Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowala

Która z dziewczyn zdradziła swojego faceta męża i czy były

Polecane posty

Gość jamajka30
ja tez zdradziłam. powód? bo mąż był moim pierwszym. bo chciałam zobaczyć jak to jest być z innym. Nie załuję. Teraz wiem, że sex moze byc fajny i dawać dużą przyjemnośc. Przyszłosć? jak będzie ku temu okazja zrobię to jeszcze raz. czy tylko ja mam takie wrazenie, ze jak kobieta zdradza to od razu wyzywana jest od dziwek. A facetci to co? Święte krowy, którym wszystko wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...\"święte krowy\" :D...dobre:) Nie tylko mężczyźni mogą zdradzać, nie tylko... Absolutnie nie namawiam do zdrady, ale ....mnie smakowła...i smakować zapewne będzie ;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka
No tak ale jak ta zemsta ci zasmakuje .... i zatracisz sie w tym grzeszeniu i nie bedziesz potrafiła sie opanowac... i kazda kłotnie bedziesz odbijac sobie w ten sposób???Tego ryzyka sie czasami boje. A druga sprawa jest tak ze w sumie wybaczyłam ( to znaczy on nadal sie zapiera ze nie doszło do zdrady) ale meczy mnie i chyba nie umiem zapomniec. A po kazdej klotni nakrecam sie jeszcze bardziej. Ale moj gwiazdor nie mogl wczoraj zdzierzyc co ja tak wypisuje. A ja tu sie sie na forum wyzywałam ...;-))) To gdzie te piwo/drinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka
własnie jak facet zdradza to wszyscy pisza, ze tak to jest, ze taka iuch natura, ze nalezy fruwać na wysokosci lamperii zeby mu nie bylo nudno to moze nie pojdzie na lewo albo nieco pozniej ... śmiech mnie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka
do ataku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka30
Grzeszna Madziu, dobrze to ujełaś : mnie też smakowała i smakować napewno będzie!!!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka30
"lepiej załować, ze się zrobiło, niz że sie nie zrobiło." oto moje motto życiowe. Carpe diem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od charakteru
jeśli ktoś decyduje się na zdradę to napewno w isniejącym związku nie ma miłości ,zaufania i głębokiego oddania.Jestem niepoprawną romantyczką ,zdradziłam męża i do dzisiaj jestem z tym panem,zakochałam się i nie potrafię tego przerwać,jest mi z tym bardzo źle,z jednej strony poczciwy zmęczony,nudny mąż za którego wyszłam bo byłam w ciąży,wtedy w wieku 20 lat nie zdawałam sobie sprawy że to na całe życie,daje mi spokój,stabilizację ,dba o mnie no i kocha, a w łóżku jest do dupy! z drugiej strony młodszy kochanek,szalony,namiętny kochanek bez pracy,mieszkania ,beztroski ,pełen marzeń i planów na przyszłość,to trwa 3 lata.Jest mi coraz trudniej,wkońcu będę musiała wybrać bo krzywdzę każdego z nich. LEPIEJ NIGDY NIE ZDRADZAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz to, co dla ciebie najlepsze i co gwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa... Jeśli mąż o tym nie wiem i uważasz, że się nie dowie...to kontynuuj romans...Chociaż ja jestem zwolenniczką \"zdrady krótkodystansowej\", bo później mogą się wkraść uczucia, lub też może się \"ta druga strona\" dowiedzieć...i nie będzie wesoło (jeśli jest osobą wierną) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od...
jeśli to było do mnie to mój mąż dowiedział się o tym 2 lata temu, nie pozwolił mi odejść, myśli że to skończone,choć cały czas jest czujny,nie mogę wybrać jeszcze nie teraz mojemu dziecku brakuje jeszcze troche do pełnoletności, nie mogę narażać je na takie stresy, ale wiem że odejdę, to wiem napewno! za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w życiu musimy być trochę egoistami, jak chcemy, żeby było nam dobrze. W sumie co Ci daje (oprócz namiętności, i tym podobnym doznań) kochanek ? Jak sama mówiłaś ... żyje beztrosko, itd. Jeśli zamieszkacie razem może być jeszcze gorzej...Nie prorokuję, ani nie namawiam Cię specjalnie, żebyś zmieniła decyzję...ale w sumie chyba źle , że mąż sie dowiedział..... Swoją drogą on wiecznie czekać nie będzie, graj narazie na dwa fronty (skoro nie potrafisz uwolnić się od \"magii\" kochanka)... I nie podejmuj pochopnie decyzji ... :D Powodzenia, cokolwiek zrobisz ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma zrobić facet jak po
latach stwierdza,że ożenił się z kurwą, nawet nie z kurwą bo one robią to za pieniądze, ze zdzirą która daje każdemu na lewo i prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma powiedzieć kobieta, która po latach stwierdza, że wyszła za łajdaka ;))))) W jedną i druga stronę tak samo... Minęły czasy ,że wolno było tylko facetom, a kobiety pokornie znosiły \"to\" upokorzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja żona poszła do łóżka
z człowiekiem,który był jej niespełnioną miłością w czasie studiów, zrobiła to po 6 latach udanego zdaniem jej i moim małżeństwa. Dobra ale co ja w tym zawiniłem, ja też miałem okazje ale jestem odpowiedzialny i nie narażam rodziny na rozpad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
a co z tą sprawa ma wspólnego NIK? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róznica między zdradą męską i żenśką jest prosta ; Faceci rzadko akceptują zdradzającą partnerkę. Gdy się dowiedzą zostawiają od razu. Kobiety natomiast coś tam pomarudzą, pochlipią i zapomną. W gruncie rzeczy jest to dla nich podniecające. Dlatego też kobiety skrzętnie ukrywają swe zdrady, faceci natomaist chwalą się nimi wszem i wobec , bo każda kobieta na to leci, w mysl zasady \"każda w mieście go miała, więc ja nie mogę być gorsza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mangood Niezupełnie się z Tobą zgodzę... Kobieta nie zawsze ...zapomina ;) A poza tym \"każda go miała to ja też\" ...(czy coś takiego)... nie sądzę , ja na takiego \"wielokrotnie głośno przechodzonego\" nawet bym nie spojrzała i myślę ,że każda szanująca się dziewczyna postąpiłaby podobnie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do grzesznicy : Kobieta zapomina w ten sposób, że facet tego nie odczuwa. A to, ze ona sobie cichutko płacze po nocach faceta g***o obchodzi. Jemu sie krzywda nie dzieje. Co do przechodzonych facetów ... Czemu dziwnym trafem na tym forum najdłuższe i najpopularniejsze tematy sa o zdradzających facetach ? Bo tacy (wbrew temu co kobiety mówią - bo mówią zawsze co innego niż myslą) to najbardziej pożądany towar. Jak zdradza i ma 4 kochanki, to wiekszość chciałaby zostać tą piatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srutututu :) znalazła się idealistka :) a w zyciu zupelnie jest inaczej. kazdy facet wie, ze zeby podniesc swoje notowania u kobiet nalezy kolekcjonowac je hurtowo, i co krok pokazywac im gdzie jest ich miejsce. inaczej to one beda facetem pomiatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej mi. Absorbujesz mi konkurencję, przyciagasz dziesiatki zboczków a fajne kobitki zostają dla mnie ;P Tylko czy oni az tak to przezywaja jak zdradzone kobiety ? Watpie zeby imie Twoje rano pamietali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×