Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmoladkaaaaaaa

Zniszczone włosy, najlepsza odżywka, szampon ranking kosmetykow...

Polecane posty

ja polecam bardzo szamponRadical do włosów zniszczonych. A do tego jedwab sekrety pereł firmy joanna. Uzywałam Biosilku, ale ten jest zdecydowanie lepszy!!!!! (; po tym szamponie włsy wydają się trochę...\"tępe\" , dlatego odżywka konieczna, do rozczesania. ALbo jedwab, najlepiej. Ten szampon świetnie regeneruje włosy , tylko wiadoo, że super efekty nie sa po pierwszym myciu, bo on ni jets chemicxzny tylko na naturalnych składnikach. Jets też taki sposób podobno , żeby codzienne jeśc grubszy plaster cebuli....... pozdrawiam. (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzcebule
Ja uzywam Herbal essence maseczke rainforest do zniszczonych wlosow, a cebula jest rzeczywiscie rewelacyjna!I od czasu do czasu maseczka z zoltka z olejkiem rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimoen
Zniszczone włosy nie uratujesz zwykłymi kosmetykami, które sa dostępne w komercyjnych sklepach. Polecam fantastyczna kuracje firmy Nioxin. Dostepne na amazon.com Produkt: Wielka Brytania. -Nimoen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassie4321
ja uzywalam mnóstwo odzywek, jednak dla mnie najlepsza jest gliss kura, teraz weszla ta nowa seria, maseczek ekspresowych, do splukiwanie i bez splukiwania, po tej bez splukiwania wlosy duzo lepiej sie rozczesuja, dzieki temu mnie wlosow na szczotce(co jest ratunkiem dla zniszczonych i rzadkich wlosow po zabiegach), dziala szybko, tak jak maska ktora trzeba trzymac ok 10min, jest dobra dla kogos kto nie ma czasu , a efekt ten sam, nawet lepszy, druga bez splukiwania jest rownie dobra, ale oczywiscie nie przesadzac z nakladaniem jak z reszta, wtedy wlosy sa obciazone, mialam kiedys maske z nivei do zniszczonych, myslalam ze mnie szlak jasny trafi, nie polecam, zalowalam kasy, dno!!!, ja rowniez jak wiekszosc z was mam zniszczone, najbardzie prze moje zamilowanie do farbowania i prostownicy, mi odpowiada linia gliss kur, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin_
Używałam już wiele kosmetyków, tanich i drogich, i najbardziej polecam właśnie te tanie. Przede wszystkim firmę Joanna ( ja używam szamponu regulującego do włosów z łupieżem - ma wspaniały zapach :), ale jest też szampon normalizujący do tłustych i wzmacniajacy do zniszczonych; świetne jest też serum wzmacniająco-regenerujące do końcówek. Po drugie: szampon wzmacniający ze skrzypem i mgiełka z Farmony (seria Radical). Polecam też szampon i odżywkę dla wszystkich rodzajów włosów firmy Hegron - są to kosmetyki profesjonalne używane w salonach fryzjerskich, ale można je kupić przez Internet. No i oczywiście maseczkę Wax ( ja mam firmy L\'Biotica) i Placenta (firmy Kallos). Niedawno też trafiłam na produkty BIO (www.naturalne-piekno.pl) i kupiłam masło karite i olej kokosowy. Podobno są świetne jako maseczki na włosy. Jak wypróbuję dam znać. Trzeba też pamiętać o prawidłowym myciu włosów (opis tu: http://www.ona.24polska.pl/ona_i_uroda/wlosy,zasady_mycia_wlosow,328.html) i nie czesaniu mokrych włosów szczotką, ale grzebieniem (najlepiej z rzadko rozstawionymi zębami). Warto też się zaopatrzyć w szczotkę z naturalnego włosia bo nie niszczy i nie elektryzuje włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIniaa *
Także Używam Prostownicy.. I zauważyłaM że Moje słosy stają się naprawdeee Bardzoo zniszczone.. Mam KręconE WŁOsy które Nie daa siee nawet wyprostwać sąa straszne I trudne do ułożeniee.. :* Zawszee chOdze w KUcyku.. BO rozpuszczonee i wymodelowanee to poraszka... POmózciee mI coo mam zrobić żeby moje włosy.. NIe byly zniszczoneee nie wypadały.. i zeby mozna je bylo rozpuscic... HEh POMOcy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie kupujcie szamponów i odzywek w drogeriach bo szkoda kasy!!! Lepiej zainwestowac więcej pieniędzy i kupic profesjonalne kosmetyki, które są bardziej wydajne i starczają na dłużej( np. SUBRINA, MATRIX). Pamietajcie, że używając prostownicy należy chronic włosy przed ciepłem prostownicy, a sam szampon czy odżywka nie pomogą!!! Ja polecam lotion do prostowania włosów SUBRINA (ponarańczowa butelka; 200 ml; 25 zł) oraz sprey firmy RENEE BLANCHE ( różowa butelka; 250 ml; 20 zł), które można kupic u fryzjera lub w sklepie fryzjerskim. Ja wypróbowałam oba i jak dla mnie są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobujcie olejku himalaya
