Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

dokładnie aby zacząć współpracę z FM nalezy wykupić starter ( na sklepie w dziale współpraca ) , jest również topick w dziale praca :) a koleżankę lub kolegę prosze o założenie swojego tematu a nie nazywanie mnie naciagaczem , nie zarabiam praktycznie złotowki na osobach z kafeterii i wszyscy wiedza ,ze mają gratisową próbke i gratisową przesyłkę po wpisaniu w zamówienie kafeteria i prosze nie łamać regulaminu FM Group ( sprzedaż poniżej ceny katalogowej ) .... a perfumy promocyjne są po 15 , nie po 19 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może ktoś zna...
perfumę Dietera Bohlena- "Provocation"? Szukam męskiego zapachu z tej serii ale w Polsce ciężko go dostać. Jeśli ktoś natknął się gdzieś na nią to bardzo proszę o info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) można mieć je nawet za 90 % taniej ale tu bardzo dużo pracy :) ja tam chetnie pomagam swoim dystrybutorom :) nawet po 2 sztuki wysyłam na mój koszt po cenach dystrybutorskich ale najpierw muszą wykupic starter samo podpisanie umowy nic nie da ( promocja skonczyła sie 30 marca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoś byłby zaintersowany współpraca z FM to również zapraszam, mieszkam niedaleko Opola, ale mozliwy jest również kontakt mailowy. Moje gg to 910429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze poleccie z zapachow eksluzywnych dla mezczyzn, jakis bardzo swiezy zapach i dlugotrwaly. albo moze cos z tych nowosci na 2007 rok dla mezczyzn jakis super zapach, zeby nie byl slodki. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek1977
Do: atmas i Natalcia 04 - zamiast krytykować Hrabiego pomyślcie... Każdy z zaglądających pewnie umie wpisać w google "FM" albo zajrzec na stronę podawaną w stopce i jesli zechce zapoznac się z podanymi przez was sugestiami, to kontakt jest otwarty. Jedni wolą się zapisać - drudzy kupować u kogoś. Ja chciałam tylko od czasu do czasu kupowac a Hrabia namówił mnie na podpisanie umowy i zamawianie na własny rachunek. Raz zamówiłam.a teraz znów zamawiam u Hrabiego - przesyłka gratis, miłe sugestie i zawsze dobra rada z jego strony. Jeśli macie wybrzydzać tu i marudzić - załózcie własne topiki a nie mącicie w innych. Pozdrowienia dla wszystkich zadowolonych klientek i klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek1977 brawo dla Ciebie
popieram w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabio a ktory numer
to Angel Thierry mugler?? dzieks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kasiek 1977 tu natalcia04, chyba cos ci sie pomieszało, ja nie krytykuje Hrabiego, wręcz przeciwnie podziwiam za tak super kontakty z klientami i nigdy nie napisałam nic złego o tym facecie. Czytaj dokładnie to co tu pisza, a później sie wypowiadaj, bo łatwo kogos zdenerwować tym bardziej gdy ktos prześledzi oczami watek a potem pisze takie bzdury. A tak pozatym sama prowadze sprzedaż FM i wiem na czym to wszystko polega i nigdy nie skrytykowałam kogos kto tez sie tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jeszcze na marginiesie to co napisał Atmas tez mi się nie podoba ,widocznie facet szuka chetnych aby wpisali się u niego, ale kazdy ma prawo do wypowiedzi i niech sobie popisze i tak nikt na to nie zareagował z takim skutkiem jaki by mu się marzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenia o pracy umieszczajcie w dziale praca .... lubię tan topic i nie chciałbym aby mi go usunięto . Naprawdę zachęcam do założenia swoich tematów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki buziak
angel jak oryginał :) dziekuję za radę :):):):******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarobekk
chętnie polecam sie samemu zapisac,9zł na start upust,sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki buziak :) nie ma za co :) praktycznie wszystkie sa identyczne :) zapraszam do zapoznania sie z ofertą wiosenną :) nowe , nie tak ogolniepopularne zapachy :) w sam raz na dzień mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio a który z nowych
zapachów damskich i męskich wydaje sie tobie szczególnie ciekawy i ładny, wiekszosci nie znam i chcialabym poznac twoje zdanie. Opisywanie przez ciebie wszystkich zapachów to rzeczywiscie kupa roboty ale tych nowych nie ma tak duzo a ty na pewno znasz je wszystkie i wiesz jak zachowuja sie na skorze , czy sa trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduś27
Hrabio - które numerki byś mi polecił? Lubie zapachy lekko słodkawe i wiem jak pachnie 12 która mi sie podoba i 30 ktora mi nie przypadła do gustu oraz 5 ale bardziej wole 12 niż 5. Chce żeby zapach był trwały a 30 wcale nie czuje i szybko sie ulatnia. Z opisów podoba mi sie i zastanawiam sie na numerkami : 22, 32, 104, 105, 108 i 109. Chcę kupić 2 szt. i najlepiej żeby choć jeden był w promocji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 jest bardzo ciekawa :) z promocyjnych podajesz 22 już go wogóle nie ma :( polecam jeszcze 13 :) do przewąchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduś27
o widze że Hrabia juz nie śpi i pracuje :-) A z tych numerków 104, 105, 108 i 109 któryś bys polecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych 108 :) cat deluxe jest bardzo bardzo :)... hrabia wogóle mało śpi :( ale musi już uciekać :) do napisania po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduś27
Dzięki Hrabio i miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzącego dnia mamy do każdego flakonu perfum dodatkowo próbka nowego balsamu do Ciała gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prośba
Poproszę o listę wszystkich damskich i męskich zapachów lub stronę na której mogę zobaczyć jakie perfumy obejmuje oferta fm - nie mogę znależć - z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba
moniccca@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×