Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

O a o mnie padlinka zapomniala :( agapa chcialam Ci pogratulowac i zyczyc wszystkiego najlepszego! Dbaj o siebie i obys byla zdrowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulek....przepraszam...........moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina!!! Niechcacy Cie przeoczylam zupelnie, przepraszam! ❤️Nie gniewaaj sie na mnie, pliiiiiiiiisssssssssssss eheh, ale tez sie ostatnio cos nie odzywalas :-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bede wpadać ;) dzieki Padlinus--❤️ dziekuje Czarnulek--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No padlinus juz sie nie bede gniewac:) No wpadam rzadko jak kazda, bo jakos cicho tu;) no ale moge czesciej zagladac. Ja wlasnie na @ czekam :o brrr zaskoczy mnie pewnie w sobote bo jade akurat na uczelnie na egzamin...boshe jak ja to przezyje:( Caluje Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, czarnulek, kamien z serca :-) A myslisz ze @ na pewno przyjdzie w tym cyklu, heheheh Ale jesli przyjdzie...mysle ze masz jakis 1% szans na przezycie tego... Pamietam jak dostalam pierwszy @ po porodzie (po 13 m-cach) chwalilam sie kazdemu taka bylam rada, hehehe, a potem......buuuuuuuu szara (a raczej czerwona ;-) )rzeczywistosc, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jete
Witam Wszystkie Panie... Od dłuższego czasu czytam i przeglądam Wasze wypowiedzi, zawsze chciałam w nich uczestniczyć, Myśle, że internet wspaniałe miejsce na grupę wsparcia. Jestem doradcą rodzinnym i interesuje mnie ta tematyka zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Dlaczego prywatnie? Ponieważ od sierpnia 2005 staraliśmy się z mężem zajść w ciążę. I wyobraźcie sobie. W tym cyklu się udało... Wiem, że to niedługi czas (w sumie) starania się, ale bardzo czekaliśmy na tę wiadomość "są dwie kreski"! W niedzielę zacznie się 4 tydzień. Jestem bardzo szczęśliwa. Planujemy jakoś tak uroczyście wszystkim oznajmić...Pozdrawiam Was Dzielne Kobitki. Trzymajcie się ciepło i pielęgnujcie swoje przyjaźnie. To jest nieocenione. Całuję. JETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka zawsze jest tylko sie nie odzywa...czyta Was codziennie...ciekawe co to za babsko tak pisze na mnie i na agape, ale się domyslam kto to jest...jest tutaj od niedawna..... pozdrwaiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No padlinus mysle ze przylezie, malo bylo przytulanek w tym cyklu,a w dodatku nie jestem pewna w 100% dnia owu, no ale chyba mam objawy juz dziwne wiec sa małpowe na pewno hehe. Moje podbrzusze dziwnie szaleje i mam jakis sluz wodnisty wiec @ na pewno, byle nie w sobote bo nie przezyje egzaminu:( Jete bardzo mocno Ci gratuluje:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!kogoz ja widze!!!!!!! Iskierka!!!!! Witaj kochana!!!!!!!!!! jak znajdziesz chwilke, napisz jak przebiega ciaza, czy mdlosci miewasz czy nalezzysz do grona tych szczesliwych...bezzyganiowych kobitek ;-) eheh 🌻 Witaj jete!!!!!! Gratuluje Nowwego życia!!!!! I zagladaj do nas :-) Czarnulku -------- hehe, trzeba miec nadzieje, ja tez w tym cyklu, w ktorym zaszlam, wyjatkowo malo sie kochalam z mezusiem, a jednak :-) ..... I powodzenia na egzaminie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana;) wczoraj bylismy u znajomych którzy mają bliźnieta(1rozcek maja) no słodkie poprostu sa chłopaki;) naogladalam sie ciuszków które od nich dostane -są boskie ,ale oczywiście jeszcze ich nie wziełąm ..