są opinie na wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria7000
naczytalam sie ale i tak mam pytanie bo prostuje wlosy codziennie, nie cale ale partie ze tak powiem wyspane mocniej, ale pamietam ze jak pierwszy raz mi fryzjerka wyprostowala wlosy to one byly takie same przez dobry tydzien, ani pol fali ani pseudo loczka...czy macie jakies RADY CZEGOZ ONA MOGLA UZYC CO UTRZYMALO PROSTE WLOSY TAK DLUGO? CZY TO PROSTOWNICA INNA? CZY SPECJALNE ODZYWKI? PROSZE O RADE...BO NIE CHCE ICH NISZCZYC CODZIENNYM PROSTOWANIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DARIA 7000: To,że proste włosy utrzymują się u jednych dłużuj a u innych krócej może zależeć od wielu czynników, np. rodzaju włosów, ich podatności na wilgoć, od prostownicy, kosmetyków do prostowania. Ja polecam do prostowania używac lotionu Subrina(pomarańczowa bulelka, cena ok 25 zł).Ja go stosuję i moje włosy są dłużej proste i miłe w dotyku. I radzę nie prostowac włosów codziennie, ja prostuję wlosy na calej długości tylko po umyciu, a jeżeli mi się wykręcają wlosy to tylko końcówki prostuje.I polecam również stosowac jedwab do włosów ale nie nalezy z nim przesadzac, wystarczy mała kropla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaaa
Wypisujecie takie głupoty, że widać że nie macie większych problemów z włosami.Jeśli ktoś ma naprawde suche i zniszczone włosy to żadna lipna ziaja czy garnier za 12 zł mu nie pomoże. Zgroza! Za dużo reklam sie naoglądałyście. Jeśli naprawde chcesz wyleczyć włosy to musisz wydać na to troche więcej a pomoże Ci tylko linia do włosów zniszczonych z Kerastase. Na allegro są zestawy szampon 1000 ml i odżywka lub maska 750 ml. Koszt zestawu to ok 300 zł. Drogo ale pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkaB
wszyscy mają problemy z prostowaniem, a ja chciałam zapytać, czy znacie może jakiś kosmetyk który porządnie wzmacnia kręcenie się włosów? moje są lekko falowane, ale zawsze chciałam mieć kręcone. Czy są jakieś odżywki, po których włosy wyraźnie mocniej się kręcą? będę wdzięczna za wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe1988
Witam, Do włosów kręconych warto używać kosmetyków z serii nivea do włosów kręconych. Podkreślają one skręt włosów. Do włosów zniszczonych polecam maskę wax. Należy nałożyć ją na włosy i trzymać pod ciepłym ręcznikiem ok. 15 minut. Do włosów suchych i zniszczonych (np. po farbowaniu) olecam szampon do mycia włosów po zabiegach fryzjerskich PROFI CARE Acid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggduśska
Ewe1988 nazwa tej odżywki brzmi zachęcająco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggduśska
tzn szamponu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka999
Najlepsze są szampony i odżywki eva natura intensywna pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby, ktore prostują włosy dłużej niż rok. Właśnie! Ja prostuję włosy około 3 lat, ponieważ bez prostowania moje włosy są fatalne :((Oczywiście nie prostuję ich codzienie, ale w miarę potrzeby, możliwości i oczywiście ppo każdym umyciu. Powiem tak: Uważam, że nie ma "złotego" środka na zniszczone, poszarpane, połamane włosy, głównie zniszczone przez prostownice. A także bardzo dużo zależy od rodzaju włosów, bo np moja koleżanka prostuje codziennie, i nie ma zniszczonych włosów zbyt mocno, a co najważniejsze nie musi ich prostować po umyciu. Co dla mnie jest to niemożliwe!!! Ja osobiście używam fluidu do prostowania z Joanny, odżywki expresowej z Gliss Kur i oczywiście jedwab. Nie ma widocznych rezultatów, ale zawsze coś tam działa. Jeżeli któraś z Was prostuje już długo, albo bardzo często włosy to musi się liczć ze skutkami jakie się wiążą. Kiedyś jak nie było prostownić, nikt nie nażekał tak, i jakoś się włosy wszystkim układały, a teraz mamy problem ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa44
