Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowala

Która z dziewczyn zdradziła swojego faceta męża i czy były

Polecane posty

Gość Jawnogrzesznica
mhmmm--------> a wyobraź sobie,że można spojrzeć na siebie w lustro i to jeszcze z satysfakcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zdrada
Szukam laski która chce zdradzic męża faceta, moja stara chce seksu raz na miesiąc, a ja mam ochote codziennie. Mam 30 lat i nawet jeszcze nie jestem taki zly. Jestem z Poznania Czekam na odpowiedzi na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z moim facetem rok, kocham go strasznie mocno:( ale on w ogole sie nie stara, ma w nosie to ze potrzebuje czulosci, przytulania:( ciagle tylko slysze wymowki, ze dzis nie jest dla mnie mily dla mnie bo ma problemy, ze jest mu smutno(oczywiscie przeze mnie), ze cos jeszcze:( dostalam od niego przez rok moze ok 6 kwiatkow, z czego wszystko wyprosilam, musialam prosic ok tydzien lub dwa zeby wreszcie cos kupil. W zasadzie seks ma na wtedy kiedy ma ochote, specjalnie zaczelam brac tabletki zebysmy mogli kochac sie codziennie:( staram sie o niego a on tak mnie olewa:( nie chce odchodzic, ale mam ochote poczuc znow ze ktos mnie kocha:( coraz czesciej chce po prostu przytulic sie do jakiegos faceta, placze codziennie bo jest mi bardzo zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się Jawnogrzesznico bierze
rozwód jak miłość wygasa! a nie tchórzliwie zdradza i jest nadal z niekochaną osobą:o po co? dla dzieci? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawnogrzesznica
Owszem, dzieci też są brane pod uwagę.Wiele lat upokorzeń i tak nie zrekompensuje zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy czytacie choć trochę te posty Przecież to już jest żenujace, nie to co my robimy, tylko co wy myślicie Ja kopnęłam 2-óch mężów w dupę...i co z tego ...? Nie oceniam, jak nie wiem do końca co i jak, tez się postarajcie... Nie jestem z kimś na siłę... :))) A za namiętnością i tak zawszę będe gonić, i...nic wam do tego :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zdradzać i być z kimś
kogo się nie kocha i kto nie kocha Ciebie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enza
ech te Magdaleny to same grzesznice,popieram was dziewczyny i jestem z Wami.Ja tez mialam sex raz w miesiacu!!!!az w koncu przestalam czekac,zaznaczam ze meza mam dobrego przedewszystkim mnie szanuje i ja rzadze w domu czego wiele kobiet moze mi pozazdroscic ....no coz sex hmmm to sie nie wymydli a ja to lubie wiec zdradzam pozdrawiam wszystkie oburzone moja wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enza
Dzieki Magdalena widac ze sa jeszcze na swiecie dziewczyny które podchodz a do takich spraw normalnie Nie znosze dewotek chodzacych co niedziela do kosciola i smarujacych dupę kazdemu,a same są diabła warte pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wiesz że tu nie o
"świętość" chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak tak się nasłucham tu i ówdzie..... to już w zasadzie nie wiem o co komu chodzi :D To wszystko jest tak pokręcono, a ludzie często obłudni... ;)))) poza tym doszłam do wniosku, że nie ma tolerancji, jeśli jest, to ...bardzo...znikoma... Przykre to jest, naprawdę .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho sza
zrobiłam to i miała być to moja słodka tajemnica a teraz okazuje się,że mąż o tym wie i nic mi nie mówi!!! Nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zapewne sam zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmin
Zdradziłam choć właściwie nie miałam powodów, nie wiem do końca co mnie do tego pchnęło, były wakacje a ja sama bez męża na wczasach i stało się, dwa tygodnie sama, może, piasek,luz ,dyskoteki co wieczór w hotelu i piekielnie przystojny Bułgar, potem smsy, po jakimś czasie ucichło. Można powiedzieć,że okazja robi złodzieja. Teraz wiem jak bardzo kocham męża, to było już dawno, mam nadzieję,że nikt o tym nigdy się nie dowie a zwłaszcza on. Swoją drogą z tego co wiem, kobiety, te kury domowe przy sprzyjających okolicznościach potrafią niejedno zrobić,ich mężowie nigdy by w to nie uwierzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co cię do tego pchnęło
pchnięcia dużego bułgarskiego prącia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla
