Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmoladkaaaaaaa

Zniszczone włosy, najlepsza odżywka, szampon ranking kosmetykow...

Polecane posty

Gość truskawkowapolewa
Ja również lubię odżywki l'oreal są one bardzo dobre dla włosów i wiem, że używają ich również w wielu salonach fryzjerskich. Ja sama widziałam je w przystępnych cenach w hurtowni fryzjerskiej veba.pl Moim zdaniem dobre kosmetyki do włosów to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludzie
zadna odzywka nie sprawi ze bedziecie miec zdrowe te wlosy ktore macie juz zniszczone...ale jesli chodzi o suche i matowe to ja mam taki komplet: -szampon ten duzy litrowy rumiankowy ale zaraz mi sie konczy i zaczne uzywac fitoderm rowniez rumianek(ma malo sls'ow i innych badziewi).z racji tego ze mam naturalny kolor co ktores mycie uzywam szampon radical ze skrzypem -do kazdorazowego mycia gdzie musze na szybko to joanna apteczka babuni odzywka ze skrzypem i chyba rozmarynem -kiedy robie sobie "domowe spa" to na SKORE glowy(nieumyte wlosy bo i po co) nakladam nafte kosmetyczna(akurat mam z olejkiem rycynowym) na troche zostawiam kiedy troche wsiaknie to na calosc nakladam maske firmy stapiz z mleczkiem pszenicy czy cos takiego(kupoilam u fryzjera) i ide spac a rano zmywam -bez wzgledu na to ktora droge odzywkowa wybiore to przed suszeniem nakladam jedwab takiej firmy jaki akurat trafie w sklepie a to joanny czy nutrisilk stosowalam wiele specyfikow do wlosow do lykania ale pomogla mi dopiero herbata z pokrzywy oraz ze skrzypu.dawkowanie roznie czasem wypije po jednym kubku kazdej czasem 2 tej a jedna tej a czasem przez tydz max 2 robie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludzie
to znaczy to jest moj komplet do wygladzania i ukrywania zniszczonych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia 300
dziewczyny bardzo dobrymi kosmetykami do pielęgnacji włosów są firmy Selective Professional,miałyście z nimi styczność? Koleżanka mi poleciła i sprawdzają się,zamówić można w ich sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaa.
żadne odzywki , szampony nie pomogą ! dziewczyny. trzeba ściąć zniszczone końcówki , bo na pewno nie są zniszczone na całej długości. a jeżeli jest ci szkoda swoich włosów zastosuj jakąś dobrą maseczkę , np. henna treatment wax. świetna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massia
Tak naprawdę każdy ma inne włosy i na każdy rodzaj włosów działa coś innego . Ja osobiście nadal szukam '' tego jedynego '' szamponu lecz niestety żaden nie zrobił na mnie jeszcze upragnionego wrażenia . Cóż polecam jedwab po myciu i szampony Wella są dobre . Jeśli znajdę odpowiedni dam znać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 2121
Najlepszym sposobem jest dobrze ulozona dieta. witaminy z grupy B oraz zelazo. tzreba spozywac duzo ryb bo zawieraja duzo cynku... A co do kosmetyków... trzeba wytrwale nakladac balsamy. a najleszym jest kawalek czarnej rzepy zetrzec na tarce wetrzec w skore glowy. zalozyc folie i okrecic recznikiem -trzymac 30 min. po zdjeciu umyc glowe szamponem badz najlepiej zótkiem jaja kurzego z odrobina soku z cytryny. czynosc trzeba powtarzac najlepiej codziennie przez 6 miesiecy... rezultaty gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka85
Ja moge polecić odżywke z.one milk shake .. obecnie mam tą w piance bez splukiwania i jest rewelacyjna ! co prawda zaplacilam za nia 40zł u fryzjerki ,ale się opłacało ,bo żadnej odzywce nie udalo sie okiełznać mojej szopy na glowie za raz po umyciu a ta to uczynila :) odzywka ze splukiwaniem tej samej seri ponocz tez jest rewelacyja i nastepnym razem wezme sobie taka.. a teraz czekam na szampon tej samej seri :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu fryzjerka zepsuła mi włosy, przez co musiałam wykonać dodatkowe dwa farbowania w bardzo krótkim czasie (nie wspomnę już o tym że musiałam też je skrócić o połowę). Włosy były tak zniszczone, że chciało mi się płakać, były jak siano! Czytałam, słuchałam wypowiedzi innych osób, pytałam sprzedawczynie w sklepach, szukałam idealnych kosmetyków. Błądziłam po omacku, wydałam grube pieniądze, ale dzięki temu nabyłam doświadczenia w tych sprawach. Zbiorę moje doświadczenia i mądre słowa nowej fryzjerki i dam Wam kilka rad. Mam nadzieję, że komuś pomogę: - Fryzjerki i pseudo-specjaliści polecają jedwab do każdego rodzaju włosów, ale UWAGA - jedwab NIE NADAJE SIĘ DO WŁOSÓW BLOND, jedynie do ciemnych włosów (ale nie można przesadzać