Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HANA

PO ILU DNIACH PO CC MOŻNA WZIAŚC PRYSZNIC?

Polecane posty

Gość HANA

Witam! po jutrze czeka mnie zaplanowane ciecie. Jak to jest z tą kąpielą później? Kumpela jak była mówiła mi że przez te 5 dni co leżała w szpitalau to nie mogła iść ani razu ze względu na gojącą się rane i myła się przy umywalce a tak właściwie to położna ją myła. Nie wyobrażam sobie tyle dni bez prysznica jak było u was? dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sobie wyobraź tyle
dni bez prysznica, damulko Kupsko na basen będziesz robić, a ty masz problem z prysznicem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj
tych bredni!! Z toalety korzystałam po 12 godzinach, a pod prysznic poszłam sama już następnego dnia. Musiałam tylko uważać na opatrunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja... wstałam po 24 godz co prawda chodziłam zgięta wpół ale za to jaka szczęśliwa :D był za to problem z wypróżnieniem, bo bałam sie napiąć mięsnie, ale jak mnie piguła postraszyła lewatywą to szybciutko poszło :) prysznic na drugi dzień z zabezpieczoną raną powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
A jestes pewna, ze bedziesz miala cesarke, bo jezeli jest szansa na porod normalny, to polecam. zwłaszcza w kwesti prysznica, ja poszłam pod prysznic w ciagu tych dwoch godzin, przez ktore lezy sie na porodowce po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz na drugi dzien
bralam prysznic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre
zaraz sie okaze ze i w trakcie porodu ktos poczul sie nieswiezo i poszedl pod prysznic... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
a pewnie że tak!!! na początku porodu zaraz po lewatywie i związanych z nią .... poszłam pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
Oczywiscie, w moim szpitalu podczas porodu wrecz obowiazkowy jest prysznic na przyspieszenie akcji porodowej jak ktoras dluzej rodzi to bierze prysznic kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prysznic na drugi dzień. Najgorsze jest jednak pierwsze wyproznienie, po zdjeciu cewnika... Sposób na siku to najlepiej pod prysznicem właśnie.... Gorzej z tym drugim, ale dasz rade, powolutku. Powodzenia jutro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×