Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narinka

on ma orgazm. a ja nie.

Polecane posty

Gość buahhaha
matura próbna!!!!!!!!! dobre to było, dawajcie więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeść :) tak sobie poczytałam te wasze opowieści o orgazmach i widzę, że sporo dziewczyn ma ten problem :/ jak byłam ze swoim byłym w lipcu nad morzem to miałam to samo. on sie zadowolił a ja nic. tylko nie miałam sie co dziwić. koleś nie wiedział w sumie jeszcze dobrze co i jak. co prawda ja też byłam lekko zielona :P tak czy inaczej zastanawiam sie teraz nad tymi waszymi radami :) mam faceta i mam na niego taką ochotę, że opisać nie umiem :P tylko że cholera jasna chyba okresu dostane :| ehh... a wy sie nie martwcie - dacie rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jego szczescie ;) ale wiecie, kiedy czytac statystyki i porownania to widzi sie wyraznie, ze orgazm mezczyzny jest porownywalny zaledwie do dochodzenia kobiety. wiec jemu tylko snic o naszych uniesieniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadar
Ja mam dziewczynę. ma 17 alt, ja mam 18. Robiąć mi dobrze rączką a ja jej plcem ona dochodzi szybciej, ja dopiero z 10 sek później :) ale to zależy...czasami przeżywa orgazm w dziwnych miejsach, pod szkołą gdy ejst ciemno..,.mamy takie swoje miejsce :) a jest dziewicą :) mam nadzieję, że dalej będzie mi się to duawało bo uwielbiam patrzeć na nią w chwili orgazmu, uwielbiam czuć jej ruchy w czasie orgazmu...coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło słyszeć że ten topiksię komuś przyda :) to jakby łączenie przyjemnego z pożytecznym :D Niech żyją kobiety uwielbiające dogadzać swoim facetom !! Niech żyją faceci miłujący się w zaspokajaniu swoich kobiet !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta21
buuuuuu ja mam to samo od 2 lat wspolzyje i mialam orgazm pochwowy do tej pory...... az 2 trazy!!! heh i to taki typowo lajcikowy :( malo wyczuwalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrry
Nic nie mów ... ja od roku ani, razu pochwowego nie miałam !!!!!! I nie wiem co mam robić żeby go osiągnąć !!!! :( Dzięki Narinek za zaproszenie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie jade do mojego Sloneczka;] zyczcie powodzenia w odkrywaniu nowych swiatow:P no chyba ze u Niego ktos bedzie.. :/ Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!!!!!!! normalnie przyszłam sie wam pochwalić!!! było CUDOWNIEEEEEEEEEEEEEEE kochaliśmy sie 4 razy!!! raz sobie pomogłam bo... mój facet mi kazał :P hahaha... natomiast za każdym razem sam tak dobrze o mnie dbał... że zapominał o sobie i skupiał sie na mnie... i co jest niewiarygodne... orgazm! 7:2... DLA MNIE!!! :P normalnie życzę wam takich orgazmów :D i thx za topic i rady w nim zawarte ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a dzisiaj czas na nas :] i to jeszcze po kłótni.. bedzie... mmm :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił się topik pt. : MIT ORGAZMU POCHWOWEGO co o tym sądzicie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił się topik pt. : MIT ORGAZMU POCHWOWEGO co o tym sądzicie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, na swieta to im odpuscmy, coby sie nie stresowali ;) maja czas. caly nastepny rok :D i 100 nastepnych lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom na swieta trzeba odpuscic... wlasnie sie dowiedzialam ze moj idzie w swieta do pracy...swietnie:( Spalily na panewce plany poprzytulania sie w blasku kominka pod kolderka gdy na dworzu swiateczny sniezek pruszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak w końcu jest z tym orgazmem pochwowym? jest? czy go nie ma ( zgodnie z tym co napisał jezuuuuu ). Wcale tego nie skomentowałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×