żeby nie zapeszać..ale napatzreć sie nie mogłąm i jeszcze wszystkie ciuszki podwójne...no bo to blixniaki :P heheheh...pozyczyłąm tylko piekną ksiażke o ciazy...i nie mogę si e tera zod niej oderwac..heee piersi znowu dają czadu ale dostałam równiez, wczoraj specjalny bawełniany biustonosz i taka ulga ze szok:) buiaki dla Was 1!! ps/suwaczek zrobie dopiero po wizycie u ginia jak mi powie dokłądną date porodu i powie ile moj akruszynka ma tygodni..wtedy oscenił na a 4/5 tygodni ale jak chcę wiedziec dokąłdnie wiec musze poczekac do 20marca ;)jeszcze 17 dni ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, agapa, super ze bedziesz miala ciuszki, to naprawde ulga jak masz znajoomych i jest szansa przejecia tych ubranek po nich :-) ja dla mojej gabrysi kupilam chyba tylko 3 nowe ubranka, reszte dostalismy ;-) teraz czeka nas za to wydatek w postaci wozka (na razie stawiam na implast driver 4 XL) i, lozeczko nowe tesciowa sie zobowiazala kiupic (stare nadaje sie ... hehehehe no, bylo uzywane chyba przez 20-ro dzieci wczesniej, heheheheh) idziemy dzis wieczorem na popijawke do znajomych .. tzn chlopy beda pic, bo ja i pani domu jestesmy w stanie blogoslawionym (uwielbiam to okreslenie, heheh, tak jak i \"przy nadziei\"), ale mam nadzieje obezrec sie porzadnie, nagadac i tylko martwie sie czy moj maly dzikus (gabi) bedzie umiala bawic sie z coreczkami znajomych, jest jakas taka...no nie bardzo towarzyska, mam nadzieje ze jak sie dzidzius urodzi to sie zmieni :-) Brednie ----- czekam na Ciebie Z KAWUSIA, HEHEH mam nadzieje ze odezwiesz sie na gg do poludnia, ehehhe :-) W pytaniu na sniadanie gadaja o duzych zmianach malym kosztem w mieszkaniu :-) \"chcialabym, chciaaaala\" hehe, ale jakos nie mam odwagi...chociaz pewne plastyczne predyspozycje nawet mam ponoc, hehe o ratyyyyy, ale sie rozgadalam......sorryyyy!!!!!!!!!! hehehehehehe juz milkne! caluje mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka no nadzieje zawsze trzeba miec hehe. Dzis juz z rana nie moglam wstac tak mnie krzyz napierdzielal wiec na pewno na @ mam takie bole czasem przy owu. Ja pamietam, ze pisalam ze bylo malo przytulanek i ze jestes zdziwiona ze zaszlas, ale wiesz tu nawet nie chodzi o to czy malo tylko kiedy;) U mnie FF tak zmienial owu, ze tylko szansa by byla w jednym terminie. Okaze sie kiedy owu byla jak przyjdzie małpiszon. Pierwszy raz sie pogubilam i nie wiem kiedy mialam owu:o wrrr Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulek, wszystko przed toba, heeh ja w poprzednich cyklach jak mierzylam te tyemperaturke i badalam sie i sluz obserwowalam zawsze wiedzialm, a w tym cholera, cyklu w ktorym zaszlam ----- no nie mam pojecia kiedy to moglo sie stac, hehe ..ale moze i dobrze... do dzis pamietam jak znajopma moja 9troche starsza, pierwsze dziecko po 30-ce urodzila) krojac chleb na blacie w kuchni mowi do mnie \"tu sie niusia poczela\", ehehhehe, nie musze dodawac ze odebralo mi to apetyt...heheheheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Wiesz padlinka ja zawsze tylko sluz obserwowalam i bylo git. Potem tempke i extra bylo, w spadek owu a w tym cyklu FF szaleje i sdupa zimna. Najpierw owu w spadek, ladnie rosla a potem jak dodalam sluz gdzies jeszcze to mi zmienial owu na pare dni pozniej i teraz nawet nie wiem na bank kiedy sie spodziewac @ Strasznie mnie to wkurza, ale jak na razie tempka ladna wiec chyba mialam owu pozniej, wiec ciaza chyba niemozliwa;) Wyslij mi swoje gadu padlinus to sie odezwe i pogadamy:) pocahontaz@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka gratuluję z całego serca!