z ilością!) To samo tyczy się do serum na końcówki - do mocno zniszczonych rozjaśnianych włosów to niewiele pomoże - Wspaniała jest cała linia GLISS KUR CZARNY - szampon, odżywka i maska, zawierają keratynę i inne składniki (salony fryzjerskie proponują kurację keratynową, ale kuracja jest kosztowna i długa, więc po co skoro jest linia produktów zawierająca ten wspaniały składnik)! - Dla osób które często stylizują włosy - prostują, lokują, suszą - polecam balsamy i spraye termo-ochronne np. balsam wygładzający z Nivea albo Loreal lub spray Got2 (nawet gdy wasze włosy nie są w opłakanym stanie - pamiętajcie że lepiej zapobiegać niż leczyć!!!) - Na jakimś forum wyczytałam, że dobry jest olejek rycynowy - nie zauważyłam spektakularnych efektów, ale to może przez to że łapałam się wszystkiego na raz, więc nie jestem w stanie powiedzieć który produkt pomógł najlepiej - No i pamiętajcie o wewnętrznym wzmacnianiu włosów - ja używałam przez ok 30 dni RADICAL tabletki ze skrzypem i naprawdę POLECAM! - Acha! Nie sugerujcie się ceną kosmetyku, bo cena nie zawsze idzie w parze z jakością i skutecznością np. w sephorze za radą pani kupiłam bardzo drogą odżywkę i co? Zero efektów :/ Było jeszcze gorzej! - No i pamiętajcie że wasze nastawienie ma duże znaczenie! Jeżeli będziecie negatywnie nastawione do wszystkiego, to siłą woli możecie sprawić, że produkt o którym pomyślałaś "pewnie będzie do bani" na prawdę jest do niczego. Bądźcie dobrze nastawione, wtedy są większe szanse na powodzenie kuracji! Jeżeli wypróbujecie którykolwiek z produktów który podałam to piszcie czy widzicie jakieś efekty. Będę szczęśliwa że mogłam komuś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdks85
nowa_kicia dzięki za fajne porady co do tabletek to tez slyszalam ,ze daja efekty.. a co do tych wszystkich odzywek to probowalam L'Oral i na mnie nie dzialala to maseczka.. probowalam naprawde wszystkiego i ciagle wydawalam to 20 zl to 10 zl i nic... w koncu posluchalam mojej fryzjerki i kupilam ta odzywke z.one i naprawde jest dobra :) zalezy kto czego szuka mi zalezalo na rozczesaniu wlosow po umyciu bo z tym mam najwiekszy problem.. i ona naprawde w tym pomaga :) a jesli chodzi o odzywienie to polecam saune na wlosy tez na to chodzilam i zamierzam jeszcze pojsc jakos niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, cieszę się że jest jakaś odpowiedź :) Już myślałam, że temat umarł, ale to przecież tematyka, która cały czas jest na czasie ;) Za jakiś czas zamierzam wypróbować loreal absolut repair, polecany już wcześniej (niestety nie pamiętam przez kogo). Co do balsamu Loreala - jest świetny przed suszeniem i prostowaniem (sam w sobie nie pomaga, bo jest jest aktywny pod wpływem ciepła). Niestety ciężko go znaleźć - prawdopodobnie produkt zmienił opakowanie i niestety nie mogę go nigdzie zdobyć (a szkoda, bo oprócz właściwości lubię też jego zapach!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny22
Szampon z czarną rzepą eva natura. A do tego odżywka z czarną rzepą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natos
A może rytuały Kerastase? Próbowałyście na zniszczone włosy? Kosmetyki tej firmy są świetne i osobiście bardzo moim włosom pomagają. Do tego rytuały zawierają w sobie masaż skóry głowy co dodatkowo powinno wpłynąć pozytywnie. W zależności od salonu znajdziecie różne ceny,0 zł mi się udało skorzystać z promocji http://purediamond.pl/promocje/ , ale nie wiem czy to jeszcze aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empuza
A ja używałam chyba wszystkiego... maseczek domowej roboty z olejku i żótek (swietna na łupież) jedwabiu (nablyszczenie i nic wiecej,poza tym jakos od paru lat pogorszyły się biosilki:/) waxa(od maseczki dostawalam podraznienia skory glowy i uczulenia) garniera nerila (smierdzial i nic wiecej) i innych tanich typu joanna- kiedys były swietne teraz to woda, radical- dostawałam po tym szamponie pryszczy na skroniach i drozszych firmy Rene Furterer..i wiele innych... to dla mnie najlepsza jest linia regenerujaca pantene pro v, od szamponu do maski która trzyma się 3 min.. do tego mam odzywke bez spukiwania pantene do sprężystych loków czy jakoś tak. Nie mam uczulenia, nie podraznia skóry, nie wywołały łupiezu.. za to wlosy rozczesuja się wspaniale, nawilża. Jest ok:) Dobra dla mnie była też odzywka welli no i o wiele wydajniejsza gdyz jedno opakowanie starczylo mi na dluuuuuuuuuuugi czas, natomiast maska pantene starczyla na miesiac. Lecz mnie welle podrazniła i wywołała łupież którego nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaforte
A próbowałyście kosmetyków Kerastase i ich rytuałów? Dziewczyny z pracy poleciły mi rytuał Vita-CIMENT, skorzystały z promocji salonie Pure Diamond i mówiły, że efekt bardzo fajny. W sumie się zastanawiam czy nie skorzystać? W domu używałam kosmetyki tej firmy i byłam zadowolona, na moje włosy działały. Ale nigdy jeszcze nie korzystałam z Rytuałów, jak one wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzikiRoz
Ja miałam włosy przetłuszczające się i pomógł mi szampon Klorane http://www.aptekavolfarm.pl/5085,klorane-szampon-suchy-w-aerozolu-z-wyciagiem-z-pokrzywy-150ml.html Przydaje się kiedy nie można umyć włosów w tradycyjny sposób, np. w podróży. Po użyciu są bardzo puszyste, wystarczy go rozpylić na wlosy, a potem rozczesać. 3 razy dziennie piję też herbatki z suszonej pokrzywy, bardzo pomagają na skórę, włosy i paznokcie. W pokrzywie zdrowie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzikiRoz
Ja miałam włosy przetłuszczające się i pomógł mi szampon Klorane http://www.aptekavolfarm.pl/5085,klorane-szampon-suchy-w-aerozolu-z-wyciagiem-z-pokrzywy-150ml.html Przydaje się kiedy nie można umyć włosów w tradycyjny sposób, np. w podróży. Po użyciu są bardzo puszyste, wystarczy go rozpylić na wlosy, a potem rozczesać. 3 razy dziennie piję też herbatki z suszonej pokrzywy, bardzo pomagają na skórę, włosy i paznokcie. W pokrzywie zdrowie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_mała
Na zniszczone i suche włosy polecam szampon oraz maskę Eva Natura Therapy migdał & kokos. Kosmetyki to linia stworzona specjalnie by regenerować i odbudowywać zniszczone włosy. Niesamowite wrażenia zapachowe dostarcza migdał, włosy pachna potem przez 2 dni:) Najważniejsze jest to, że maska jest gęsta, nie ześlizguje się z włosów. Włosy są po niej gładziudki, dobrze sie rozczesują. Myślę, że te 2 produkty, które powinny iśc ze sobą w parze sa dużo lepsze niż np. pantene czy syoss. Więcej informacji przeczytacie na stronie: http://www.blizejciebie.pl/eva_natura_therapy_maska_do_wlosow_kokos_i_migdal_225ml.html,146_266_294,1987,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K2W3
Podobnie jak poprzedniczka używałem ostatnio szamponu Eva Natura. Świetny zapach, dobrze się pieni. W moim przypadku szampon o zapachu brzoskwiniowym. Polecam ze względu na efekt uzyskany po umyciu włosów a także niską cenę. Kupiłem go w sklepie internetowymwww.blizejciebie.pl http://www.blizejciebie.pl/eva_natura_therapy _szampon_do_wlosow_bawelna_i_brzoskwinia_300ml.html,146_266_ 293,1989,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkaP
Silk&Shine jest dobry bo mało inwazyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam ostatnio odżywki z Lotonu, są naprawdę świetne, a do tego niedrogie, w porównaniu z bardziej znanymi markami, a mają porównywalną jakość - jeśli nie lepszą, do tego też zażywam Beauty Formula http://naturalnie24.pl/sklep,7,124,beauty_formula__formula_piekna- Jest to suplement z naturalnymi składnikami, który pomaga utrzymać dobrą kondycje skóry, paznokci i włosów. Taki zestwa - odżywki i suplement na pewno pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest serial.
na zniszczone włosy kilka razy w tygodniu olejowanie (najlepiej na odżywkę, zmocz włosy, nałóż ulubioną odżywkę bez silikonów, mój faworyt to Garnier Awokado, nałóż olej, albo na początek świetna będzie oliwka BD, po kilku godzinach umyj włosy dwukrotnie szamponem bez silikonów), nie susz, nie prostuj, stosuj maski (+ czepek i ręcznik). Naturalna pielęgnacja górą, aczkolwiek możliwe, że potrzebujesz też silikonów w niewielkiej ilości. Fryzjerskie kosmetyki w większości to buble. A większość drogeryjnych, znanych marek to sama chemia, która ma za zadanie sprawić, że włosy wyglądają zdrowo, ale zdrowe nie są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest serial.
wpiszcie w google słowo anwena i traficie na świetny blog z mnóstwem informacji na temat dbania o włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam maskę do włosów domowej roboty , z jajkiem,sokiem z cytryny i oliwą z oliwek! Przepis znajdziecie na moim blogu, link poniżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak00
http://shinybox.pl/?ref=4c8a51f - wejdz i zarejestruj sie na stronie SHINYBOX co miesiąc do zgarniecia za darmo pudełko pełne kosmetyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×