Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

markotka--nie słuchaj tch bzdurnych wypowiedzi które już na innym topiku namieszały bardzo i zrobiły mi wielka przykrosć wypisujać jakies bzdur na ten temat....kochana ja miałąm usg w jak wychodziłam wtedy ze szpitala i ja byłam w 10tc a dzidzie ocenili wtedy na 8 tydzień. ;( wiec już wtedy coś było nie tak....a teraz w12 tygodniu dzidzie lekarz okreslił na 7tydzień i 5 dni..pytałam dlaczego sie zmneijszyła,powiedzał ze tak zawsze jest przy obumarci i ze macica wchłania.. :( ...ja niezwracam uwagi na te pomarańczowe wpisy bo one są niczym przy tym co pzrezyłąm..i wiem ze wy mnei rozumiecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa - dla Ciebie 🌻 ...pomarańcze niech piszą co chcą, tchórze...pod własnym nikiem wstyd napisać te wszystkie raniące słowa??? Nie wierzę ze ktoś mógłby żartować czy kłamać w takiej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wierze !!!! i jestem bardzo oburzona takimi wypowiedziami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja skomentuje pomaranczowa wypowiedz... Wiedziaalm ze Agapa to Emisja, nawet na maila o podobnym brzmieniu.Duzo dziewczyn ma dwa nicki na tym forum, co w tym dziwnego.To raz. Dwa. Ja mialam zabieg usuniecia ciazy obumarlej.Wyszlam nazajutrz po nim ze szpitala i bylam prawie normalnie sprawna.Troche podbrzusze bolalo, bardzo serce... i to wszystko... I nie kazda kobieta przezywa tak samo strate dzieckaa. Ja tez potrzebowalam o tym mowic zeby sie chyba sama oswoic z ta mysla..to mi pomagalo...Wiec nie mow ze kazda kobieta przezywa to tak samo.Znam dziewczyne ktora 3 dni po zabiegu poszla na impreze do przyjaciol...byla dusza towarzystwa do pewnego momentu, gdy nieznajaca sytuacji kolezanka powiedziala jej ze spodziewa si dziecka----Dziewczyna nie mogla sie uspokoic do rana. Dlatego tez mysle ze nie ma co dorabioac jakies teorie spisku. jesli na forum nie ma zaufania, przestaje miec ono jakikolwiek sens. Agapa, jesli chodzi o te wyniki, to wlasnie o to chodzi \"zeby nic nie wykryly\" lepiej czasem wiedziec ze po prostu samoistne obumarcie niz jakas genetyczna albo zakazna nieprawidlowosc..albo jak w moim przypadku zasniad. Na pewno wszystko bedzie ok. Calusy dla Ciebei. Fladra, Molus 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka:) jak sie czujesz? Agapka❤️ Moluś:) wczoraj Maja skończyła 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra, kochana, ja czuje sie bardzo dobrze, malec kopie strasznie :-) i dobrze mi tak... taka jestem ciekawa plci, ze chyba zwariuje, hehehe Ty, ale ten czas leci...dopiero rodzilas a tu juz 5 miesiecy minelo...o rety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka mam nadzieję, że nie odebrałaś mojego wpisu jako jakiegoś zarzutu wobec Ciebie. Nie wiem co pisały pomarańczowe nicki, bo widocznie ktoś wcześniej zdążył to wykasować. Mnie chodziło o to, że jeśli dobrze pamiętam, pisałaś że wg @ jest 12 tydz. a na USG wyszedł 11, a teraz okazało się, że jednak 8, to ja sobie po prostu pomyślałam, że lekarz który robił Ci USG był niekompetentny i źle ocenił wiek ciąży. Nie uważam, że kłamiesz, bo jak ktoś mógłby kłamać w takiej sprawie. A poza tym widziałam jak urósł Ci brzuszek, a tego nie da się udawać. Przykro mi, że ktoś Cię oskarża. Ludzie potrafią być naprawdę okrutni! Trzymaj się i nie przejmuj. Padlinka cieszę się, że dobrze się czujesz i maluszek kopie :) To musi byś wspaniałe uczucie! Moluś to za 3 miesiące \"startujecie\" :P Fląderka wszystkiego najlepzego dla Majeczki :) A Brednie coś się nie odzywa, pewnie nie ma jeszcze netu. Czarnulek co u Ciebie? U mnie po staremu, @ nadal brak (ostatnio się nawet zastanawiałam czy przypadkiem w ciąży nie jestem, bo brzuszek mi się jakoś dziwnie powiększył, ale