .... a bosss szary to nr 52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn ze np...
Czy to znaczy drogi hrabio, ze np. Hugo boss kosztujący 250 zł. to tak naprawde buteleczka z perfumami za 20 zl ?? o kurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Hrabio..
Dzięki Hrabio nie zasmiecam ci juz twojego sklepiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
z avonu takie dziadowskie wody kosztują 45 zł. a u ciebie 30 zł i podobno jak oryginały bosh ..to czemu ja nie słyszalem o was w gazetach ?? :) :D dobra zmykam juz stad i nie zawracam gitary :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio testowałam u kumpeli zapachy nr 98 i 99:-)Super trwałe i śliczne;-)Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe :) od 24 maja bedzie euphoria meska :) 100ml w eleganckim wydaniu :) mam nadzieję ,ze Cie to ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się ktoś, coś reklamując się w gazetach, tv itd musi wyłożyć sporo kasy i tak jak np. avon ma droższe kosmetyki bo z czegoś muszą reklamować się perfumy FM i np. Faberlic nie ma takiej reklamy dlategomoże sobie pozwolić na takie a nei inne ceny gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcier znalazłam
Jestem zainteresowana tymi perfumami FM jednaK nie mam pojęcia, które mgłabym wybrać :) Spisałam sobie mniej więcje, które mnie interseują, jednak ja lubuję w słodkich, waniliowych "ciężkich" perfumach, coś w stylu Far Away, czy Passion Dance z Avonu, dodam, że mam 18 lat i wiem, że te rodzaje perfum nadają sie raczej dla starszych pań ;) Szukam teraz czegoś na lato i po przczytaniu kilku innych topików o tych perfumach oraz recenzji ich odpowiedników wybrałam sobie kilka, które być może spodobałyby mi się, jednak wieszkośc, to właśnie te bardziej zimowe, dlatego zostaąłm zmuszona przez samą siebie ;) do wybrania czegoś letniego. Napisze tutaj kilka numerków i prosze doradźcie, które byłyby najodpowiedniejsze ;) Moga być np jedne z tych letnich, drugichz tych zimowych :) 05. Gucci-Rush 09. Naomagick-Naomi Campbel 12. Hypnose-Lancome 19. Ralph-Ralph Lauren 23. Amor Amor-Cacharel 24. Jungle Elephant-Kenzo 26. Naomi-Naomi Campbel 29. Miracle-Lancome 36. Ultraviolet-Paco Rabanie 72. Touch of Pink0Lacoste I to na tyle :) Może Wy cos zaproponujecie? Dodam, że zależy mi raczej na tych dłuzej utrzymujących sie i wyrazistrzych, żeby nie ulotniłysie pokrótkim czasie niczym mgiełka zapachowa :) A jakbyście mieli jakiś spis wszystkich tych perfum, bo nestety z tego co znalazłam między ok numerami 40-70 była przerwa :) Pozdrawiam i z góry dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
Witam Hrabio a zapach hugo - hugo boss- uwazasz ze jest trwały ? bo mnie sie bardzo podoba..jest taki swiezy, jakby lesny.. czy moze lepiej hugo energise ? jedna próbka jest u ciebie gratis ? a kazda kolejna 1 zł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie znalazłam - jak chcesz to poklikaj do mnei na gg coś poradzimy (2653390)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcier znalazłam zdecydowanie 5 ,12, 29 :) i nie są to zapachy dla \"starszych Pan\" sa trwałe , mocne , eleganckie i kobiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie znalazłam
Ok, dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie znalazłam
zauważyłam właśnie Hrabio, że bardzo chwalisz piąteczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos byłby zainteresowany mam pare zapachów za 15 zł. W razie czego moje gg 910429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie znalazłam
A który z tych zapachów jest najtrwalszy? I czy w ogóle jestw miarę trwały, czy tylko taki powiew tego zapachu :P Bo z tego co się orientuję, są to takie bardziej lżejsze zapachy :) 99. Tommy Girl - Tommy Hilfiger 79. Burberry - Burberry 37. Glow by J. Lo - Jennifer Lopez 73. Echo Woman - Davidoff 49. Truth - Calvin Klein 30. Very Valentino - Valentino -to chyba nie jest zbyt lekki, ale spodobał mi się jego opis ;) 20. Valentino V - Valentino 19. Ralph - Ralph Laurent Z góry jeszce raz dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
Hrabio jak ja mam zamówić ? w twoim sklepie czy na aukcji ? bo jeżeli chodzi o zakupy w internecie to jestem "zielony"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat...
...między 19, 20 i 30 :) A który byłby najlepszy na letnie dni i utrzymywał w miarę długo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×