Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmoladkaaaaaaa

Zniszczone włosy, najlepsza odżywka, szampon ranking kosmetykow...

Polecane posty

Gość Marcin1488
Jako fryzjer na regenerację włosów swoim klientkom zalecam zawsze seboradin. Chociaż muszę przyznać, że panowie też coraz bardziej zaczynają dbać o włosy. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako osoba z problemem przetłuszczających się włosów polecam seboradin niger - znacznie poprawia poczucie świeżości - redukuje "efekt czapki" - znany zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ze swojej strony polecić ci taki zestaw: http://magvita.pl/zestawy/203-zestaw-kokosowy-do-wlosow.html marki BANABAN. Od dłuższego czasu walczyłam ze zniszczonymi i suchymi włosami. Jednak od kiedy stosuję te kosmetyki to muszę przyznać, że moje włosy mają ładny połysk, układają się dobrze i pięknie pachną. Jednak co najważniejsze po myciu i czesaniu nie mam szczotki pełnej włosów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kosmetyków, odzywek dotyczących włosów jak i całego ciała, to polegam na opinii mojego fryzjera oraz kosmetyczki z salonu piękności Denique, może już o ich słyszeliście? Ich strona internetowa to www.Denique.pl gdzie można dowiedzieć się szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zimą problem, bo włosy mi się puszą pod czapką i jak jesienią nie zrobię prostowania keratynowego to pózniej chodzę z taką szopą ;/ Na szczęście istnieje keratyna, która ujarzmi moją wątpliwą burzę loków, a nazywa się Amazon Keratin. Szczególnie winogronowa się sprawdza, bo mam dzięki niej włosy proste jak drut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toogether
Dla mnie najlepszą odżywką świata jest mała rozmiarem, ale wielka duchem Prosalon Intensis od Chantal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Emolium jest naprawdę skuteczne- możesz znaleźć ich produkty np. Na stronie Apteki pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam HB Jeunesse na poprawę stanu włosów - pewnie że dobry szampon robi dużą różnicę i ogólnie poprawia ich stan, sama doskonale wiem, ile się napracowałam nad ich wyglądem. Przynajmniej w tym momencie nie mam żadnych problemów, włosy wyglądają idealnie, a oczywiście dojście do czegoś, takiego po prostu musi trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda891
Warto zakupić szampon nawilżający Emolium, to chyba jeden z nielicznych szamponów, po których moje włosy odżyły. Dostępny w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dzięki za informacje! Widzę, że również można zamówić online na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×