Do grzesznicy ;) Jesli chcesz mnie zaliczyc do grona oburzonych to od razu uprzedzam ze nie ten kierunek ;) Sam juz poznalem zdrade nie raz i z kazdej strony ;) Tylko taka refleksja mi sie nasunela, po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi ;) Ostro pojechalyscie po mangood, a popierwsze on ma sporo racji, tyle ze jak zwykle uoglolnienia nie sa dobre.... Fakt faktem, ze bardzo wiele kobiet wybiera wlasnie tych zdradzajacych a dobrzy i uczciwi moga sobie konac w samotnosci ;) I druga refleksja w zwiazku z tym ostrym najazdem, to ze przeciez Ty sama jestes troche taka damska wersja mangood ;) Tyle, ze oczywiscie odwracasz role ;) I maly brak konsekwencji, z jednej strony mowisz, ze tak swiadomie gonisz i rzucasz zrozpaczonych mezczyzn, jestes wyzwolona itp. A z drugiej strony, 2 nieudane malzenstwa i mowisz, ze nie Twoja wina, ze zycie sie tak ulozylo? ;) Czyzbys byla osoba, ktora nie ma zadnej kontroli nad swoim zyciem? A wpakowanie sie w 2 spaprane malzenstwa, to chyba raczej pomylka, niz powod do dumy, nie sadzisz? ;) Bez wzgledu na to, kto kogo kopnal w dupe w ostatecznie ;) Pozdrawiam wszystkich :) I troche wiecej dystansu zycze, nie ma o co kopii kruszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie co zdradziły i po
jakimś czasie nie mają już wyrzutów sumienia, po prostu upływ czasu od zdrady niweluje samą zdradę i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek-witam wszystkich gorąco :D Do \"bla bla\" Widzisz, poraz kolejny muszę zwrócić komuś uwagę, aby dokładniej czytał czyjeś wypowiedzi.... Trochę źle odczytałeś/łaś moje słowa \"życie samo za mnie napisało scenariusz\" (czy coś w podobnym tonie)-bo zapewne o nie chodziło... Czasami wystarczy trochę dobrej woli, lub też odrobinę więcej...intelektu ;))) - bez obrazy.. ;) Poza tym ja swoich małżeństw nie uważam za \"spaprane\" jak to oceniłeś i ... niekoniecznie uważam , że były niepotrzebne ;)))) Zdziwisz się,ale wręcz przeciwnie :classic_cool: . Mimo wszytko Cię pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla
Mozesz mi zarzucac brak intelektu jesli chcesz. Dla mnie jesli raz piszesz, ze robisz cos swiadomie i z premedytacja, a raz ze nie planujesz i zycie pisze scenariusz, to i tak pozostaje to w sprzecznosci ze soba ;) Co do przydatnosci tych malzenstw to sie zgodze, bo kazde doswiadczenie jest przydatne, nawet a moze zwlaszcza te negatywne. Do napisania postu sklonila mnie jednak ostra krytyka osobnika o nicku mangood ;) Bo jak zauwazylem i nadal tak twierdze, w zasadzie masz podobne do niego poglady, tylko w wersji feministycznej ;) Jesli zas chodzi o moje osobiste przemyslenia w tej kwestii, to sprawa wyglada tak, ze sa ludzie dobrzy i sa pokreceni, niezaleznie od plci, wiec cala swieta wojna miedzy kobietami i mezczyznami na nic ;) I mozna sie chwalic jak to sie rani facetow/kobiety... a prawda jest taka, ze i tak oberwa ci dobrzy, bo dranie zawsze wyjda na swoje i niczym sie nie przejma. Wiec przechwalanie sie zdradami i wplywem na plec przeciwna nie ma dla mnie wielkiego sensu ;) I jedno mnie zastanawia, czy mozesz naprawde szczerze powiedziec, ze takie postepowanie jest sensem Twojego zycia? ;) Czy tez moze jednak tesknisz za kims, z kim moglabys zwiazac sie na cale zycie i stale przezywac przy nim chwile uniesienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatspada na psy
wszyscy zdradzacie i polowa z was jest z tego dumna...zgadzam sie kto zdradzil ,zdradzi jeszcze raz -jak bedzie okazja wykorzysta to , tu nie mozna mowic o uczeniu sie na bledach ..itp..totka samo jak z pedofilem ...niepoprzestanie Wszystkim pseudo ,glupim wyzwolonym kobietom powinni zaszyc cipe, a pseudo zasranych macho wsadzic do klatki ze zwierzetami... Chcecie zyc jak zwierzeta ok ...ale nei zakladajcie zwiazkow ,wtedy bedzie ok nie bedzie klamstwa i obludy a cipy i kutasy beda w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bla bla Nigdy nie twierdziłam ,że zdradzanie i tym podobne ;) - to sens mojego życia... Nic bardziej złudnego...Mam inne priorytety i inne wartości (wbrew pozorom)...Napisałam kiedyś, że nikt mnie tak naprawdę nie zna, a jeśli myśli, że poznał, to nigdy do końca... (nie chodzi o znajomości na forum)... :classic_cool: Poza tym moje dnie i noce nie \"zlatują\" na zdradach, polowaniach, \"tępieniu\" mężczyzn ;))) , itp. Nie mam i nie miałam też \"nie wiadomo ilu\" kochanków... ;) A to , że preferuję pewien rodzaj postępowania, mam taki a nie inny pomysł na ... część... siebie :) - jest moją sprawą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazeta Osłuchowa
I po co tak na siebie najeżdżać?Warto?chyba nie...W tym kraju,jeśli ktoś wyraża swoje zdanie,zaraz wszyscy grzmią.Dojdzie do tego,że spalicie na stosie tą biedną grzesznicę,heh :) Szkoda gadać.Zazdrosny i okłamany naród :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×