Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Benny - niestety nie ma ale postulowano ;) tak jak i o delicious dla meżczyzn .... jak tylko cos bede wiedział o nowościach dam znac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska1217
po zapoznaniu sie z perfumami fm bylam mile zaskoczona cenami i wyborem zapachow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem : zapraszam pozostałe panie :) świateczna promocja do kazdych 3 sztuk perfum jedwab do włosów lub wybrany żel pod prysznic gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniikkaa
Wykonałam przelew internetowy na Pańskie konto:) teraz pozostało mi już tylko czekać na 3 szt moich pachnidełek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniikkaa
Hrabio proszę o informację jak tylko przelew pojawi się na Pańskim koncie bojuż nie mogę się doczekać:P:D hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up . Bo mam i lubie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniikkaa
no i co z moimi pieniążkami?-powinny już dawno dotrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a np feromony
i zel po prysznic ???? chodzi mi o ten nowe z nakaido są drogie wiec może zel do nich taniej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wROCIŁAM
dzisaj do domku a tu paczuszka czeka . Moge dolaczyc do grona zadowolonych : perfumy sa the best :* dla Hrabiego za probki i mila obsluge . Zajrze jeszcze pod koniec miesiaca po prezent dla lubego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie... bo prawie 2tygodnie temu wysłałam pieniążki i jak do tej pory nie dostałam nic. Co prawda zamówiłam tylko próbki, jednakże chciałabym wiedzeć kiedy mogę się spodziewać przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probki ??? prosze o kontakt . wsylaniem próbek zajmuje sie Zosia, wiem ze ma problem bo otrzymała zwrot nieodebranej przesyłki . Bardzo prosze o kontakt chociaz na GG oddzwonimy :). jezli sa takie sytuacje piszcie kochane jest mail sklepowy jest moje gg :( niestety paczki giną na poczcie a tak nie ma odzewu skąd mam wiedzieć :(((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promocja swiateczna !!!! 10% rabatu na lisopadowe zakupy ... pomysł kafeterianki :) ma racje w grudniu okazuje sie ,ze poczta nawala :):) pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniikkaa
A ja mam pytanko Hrabio- wysyłasz perfumki pocztą czy kurierem?:D ja już się doczekać nie mogę:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniikkaa
Mam mam mam!!! Perfumki są SUPER, poleeecam wszystkim! i dziękuję za próbki dodatkowe:P:* zyskałeś Kolejną Stałą Klientkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio!!! Chciałabym zamówic u Ciebie perfumiki! Najlepiej nie przez Allegro czy jest taka mozliwość? Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wątek i zdaję się na Ciebie- często polecasz Gucci - Rush i męskie Allure Home sport - myślałam o tych dwóch zapachach na początek a potem już przy następnych prosiłabym o doradzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrena
dziewczyny te perfumy, mimo ze nie sa oryginalami, to pachna identycznie:) ja mam miss cherie dior- sa naprawde trwale :) Hrabio pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvonna31
masz moze PROVOCATIVE WOMAN Elizabeth Arden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z nakaido ( fm tego nie produkuje ) to 50 ml perfumy feromonowe bardzo elegancko wykonane Chique - to ich nazwa z Miiko Nakaido . 50ml to koszt 69 . Teraz jest promocja swiateczna 10% taniej . Polecam serdecznie bo to piekne i trwałe zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×