Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

\"cudeńko\", może przesada. W każdym bądź razie FM daleko do osiągnięcia tej nuty zapachowej i trwałości perfum. Przekłada się to oczywiście na cenę, aczkolwiek lepiej dać 30PLN za 20ml niż za 50ml. z FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietku :) kupuj :) ja Ci przecież nie bronie :) może znalazłes w tym co kupiłes cos co akurat Tobie wpadło w nos :) ja wolę Lacostę Essential z nakaido niz oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...ja wolę Lacostę Essential z nakaido niz oryginał...\" Wszystko się zgadza, każdy ma inny gust. Są i tacy co uwielbiali Przemysławkę. Jednak jest nie OK pisać, że produkty z FM są wiernymi kopiami renomowanych firm :) Daleko, daleko im do nich. Tak na marginesie to używałem również 57 i Davidoff Cool Water (tego drugiego chyba już nie ma). \"Kopia\" Lacosta to porażka, Davidoff z tych wszystkich, trzymał najdłużej. Wymienione przeze mnie 3 produkty z FM w żadnym wypadku nie dorównują trwałością wspomnianemu wyżej BOSS\'owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia :) no cóz :) każdy ma inny gust :) a czemu Mietek skarży sie mnie a nie osobie od której kupił perfumy ???? nie wiem :) ja nie mam niezadowolonych klientów :D moze dlatego ,ze w głównej mierze to szczęśliwe kobiety ... a może nie podoba mu sie mój topick :( nie wiem w każdym razie przyjęte zostało do wiadomości ,ze Mietek nie lubi 52 ja lubię :) Przemysławka ... niestety nic mi nie mówi ten zapach ale nie bede dyskutował ze znawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"... a może nie podoba mu się mój topick\", loozik :) wszystko jest OK! Podyskutować zawsze warto. Chciałbym żeby ta pięć dziesiątka dwójka odpowiadała temu legendarnemu BOSS\'owi. :) Niestety tak nie jest i chyba być nie będzie, za jakość trzeba płacić. To gdzie się kupuje FM nie ma najmniejszego znaczenia. Tej marki nie podrabia się :) A to, że ludziska nie żalą się na FM to tylko dlatego, że nie mieli orginałów. Sam wiem po sobie, przełom nastąpił kiedy kupiłem orginał. Może nawet i podróbę, tego nikt do końca nie wie. Chyba, że produkt pochodzi z perfumerii, prosto z Paryża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, Ciebie nie stać? Stać, stać..... :) Przeanalizuj dokładnie co napisałem wcześniej. Za 20ml zapłaciłem tyle co za 50ml z FM. Nie wspominając już o nucie zapachowej, (są różne gusta) trwałość jest o wiele dłuższa co powoduje, że rzadziej się psikasz. Reasumując może się okazać nawet tańszym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma prawo mieć swoje zdanie nawet Mietek :) ale sam nawet nie wiesz czy aby to co kupiłes jest oryginałem . Powtarzam ja mam oryginał i wiem co pisze :) I prepraszam nie mam zamiaru ciągnąc topiku o Twoich wątpliwościach w nieskończoność ... tymbardziej ,ze o każdym poście w tym topicu mam mail ... i tak wchodze i wychodzę :( a mam co robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xieżna
Ok, mail poszedł - nie mogłam się zdecydować, jakie probki wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka_Dorotka
Miet a czt ty czasem nie otwierasz jakiegos sklepu z podrobami ? zes sie tak Fmek uczepil , nie chcesz to nie ale wydaje misie ze robisz reklame jakiegos podrobkarstwa tylko pamietaj ze to nielegalne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep z podróbami, dobre... gdzie Ty żyjesz :) Proponuje bardziej wnikliwe czytanie, niby kto preferuje podróby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietku to jest topick o moich perfumach :) jak masz zamiar odpyszczac kazdej Pani która tu napisze to może opuscisz moje skromne progi . Reklamuj sobie swojego bossa we wlasnym topiku :) ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie zapach Chanel Coco Mademoiselle, czy jest cos podobnego, może