Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmoladkaaaaaaa

Zniszczone włosy, najlepsza odżywka, szampon ranking kosmetykow...

Polecane posty

Gość Ancorek
ja tez codziennie prostuje włosy bo mam włosy kręcone i po prostu nie podobam się sobie w nich, an dodatek są to włosy rozjaśniane...głowe musze myć codziennie bo nie wyobrażam sobie isć spać i nie umyć włosów po całym dniu tym bardziej, że prowadzę aktywny tryb życia-codziennie chodze na siłownię. każdej osobie wchodzącej do mojej łazienki odrazu żuca się w oczy stos kosmetyków do włosów.:) nie dziwie się bo pod samym prysznicem mam aż 14odżywek i maeczek do włosów nie licząc tych które są w szawce czyli tych których sie nie spłokuję...MOIM ZDANIEM NIE MA MASECZKI CZY ODŻYWKI KTÓRA BY ZAPOBIEGŁA NISZCZENIU WŁOSÓW. osobą prostującym codziennie włosy polecam używać codziennie odżywki i to takich lepszych-lepszych czyli takich minimum za 15zł i maseczek przynajmniej 2razy w tygodniu...moim dobrym sposobem na to żeby włosy wyglądały ładnie jest po po prostu stosowanie codziennie innej odżywki - nie można za długo używać tej samej odżywki bo włos się po prostu przyzwyczaja i odżywka nie działa już tak skutecznię...ponad to suszę ję zaraz po umyciu chłodnym strumieniem powietrza po to żeby były prostrze, wtedy nie trzeba ich aż tak "drastycznie" prostować wystarczy przejechać pare razy i jest ok... niestety nie da się uniknąć zniszczenia włosów nawet gdy ma się badzo dobrą prostownice, nawet te bardzo dobrę prostownice bardziej szkodzą włosą, sama zauważylam-bo w nich ejst po trostu wysoka temp!! i to tak naprawde niszczy włosy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANCOREKK
ja tez codziennie prostuje włosy bo mam włosy kręcone i po prostu nie podobam się sobie w nich, an dodatek są to włosy rozjaśniane...głowe musze myć codziennie bo nie wyobrażam sobie isć spać i nie umyć włosów po całym dniu tym bardziej, że prowadzę aktywny tryb życia-codziennie chodze na siłownię. każdej osobie wchodzącej do mojej łazienki odrazu żuca się w oczy stos kosmetyków do włosów.:) nie dziwie się bo pod samym prysznicem mam aż 14odżywek i maeczek do włosów nie licząc tych które są w szawce czyli tych których sie nie spłokuję...MOIM ZDANIEM NIE MA MASECZKI CZY ODŻYWKI KTÓRA BY ZAPOBIEGŁA NISZCZENIU WŁOSÓW. osobą prostującym codziennie włosy polecam używać codziennie odżywki i to takich lepszych-lepszych czyli takich minimum za 15zł i maseczek przynajmniej 2razy w tygodniu...moim dobrym sposobem na to żeby włosy wyglądały ładnie jest po po prostu stosowanie codziennie innej odżywki - nie można za długo używać tej samej odżywki bo włos się po prostu przyzwyczaja i odżywka nie działa już tak skutecznię...ponad to suszę ję zaraz po umyciu chłodnym strumieniem powietrza po to żeby były prostrze, wtedy nie trzeba ich aż tak "drastycznie" prostować wystarczy przejechać pare razy i jest ok... niestety nie da się uniknąć zniszczenia włosów nawet gdy ma się badzo dobrą prostownice, nawet te bardzo dobrę prostownice bardziej szkodzą włosą, sama zauważylam-bo w nich ejst po trostu wysoka temp!! i to tak naprawde niszczy włosy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANCOREKK
ja tez codziennie prostuje włosy bo mam włosy kręcone i po prostu nie podobam się sobie w nich, an dodatek są to włosy rozjaśniane...głowe musze myć codziennie bo nie wyobrażam sobie isć spać i nie umyć włosów po całym dniu tym bardziej, że prowadzę aktywny tryb życia-codziennie chodze na siłownię. każdej osobie wchodzącej do mojej łazienki odrazu żuca się w oczy stos kosmetyków do włosów.:) nie dziwie się bo pod samym prysznicem mam aż 14odżywek i maeczek do włosów nie licząc tych które są w szawce czyli tych których sie nie spłokuję...MOIM ZDANIEM NIE MA MASECZKI CZY ODŻYWKI KTÓRA BY ZAPOBIEGŁA NISZCZENIU WŁOSÓW. osobą prostującym codziennie włosy polecam używać codziennie odżywki i to takich lepszych-lepszych czyli takich minimum za 15zł i maseczek przynajmniej 2razy w tygodniu...moim dobrym sposobem na to żeby włosy wyglądały ładnie jest po po prostu stosowanie codziennie innej odżywki - nie można za długo używać tej samej odżywki bo włos się po prostu przyzwyczaja i odżywka nie działa już tak skutecznię...ponad to suszę ję zaraz po umyciu chłodnym strumieniem powietrza po to żeby były prostrze, wtedy nie trzeba ich aż tak "drastycznie" prostować wystarczy przejechać pare razy i jest ok... niestety nie da się uniknąć zniszczenia włosów nawet gdy ma się badzo dobrą prostownice, nawet te bardzo dobrę prostownice bardziej szkodzą włosą, sama zauważylam-bo w nich ejst po trostu wysoka temp!! i to tak naprawde niszczy włosy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placentę stosować regularnie i jakieś serum na końcówki np. bonacure act Schwarzkopfa i podcinać póki nie będą zdrowe, albo po prostu obciąć. Suszarki ani prostownicy nie używać, czesać szczotką z włosia. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sana
wg mnie najlepszym sposobem na zniszczone wlosy jest stosowanie odpowiednich szamponow i odzywek .. norma... dodatkowo uzywam jedwabiu i serum na koncowki co naprawde wygladaja o wiele lepiej jeszcze tlko nablyszczacz i prawie jak zdrowe...:) a zeby byly takie jak wygladaja to wiadomo ze nic nie pomoze prostownica ma minimum 120 stopni a wlos przekraczajac 60 stopni ulega rozkladowi dlatego tez mi nikt nie wcisnie kita ze prostownica nie niszczy wlosow ! ewentualne stosowanie odzywek specjalnym przed prostowaniem moze je uchronic tylko ze odzywki przed prostowaniem dzialaja tak ze usztwniaja wlosy nie sa miekkie w dotyku ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulina2006
Prosze pomozcie mi!!!!!!!!!! mam tak zniszczone wlosy ze jak je prostuje, wyjde na powietrze to odrazu sie kreca...:( prostuje wlosy codziennie, podcinam koncowki co 2 tyg, stosuje odzywki ale to nic nie pomaga :( CO MAM ZROBIC !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anqus
a co ja mam zrobić?? prostuje włosy od 5 lat codziennie... i co wy na to?? pewnie nasuwa wam sie 1 pytanie...czy ja mam jeszcze włosy na głowie. Otóż mam, ale siano a nie włosy. pomocy!!! wydałam kupe kasy na odzywki i nic. Najgorsze były z seri sunsilk. dzis kupilam odzywke w sprayu gliss kur płynny jedwab zajebista, ale co z tego pewnie niedługo przestanie działac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia love dior
Gliss kur - szampon kompletna regenracja 19 okolo 8 -9 zł Gliss kur- odzywka płynny jedwab, spłukuje sie po kilku minutach okolo 8-9 zł Farouk- Biosilk jedwab 15 ml okolo 10 zł do kupienia w aptekcah i salonach fryzjerskich Avon- serum do zniszczonych koncówek okolo 14 zł Avon- spray z filtrem UV gdy wysawiasz włosy na dzialanie promieni słonecznych. zmien prostownice moze jakas z remingtona z potrójna ochoroną włosów ( turmalin, teflon, ceramika)? jesli juz musisz na jakas specjalna okazje prostowac to kup sobie specjalny balsam do prostowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