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę :) Kurcze, a ja nadal szukam tej pracy i szukam i narazie nic. Byłam na kilku rozmowach i czekam na odzew. Odstawiłam ostatnio tabletki, bo wybieram się do Poznania na badania do pani profesor, no i nie mam @. Powinnam dostać wczoraj, a tu nic. Od tygodnia miewam lekkie mdłości i po jedzeniu wszystko do gardła mi podchodzi, ale nie nastawiam się na ciążę, bo to raczej nie możliwe :( Używaliśmy gumek, ale mały kontakt bezpośredni był, ale nie nastawiam się. Jak nie dostanę do poniedziałku, to we wtorek rano robię test i od razu Wam napiszę jaki wynik. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco! :) Do wtorku :) Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Laseczki moje Kochane! Dzis jakiegos nerwa mam! Ale to wszystko przed tesciowa! Co za baba mowie Wam- szok! Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :P molus -- moja tesciowa..... bez komentarza :P:P:P markotka--- czyzbyscie cos zmajstrowali??? czekam na wynik tego :P agapa- no ty chyba najszczesliwsza pod sloncem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Piękne słoneczko świeci za oknem...zbyt piekne jak na nasza pore roku i mysle z4 podstepem chce nas wprowadzic w blad, heheheNa termometrze w sloncu 10 stopni wiec pewnie jest kolo 0. :-O Eh.......zimo, wracalabys skad p[rzyszlas... wrrrrr Zaraz idzziemy do dziadkoow na imieniny, eh..strasznie mi sie nie chce jechac na drugi koniec w-wy autobusem, ale co tam...mam tylko nadieje ze nie beda za bardzo meczyc meza zeby z nimi wypil...pliiiisss...niech bedzie milo...ehhhhhh..a to wcale nie jest takie pewne.. :-( Ja czuje sie swietnie, oczywiscie pomijajac ze mecze sie szybciej..zdecydowanie ZA szybko, ale taka widac koniecznosc...mowi sie trudno i wio! heheh No, buziaczki i zdrowe badzcie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane 😘 nie było mnie pzrez weekend bo na uzcelni sie edukowałam....nie mogłam sie opedzic od moich kochanych koleżanek,ktore jedna pzrez druga chciały podootykac mojego brzusia...a co to dopiero bedzie jak mi brzuś zacznie rosnąc ..heheh nie opędze sie od nich już wcale ;):):):P..ale naprawde było super,wszyscy gratulowali,byli mili itp.... czuję sie naprawde dobzre,nic oprócz cycoszków mnie nie boli..no i zaparcia mam straszne...ale coś za coś..wole zaparcia niz mdłości ;P Dziewczynki kochane cały czas się bardzo ciesze ,ale i obawiam o wszystko ,a najbardziej o to zeby wszystko było dobzre i zeby minoł juz pierwszy trymestr...ale nic naprawde sie nie dzieje zebym mogła miec takie obawy..ale jakoś wszystkim się pzrejmuje..czy to normalne w ciaży?? słyszałam ze tak...wiec chyba wszystko w normie ;) padlinka--ciuszków to j a bede miała tyle ze szok..(po tych bliźniakach co pisałąm wcześniej),mojemu bratu ciotecznemu w czerwcu rodzi sie dzidzia..wiec tezż dostane..i jeszcze chrześnica mojego Misia ma tyle ciuszków ze szok..oczywiście wszystko czeka na moja Mysię ;) Ale bede musiałą kuic wózek,łóżeczko ..ale to akurat zaden problem ;)..zreszta juz doczekac sie nei mogę ;) brednie---🌻 markotka--🌻 czarnulek--🌻 moluś--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc agapus 🌻 Ciesze sie, ze czujesz sie dobrze i ze tak Cie dziewczyny oblegaja;) Zajze pozniej bo jestem troszke zajeta. Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) ciesze sie ze u was wszystko w porzadku jest :-) u mnie tez luzik... przygotowuje sie powoli do przeprowadzki... boze tyle tego sie nazbieralo ze hej... za ok dwa tygodnie bede mieszkac w nowym mieszkanku i jakos sie urzadzimy :-) zajrze tu pozniej, moze ktos sie jeszcze odezwie :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :-) dzis sie nie rozgaduje, bo jakos tak nie ma o czym, strasznie oslabiona jestem a kuuuuupa sprzatania przede mna, ehhhh Agapus, bedziee dobrze wszystko, nie mysl nawet ze moze byc inaczej :-) (mowi Ci to ta, ktora jeszcze niedawno o to samo sie martwila, hehehe) super ze wszyscy tak dobrze reaguja na twoja ciaze, naprewde to wazne baardzo! No dziewczynki, caluje moooooocnooooo, wszystkie was!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta! No niestety u mnie nic :( Ale to było do przewidzenia, nie liczyłam, na to, że się uda, ale mimo to jakaś taka głupia nadzieja była. Za dwa tygodnie jadę do Poznania na wizytę i aż boję się co to ze mną będzie. @ nadal nie ma, jak to zwykle u mnie bywa w przypadku odstawienia tabletek. No zobaczymy. Mamy z Miskiem już konkretne plany, za półtora roku bierzemy ślub i zaczynamy starania. No chyba, że pani prof każe nam się pośpieszyć (co by mnie bardzo ucieszyło) to wtedy starania będą wcześniej. Brednie fajnie, że się przeprowadzacie, ale co roboty przy tym będziesz miała. Agapuś nie zamartwiaj się, wszystko będzie na pewno dobrze. Dbaj o siebie i Ty Padlinka też! Pozdrawiam Was gorąco i przesyłam buziaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ;) taka juz moja natura ze wszystkim się martwie ....i denerwuje chociaz teraz staram się niczym nie denerwować,ale strasznie rozdrazniona jestem,naprawde...nieraz to bym az wyła ze słości jak mi cos nie tak po mojej mysli idzie...ale ogólnie to ok..szczęście wypełnia każdy dzień ;) padlinus---ale powiedz zę to moje pzrejmowanie i martwienie się o dzidzie powoli bezie pzrechodziło...plisss ;) bo zamiast się cieszyć to sie zamartwiam...uufffff ;) markotka--❤️ brednie---udanej ozreprowadzki ;) zaraz misiek przyjedzie po mnie i jedziemy do niego na obaidek ;):):) a zjadła bym juz cosik dobrego ;) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapus.....u mnie to przejmowanie przeszlo kolo 12 tyg. po usg, kiedy lekarz powiedzial ze wszystko jest ok i ze \"dziecko ma wszystko w glowie poukladane\" hehe naprawde, nie martw sie i nie przejmuj, urodzisz zdrowego dzieciaczka... a kiedy masz usg? Markotka --- tzn ze robilas test? a ktory dzien cyklu dzis? moze jescze nic straconego jak nie ma @? jak myslisz? zreszta......nie am sensu sie nastawiac----co beedzie to bedzie.. 🌻 dla reszty buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno mi dziewczyny...nie lubie zimy tak strasznie..chyba depreche zalicze, bo juz dawno nie mialam..heheh co tam u was? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj w dniu kobiet 🌻 padlinka--ja abdanko usg mam 20 marca.. ;) juz się doczekac nie mogę ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac na usg bijace serduszko :-) to jest niesamowite przezycie... kurcze miec w sobie druga istotke.... az sie wzruszylam ;) szczesliwego dnia kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×