To po co prostujecie i teraz nazekacie ze zamiast wlosow macie SIANO>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skukany
a ja mam włosy suche i zniszczone używałem odżywki i szamponu dove i owy szampon i odżywka to totalne pomyłki miałem dzisiaj wizytę u dermatologa w tej sprawie (termin miałem 2 tygodnie później) ale jak się okazało miałem cośtam nie podbitego i wizyta została przełożona za następne 2 tygodnie aktualnie używam tylko białego jelenia ktos mi to polecił po tygodniu używania nie widzę różnicy jaka odżywka jest najlepsza helppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka07
Zgadzam się, że jeśli włosy są mocno zniszczone to kosmetyki marketowe niewiele pomogą. Trzeba zasięgnąć porady specjalisty, który odpowiednio dobierze pielęgnację. Miałam włosy mocno rozjaśniane, od kilku lat rozjaśniane preparatem za 20zł. Efekt - siano, które przestało się układać, popalone końcówki, brzydki żółty kolor na całej długości włosów, stosowałam chyba wszystko co dostępne w drogeriach + odżywki własnej roboty. Po drogeryjnych nie widziałam różnicy. Zaczęłam szukać dobrego fachowca, z polecenia znajomej z pracy trafiłam do Instytutu Kerastase La Belle. Stylistka jak zobaczyła moje włosy złapała się za głowę! Zrobiła mikroskopową analizę włosa - efekt: dużo połamanych włosów, rozdwojone końcówki, podrażniona skóra głowy, siano. Diagnoza: strzyżenie na krótko (nie zgodziłam się ściąć na chłopaka, więc włosy zostały do ucha), głęboki zabieg pielęgnacyjny - Rytuał Kerastase podwójnej odbudowy włosa (wewnątrz i na zewnątrz), powtarzany jeszcze przez kolejne 5 miesięcy. Po pierwszej wizycie nie było koloryzacji, bo miałam zbyt uwrażliwione włosy. Ale zauważyłam znaczną poprawę, włosy mogłam łatwiej rozczesać, nabrały lekkiego połysku, były gładsze. Do kontynuacji w domu polecono mi serię kosmetyków Kerastase do suchych włosów (kąpiel i odżywka - nigdy wcześniej nie stosowałam fryzjerskich kosmetyków) Dwa razy w tygodniu musiałam nakładać na 15 min maskę, po każdym myciu kosmetyk chroniący przed ciepłem suszarki,dodatkowo tabletki na wzmocnienie włosów i paznokci. Po 2 miesiącach intensywnej kuracji znowu kolejny Rytuał i koloryzacja. Dopiero teraz moje włosy wyglądają zdrowo! No i nie jestem kurczakiem - wróciłam do koloru zbliżonego do moich naturalnych włosów - o niebo lepiej! Jestem zadowolona, przestałam mieć kompleks na punkcie moich włosów. Jednocześnie wiem, że pieniądze które wydałam na te wszystkie zabiegi nie byly wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja też spotkałam się z tym problemem , prostowanie włosów , farbowanie itd przez to wszystko moje włosy były w nie najlepszej kondycji ;/ Używałam szampony odżywki z serii Gliss Kur , Biosilk , CeCe , Kallos . Jednak najlepszym ratunkiem dla moich włosów okazał się wosk do włosów głeboko odżywiający - Wax Treatment - Avocado Oil - nie ten polski z rumiankiem czy tam z czymś.. oraz oczywiście zmiana prostownicy . Naprawdę polecam może wam też pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja też spotkałam się z tym problemem , prostowanie włosów , farbowanie itd przez to wszystko moje włosy były w nie najlepszej kondycji ;/ Używałam szampony odżywki z serii Gliss Kur , Biosilk , CeCe , Kallos . Jednak najlepszym ratunkiem dla moich włosów okazał się wosk do włosów głeboko odżywiający - Wax Treatment - Avocado Oil - nie ten polski z rumiankiem czy tam z czymś.. oraz oczywiście zmiana prostownicy . Naprawdę polecam może wam też pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosia
Wlasnie trzy dni temu wyprostowalam sobie wlosy chemicznie. Ponoc ma wystarczyc na 8-12 miesiecy. Prostownica poszla na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka olejkow
na mnie zadzialal olejek arganowy, kilka miesiecy i wlosy jak nowiutkir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaa
Kallos- Placenta z łożyskiem zwierzęcym w mgnieniu oka odbudowywuje jest to odzywka fryzjerska 20 zł placilam za 1 litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulkaMAW
radical szampon ze skrzypem polnym, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×