odzywki loreal profesjonal w salonach fryzjerskich ja obecnie mam szampon do wlosow blond i odzywkke w zoltej butelce absolut repair cos takiego do wlosow kreconych mam szampon i maske jest cala seroa wlasnie z loreala profesjonal bardzo dobre uzywam takze kallosa maske placenta rowniez polecam maske raz na tydzien pod folie aluminiowa i tak potzrymac chociaz godzine odzywke stosuje po kazdym myciu glowy a zdomowych tanich sposobow to zolkta utarte z oliw z oliwek paroma kroplami witaminy d i a w plynie oraz ziola do plukania np rumianej do wlosow blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia radzi
Cześć mam na imię Ola zawsze używałam timotej czy fruktis ale teraz kupie sobie odzywke i szampon z nivei jak ktos chce kupic sobie odzywke to nie zaraz ja spukuje tylko czeka 10lub 15 min ja czekam 20 :Pb polecam ja jesli poczekasz spucz ja jak ci wyschną bedzieszmiala pyszyste :) radze jusz widze jak jutro bedze wygladać z tymi włosami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXsloneczkoxX
ja prostuje wlosy praktycznie codziennie... moja fryzjerka doradzila mi odzywke babyliss za 39 zl , stosuje sie ja bezposrednio przed uzyciem. moim zdaniem jest swietna. wczesniej stosowalam wiele odzywek np. sunsilk ale nic nie dawaly;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne Loreale, Fruktysy czy Pantin Pro vi nic nie pomogą na zniszczone włosy - to sa produkty mocno przereklamowane. Tu potrzeba produktów typowo fryzjerskich. Ja mam farbowane blond włosy i rok temu były w okropnej kondycji, suche, sianowate, tępe w dotyku, no koszmar. Dzis mam też farbowane blond ale za to piękne, błyszczące, miękkie i jakby trochę nawet grubsze. Przede wszystkim najpierw należy ściąć suche zniszczone końce bo ich się już nie odbuduje. Ja ściełam. Potem kupiłam sobie w hurtowni fryzjerskiej szampon i maskę firmy GOLDWELL (drogo - za komplet ok 100zł) - maska rewelacja na bazie wosku i jedwabiu. Jak mi się wykończył to kupiłam w tej samej hurtowni szampon i odżywkę BioSilk firmy Farouk do włosów zniszczonych, oprócz tego używam na co dzien płynny jedwab BioSilka. Ograniczyłam prostownicę i suszarkę - używam tylko w konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mialam zniszczone wlosy z prostowania-a mam 17 lat, codziennie do szkoly no i wiadomo - chce sie podobac :D ale mam kilka sposob zeby zregenerowac wlosy: po pierwsze - podciac koncowki albo ogolnie - wlosy - nawet kilka centymetrow - ja zapuszczalam ale zniszczone dlugie wlosy wygladaja okropnie - a jak podetniesz rosna jak na ... drozdzach :D po drugie - maska regenerujaca gloria - malwa pollena ok 5 zl po trzecie - odzywka joanna bez splukiwania ok 5 zl (chyba) po czwarte - serum regenerujace na koncowki Joanna - polecam!! ok 8 zl po piate- odzywka w spray gliss kur - ok 15 zl. to by bylo raczej na tyle... a najlepszy sposob zeby ograniczyc prostowanie- wlosy wiazac w kucyk i prostowac sama grzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc_zawsze_soba
Jeszcze miesiac temu mialam bardzo rozdwojone koncowki i okropnie suche wlosy {chyba wplyw codziennego suszenia i prostowania}, moja fryzjerka doradzila mi plynny jedwab i sprawdzil sie doskonale, juz po tygodniu wlosy nabraly miekkosci i polysku, nie wolno tylko przesadzic z jegoiloscia nakladana na wlosy. Mala buteleczka wystarczajaca na ok 2 miesieczna kuracje kosztuje ok 10 zl. Oprocz tego moimi faworytami sa szampony fructis nutri- gladki i maseczka na wlosy z tej serii. Wlosy szybko sie prostuja, lepiej ukladaja, majla ladny polysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollela
Ponad rok używałam prostownicy, ale dopiero teraz zauważyłam, jak bardzo zniszczyłam włosy :(. Odstawiam prostownicę i suszarkę na dobre. Obecnie robię sobie odżywkę z jajka domowej roboty i włosy są puszyste, i w ogóle wyglądają odrobinę zdrowiej. Nawet układają się lepiej. Polecam wszystkim. Używam też płynnego jedwabiu z GLISS KURa. Ale efektów jakoś nie widać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandiiii
mam tem sam problem co wy dziewczyny..;/tylko ze ja juz prostuje od 2 lat no i bzrdzi zaluje ze w ogole zaczelam prostowac bo swoje wlasy z natury mam proste a teraz wiele bym dala zeby miec takie wlosy jak kiedys probowalam juz wszystkiego lecz nic mi nie pomaga niewiem juz co mam z nimi zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svartblomst
hmmm... no to w najgorszym wypadku troszkem ozna podciac. Wtedy odrostna zniszczone koncowki. Pozatym polecam szampon Revalid i gliss kur. Takze dobre sa preparaty wzmacniajace tabletki Revalid, Silica oraz naturalnie skrzyp polny, dziewczyny a jak nie to stosujcie ogoreczki na wloski i jajeczko z cytryna i olejem rycynowym badz nafta. To naturalne a z czasem bedziecie miec piekne wlosy pelne blasku i przede wszystkim witalne w sposob tani i naturalny. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa89
Moim zdaniem najlpsza odżwka jest WAX do tego co jakis czas robie sobie taki miksturke domowej roboty oliwa zółtko jaja i cytrynka i trzymam na wlosach 2 h w cieple , jem REVALID tabletki z aminokwasami do tego uzywam szamponów i odrzywek z seri pantin pro-v i nie susze włosów suszara ani nie prostuje ,uzywam jedwabiu w takim malym pudeleczku białym z NATURY i ojelku z AVONU oliwkowego:) i od czasu do casu chodze do fzryzjera na ampolke dla włosów suchych:) jestem zadowolona w wygladu moich włosów:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d i t t o
Nie miałam jakoś bardzo zniszczonych włosow, ale były przesuszone na końcach, a przetłuszczające się u nasady. Poza tym były jakieś takieś wyblakłe (jestem szatynką) bez połysku. Fryzjer polecił mi robić sobie płukanki z szałwi, mięty i skrzypu polnego. Zalewa się kilka torebek wżątkiem, czeka się aż ostygnie i po umyciu włosow, na samym końcu jak już spłuczemy szampon, normalnie polewamy sobie wtym głowe, płuczemy włosy i nie spłukujemy wodą. Taką ziołową odżywkę robię sobie od jakiegś czasu minimum 2 razy w tygodniu. Efekt? bardzo pozytywny. włosy przestały masowo wypadac, są lśniące i miłe w dotyku. Szałwia ma właściwości przyciemniające i zauważyłam (zresztą nie tylko ja) że moje włosy nabyły trochę ciemniejszego blysku. Są poprostu zdrowsze. Poza tym łykam capivit a+e forte i czuję się zdrowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka89
ja uzywalam spray Kadus(kupuje sie u fryzjera) dalam 55zl ale efekt byl mizerny:/ a nie moge wyprostowac trwale wlosow bo mam rozjasniane cienkie i poniszczone i efekt bylby oplakany:/ wlosy mam nijakie bo pofalowane:/i chyba sie nic nie da z tym zrobic uzywam prostownicy ceramicznej ale wystarczy odrobina wilgoci a moje wlosy sie pusza i filcuja;( help;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie trochę pomaga
maseczka Loreala do włosów łamiących sie (żółte pudełko)i ta wygładzająca z olejkami (pomarańczowe pudełko), kupiłam, też Wax do włosów blond, dużo dziewczyn twierdzi że po nim odrastają wypadające i zniszczone włosy nakupowałam masę szamponów, odżywek i toników z czarną rzepą ale ona tak potwornie wysusza moje cieńkie i rozjaśniane włosy że potem nie idzie ich rozczesac dobry jest szampon przeciwłupieżowy z rzepą Joanny, po nim stosuję maseczkę Loreala wiele odżywek powoduje łupież i tu się pojawia dylemat czym myc i odżywiac suche rozjaśniane, zniszczone włosy skoro wygładzające, odzywcze szampony i maski podrażniają skórę głowy a z kolei te walczące z łupieżem nadmiernie przesuszają włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie pomogły kosmetyki