przecież robiłam dwa testy, no a poza tym nie widzę żadnych innych zmian. Naiwna jestem). Pracy nadal nie mam, ale coś się kroi, wieć może już niedługo... Pozdrawiam Was gorąco kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fladrunia całuski dla Pszczołki Mai :) Jaka juz ona duuza, jak ten czas leci... Tak Markotko jeszcze 3 mies i START !!! :D Padlinka a moze to chłopczyk, ktory bedzie piłkarzem skoro tak kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, no cos tak wszyscy mi sugeruja chlopczyka, heheh Ale zabawne jest to, ze raz slysze \"ooooo, to musi byc synek, bo tak ladnie wyglaasz (jak sie oczywiscie umaluje, hehehe ;-) ) a bliscy mowia \"o rety! co z twoja buzia?!?1 pewnie dziewczynka, heheh, bo mam ostatnio straszne problemy z cera, takie czerwone suche placki na policzkach..brrr, wygladaja okropnie, ja mysle ze to jakas reakcja alergiczna, moze na jakies pylki czy co , bo wiosna...ale panstwowa slluzba zdrowia mnie tak przeraza, ze nie pojde do lekarza, no chyba ze bedzie juz horror na tej mojej gebusi :-) caluski dla wszystkich was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
zawsze płód po obumarciu kurczy się ja też tak miałam ciąża miała 11 tygodni a moja kruszynka wyglądała na 7tyg i 4 dni jak juz ............. przestało jej bić serduszko własni e minął rok od stratymojej gwiazdeczki a ja jeszcze nie doszłam do siebie , każda kobieta przechodzi to inaczej i to jest fakt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla was❤️ ps/byłam dziś u swojego starego ginekologa bo u niego dostałam badania za darmo ,na nfz...toxoplazmoze,cytomegalie,różyczke....i jeszcze hormony tarczycy...w poniedziałek biore sie do roboty i zaczynam badania...ciekaw czy coś wykażą??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś będę trzymać za Ciebie kciuki! Padlinka może lepiej wybierz się do lekarza z tą buźką? Czasem lepiej dmuchać na zimne. A jak Twoje maleństwo, duże już jest? A Twoje samopoczucie? Pewnie cała w skowronkach jesteś :) Agapka lepiej żeby te badania nic nie wykazały i żebyś była zdrowa i mogła szybciutko zacząć się starać. Będzie razem z Molusiem :) Fajnie pewnie jak jest towarzystwo. A czy ktoś wie co u Brednie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane co u Was słychać,ja jutro zaczynam badanka,wreszcie zacznie sie coś dziać...kupiłąm wczoraj śliczny pierścionek z niebeiskimi cyrkoniami...na pamiatke po moejj nienarodzonej dzidzi ❤️ miaąłm taką potzrebe aby mie cos takiego co bedzie mi przypominało o moim Maleństwie..nosze go na lewym reku(od serca) :) brednie---co u ciebie doezwij się 🌻 dziewczyny dla was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki co u Was słychać? Padlinka jak się czujesz? Agapka co u Ciebie? Czarnulek a u Ciebie co? Długo już się nie odzywasz. Fląderka dziękuję za zdjęcia Majeczki :) U mnie nic nowego. @ nadal brak, jajniki trochę bolą. No i cały czas poszukuję pracy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta Podniose nas troszke, bo spadlysmy :-) zeby nie rzec stoczylysmy sie, heheh Musze sie wam pochwalic, ze chyba u nas bedzie druga coreczka. lekarz mowi ze teraz daje tylko 60% pewnosci, ale ja mysle , ze jej nie ma nigdy do samego porodu, hehe, NAsza Gabrysia miala byc tymkiem, No to teraz tez moze bezie psikus. Poki co---Emilka Zofia siedzi teoretycznie w moim brzuchu :-) markotka, wiem co to znaczy, kurcze, szukac pracy, hehe, wiec wieeeelu sil wirtalnych zycze na to zmudne zajecie. Dla wszystkich Was wielki buziak!