jest do tego dezodorant w sprayu? Jak ewentualnie mozna kupic ten zapach, mam konto w Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nr 18 :) nie mam do niego dezodorantu :( dezodoranty w kulkach sa do : Dezodorant w kulce Federico Nr FM 13r (dostępny od 2.10) Dezodorant w kulce Federico Nr FM 23r Dezodorant w kulce Federico Nr FM 25r Dezodorant w kulce Federico Nr FM 33r Dezodorant w kulce Federico Nr FM 81r (dostępny od 2.10) Dezodorant w kulce Federico Nr FM 98r Dezodorant w kulce Federico Nr FM 109r (dostępny od 2.10) Dezodorant w kulce Federico Nr FM 114r (dostępny od 2.10) Dezodorant w kulce Federico Nr FM 116r (dostępny od 2.10) w sprayu: Dezodorant Federico Nr FM 05d Dezodorant Federico Nr FM 21d Dezodorant Federico Nr FM 23d Dezodorant Federico Nr FM 25d Dezodorant Federico Nr FM 33d Dezodorant Federico Nr FM 84d Dezodorant Federico Nr FM 97d Dezodorant Federico Nr FM 98d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zamówić i spróbować ten nr 18 o ktorym pan pisał, niedawno znajoma tak ładnie pachniała i to była ta coco chanel, moim zdaniem ciekawy zapach i trwaly!!! nie wiem jak bedzie u pana ale zaryzykuję :) Chciałabym do tego jakiś dezodorant, takiego zapachu akurat nie ma ale może pan cos poleci,żeby sie nie gryzło za mocno, coś w miarę podobnego :) I jak to można by zamówić? Proszę o wskazówki :) Jak pan ocenia czy ten zapach nr 18 jest odpowiedni dla młodej kobiety czy moze być i dla dojrzałej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jka zamówić :) najprosciej na moim sklepie www.tanieperfumy.eu a dezodorant żeby sie nie gryzl :) proponuje rool - on Hugo bossa http://tanieperfumy.eu/index.php?p=productsMore&iProduct=174&sName=25k---Hugo-Woman---Hugo-Boss- link do perfum poniżej http://tanieperfumy.eu/index.php?p=productsMore&iProduct=18&sName=18.-Coco-Mademoiselle---Chanel Coco jest takim zapachem jak Chance :) wg. swietne i dla mlodych i dla dojrzałych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko zamowienie przyjęte :) zaksieguja i wysyłam :) pamietajcie u Krystynki skorygowałem przy wpłacie na konto przesylke macie gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a probki tych olejków
z feromonami tez mogłabym sobie kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIUsia_
Wiec tak , kupilam i dostałam ... nie napisze pod czarnym bo by mi inne wytykały ,ze polecialam na cena. W kazdym razie mam dkny - red , chance i meskiego silve shadow . Nie mam zadnych zastrzezen , perfumy trwałe opakowania estetyczne w porownaniu do oryginału bez zastrzezen , jestem zadowolona dziekuje Hrabiemu i Zosi za szybka wysylke . Napewno nie raz sie u Was pojawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ... juz wiem kto to :) ale nie powiem :):):):) zapraszam serdecznie mikolaj za pasem ;) a na 2 dni przed to nawet ja nie stworzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrena
Hrabio dziekuje za Miss Cherie Diora- perfumy identyczne jak oryginal i bardzo trwale :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zestawu mozna
zamowić ta papierowa torbe ? widzialam na stronie FM ,ze tam sa takie eleganckie za 3 zl a chcialabym na prezent ? masz takie i gdzie to wpisac przy zamowieniu w uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos sie zagapiam ostatnio :/ tak oczywiscie do zestawu mozna zazyczyć sobie również ta torbę ... przepraszam ale u mnie juz mikolajowo i zamieszanie okrutne .. ale tak to jest przed swiatami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniikkaa
Witam Panie Hrabio właśnie złożyłam zamówienie na Pańskiej stronie:P i czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
nie chce mi sie czytac wiec mimo ze moze juz bylo- jest euphoria dla facetow? jezeli nie ma to czy jest szansa ze sie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×