naturalne też rozjaśniam włosy i prostuje więc są suche..... 1 szampon alepii 7 olei świetnie nawilża, nie ma silikonów więc nie obciąża, ani sls więc nie wysusza 2 olej kokosowy nierafinowany (mozna dostać w delikatesach dobrych)- na noc smaruję końce- ten olej ma najbardziej zbliżony skład so włosa ludzkiego- na mnie działa lepiej niż jedwab 3 płukanka z octem jabłkowym - włosy po niej lśnią, lub z siemieniem lnianym- więcej zachodu, bo trzeba je zagotować, ale oprócz lśnienia jeszcz zapobiega przetłuszczaniu i powleka, tak ze sa grubsze 4 amla z miodem- uwaga, bo nieco przyciemnia, ale za to świetnie regeneruje- jakby powleka włosy, tak że tworzą taką lśniącą falę 5 preparaty ze skrzypem - skrzypolen oleofarmu np. gorzki w smaku, ale działa cuda efekty już gdzieś tak po miesiącu 6 dobra szczotka z naturalnego włosia i grzebień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję i polecam: odżywkę Wax zamiennie z kompresem nawilżająco-regenerującym Joanny z serii " Z apteczki babuni", odżywka intensywna regeneracja Pantene PRO-V ...przed rozczesaniem jedwab w płynie. Rozjasniam, prostuję, myję codziennie i na kondycję włosów nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
ja używam tylko produktów kupowanych w salonach fryzjerskich już dłuższy czas używam szamponu odzywki i maski do włosów kręconych z seriiloreal profesjonal nie mozna jej kupić w żadnym innym sklepie vtylko w salonaxch fryzjesrskich jak dla moich włosów jest śietna ta linia opocz tego używam maski kallosa placenta tez bardzo mi pomogła na suche włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andream
Może się wydać dziwne co powiem, a tym bardziej \"preparat\" jakiego używam, ale rezultaty powaliły mnie na kolana. Już od dobrych kilku lat szukałam odżywki która będzie w stanie sprostać moim włosom - mimo podcinania, stosowania ogólnodostępnych odżywek nigdy nie byłam w stanie zapuścić dłuższych włosów niż do ramion - rozdwajają się, łamią itp. Żaden chemiczny środek nie pomagał, spróbowałam więc z jajkiem (wiadomo - białko, natura i te sprawy) i o dziwo rezultaty zaczęły się pojawić - tym samym przyszedł mi do głowy szalony pomysł. Podczas igraszek z moim mężem spróbowałam wetrzeć w końcówki włosów odrobinę jego nasienia, trzeba jednak uważać aby sperma nie zaschła (jest nie do rozczesania). Praktykuję ten sposób już od 2,5 roku - włosy od tego czasu urosły prawie 35 cm - cud? nie! naturalizm. Zero rozdwojonych końcówek. Kurację stosuję codziennie (w miarę możliwości męża rzecz jasna). Super sposób i jaki przyjemny :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maju2
hehehe!!ostatni pomysl jest ciekawy i najtanszy... no i taki naturalny ;p ja osobiscie odradzam sunsilk!!!!!! odzywka okazala sie straszna! wysuszyla mi wlosy!naprawde odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik20
prostuje włosy od 3lat,myje włosy prawie codziennie i prostuje je po umyciu bo inaczej mam siano.mam niby dobra prostownice z płytkami diamentowymi i dałam na polskie ok 250zł i bardzo pali włosy.mam bardzo suche zniszczone włosy bez blasku,nie sa skore do układania.niewiem co robic:odżywiam włosy różnymi odzywkami(loreal czerwony pom. różowy,gliss kur repair i żółty,dove różowy,treseme,sunsilk)do tego używam z loreala protektor na prostowanie włosów i kompletnie nic mi nie pomaga.niemoge nie prostowac włosów bo mam siano,ani kręcone ani proste!pomóżcie co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×