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki Czy ktoś mnie jeszcze pamięta :P Nie wiem czemu ale ja zawsze wchodze na to fotum tuż przed @ :D w nadzieji ze nie przylezie.... buuuu Co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo padlinka---emilka czyli tak jak ja ;) heheeh,buziaki Si--pamietamy,pamietamy ;) ja dziś odbieram wyniki hormnów,zobaczmy co tez tam zobacze ;) mięłgo dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Si :-) Pamietamy, pewnie 🌻 No., trzymam kciuki, az zbielaly mi kostki :-P A na kiedy masz termin @? Agapus, daj kochana koniecznie znac jak te wyniki, ok? Na pewnoo w porzadku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka Witam :) na 30 mam termin, @ wczoraj miałam 1 ciążowy objaw :D zjadałm loda i zaraz go zwróciłam :D (przepraszam ale nie wiem jak inaczej mam to napisac) tyle ze to za wcześnie wiec pewnie zwykła niestrawnoiść :D Czuje sie jak zwykle, czyli nie moge dotknąc sie do piersi, mam wzdęcia, boli mnie berzuch. 10 dc moj pęcherzyk miał 13 mm i lekarz mowił ze wyglada ładnie :D W 18 dc byłam na USG bo miałam zapalenie pecherza i lekarz oznajmił mi ze widzi \"coś\" ale nie wie co, moze byc to przerośniety pęcherzyk bo miał 2 cm albo ciałko żółte.Poza tym był tez płyn z tyłu . Wiec sama nie wiem, nie nakrecam sie, bo wiem ze nic z tego dobrego nie wychodzi. Jak nie sie nie udało to od 5 dc biore jakis tabletki, nie wiem jakie bo recepta lezy na półce. Tyle u mnie :) Pozdrawiam Serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si--trzymam kicuki❤️ padlinka--no i dzwoniłąm o te wyniki i nie ebdzie ich jeszcze,dopeiro po świetach..bbuuuuu.wiec poczekam ejszcze troche ;) narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Si, to mam nadzieje ze zgodnie z Twoimi oczekiwaaniami za pare dni bedziesz mogla sie chwalic kreseczkami dwiema na tesciku! Ja oamietam, ze przy pierwszej ciazy tez zanim sie testowalam mialam maly zwrot sniadanka..wiec moze... Agapcie, to trzeba sie uzbroic w cierpliwosc..A kiedy wyniki his-pat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam witam ! jak zywa rozmowa, dawno tak nie było :) No i prosze kto nas odwiedził -SI :) U mnie bez zmian. Nadal biore te tablety na zatrzymanie @. Porobiły mi sie jakies wstretne zrosty na blizniej i musze zaczac ja smarowac by sie rozeszły...Za niecały miesiac na wizyte. Jak pomysle to sie troche boje... 👄 dla Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś :D Musze iść na maila i poolokac na Wasze foto :D buziaole ;****I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Molus, mam nadzieje, ze wszystko idzie w dobrym kierunku, nie boj sie, pewne rzeczy trzeba przetrwac i tyle... A ja, chociaz wstalam dwie godziny temu dalej w pizamie siedze..hehe, ale len ze mnie smierdzacy! Brednie, jakby tu byla, moglaby to potwierdzic..Ale hmmm, nie zanosi sie chyba w najblizszym czasie... :-( owiedzialam sie ze ponoc na dlugo weekend ma przyjsc ochlodzenie..co za bezcelnosc..nie dosc ze zima byla dluuuga i brzydka, to jescze teraz jak mozna sobie odpoczac chociaz pare dni...lipa..mam nadzieje ze jak zwykle prognozy klamia, heheheheh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka a tak w ogole to piszesz ze w 60% dziewczynka? Ale numer- hehe. To 2 cory mozesz miec :D Ogolnie z moich obserwacji wynika taki fakt ze zadko teraz zdarzaja sie parki= siostra i brat.Np. Moj kumpel na dwoch synow a jego brat dwie cory..Kumpela tez 2 synow... ale to pewnie jakies przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Si :) Powodzenia! Padlinka teraz to maszprawo do leniuchowania i korzystaj z niego puki możesz :) Agapka szkoda, że dopiero po Świętach, męczące jest takie czekanie. Wiem coś o tym, bo ja też czekam z niecierpliwością na ten mój szpital. Moluś nie martw się, wszystko będzie ok. Dzisiaj idę z kolejnymi podaniami, w sprawie pracy oczywiście. A sił jak narazie nie brakuje. Dostałam stypendium uczelniane, więc na zapłacenie czesnego bedzie, a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×