Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kejti_pwr

Sposób na pękające pięty????

Polecane posty

Gość gość
Ja stosuje na popękane pięty krem z serii Comfort+ Bielendy i widzę realną poprawę. Dla mnie temat był niezwykle męczący a pięty w opłakanym stanie, ale... ten kompres zmiękczający mi serio pomógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!! WON ze spamem srayendy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam CERKOGEL 40 , zawartość mocznika 40% , po dwóch tygodniach stosowania nie ma nawet śladu po pęknięciu , a naprawdę było duże . Na ulotce pisze , że żel leczy łuszczycę we włosach , poleciła mi go Pani w aptece i naprawdę trafiła w sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Stopa Floslek odpowie na wszystkie problemy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej iść do specjalisty podologa - pan Piotr z centrum podologicznego w Rzeszowie jest bardzo dobrym lekarzem i poradzi sobie z każdym problemem dotyczącym stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie niedaleko Gliwic to polecam wam udać się do gabinetu podologicznego www.podologgliwice.pl Zajmują się tam leczeniem różnego rodzaju schorzeń stóp takich jak wrastające paznokcie czy pękające pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasik
Regularne nawilżanie i złuszczanie to podstawa. Do złuszczania świetnie sprawdzą się peelingi bądź tarka (pumeks to złoże bakterii). Najlepiej używać kremów z dużą zawartością mocznika - ja używam Spirularin Mousse https://www.wp-cosmetics.pl/produkt/spirularin-mousse-pianka-do-stop-i-piet-35-ml/. Wskazane są również regularne wizyty u podologa, przynajmniej raz w roku warto się umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majannka

W salonie kosmetycznym można zrobić zabieg calluspeeling marki Mavex, popytajcie sobie o niego. Jest mega skuteczny, stopy gładkie jak nigdy, efekt na długo. Dla mnie jest to najlepszy zabieg na stopy. A poza tym stopy należy nawilżać każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no ja mogę polecić jednak wizytę u specjalisty 🙂 ja miałam też popękane stopy i nie umiałam sobie z nimi poradzić, dopiero wizyty w Instytucie Podologicznym w Rzeszowie doprowadziły moje stopy do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marszallka

Super jest zabieg calluspeeling Mavex, nakładane są na stopy nasączone płatki , potem zdejmuje się taka packa zrogowaciały naskórek, wygładza stopy pilnikiem i nakłada krem. Tylko tyle i mam  gładkie stopy jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyggzak

Taki zabieg daje super efekty, robiłam w zeszłym roku i teraz przed wiosną powtórzę, już umówiłam się na wizytę do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala

Bo o stopy trzeba dbać cały czas, kremować je codziennie, wtedy unikniemy takich problemów. Raz na jakiś czas dobrze jest wykonać w salonie zabieg calluspeeling , stopy po nim są bardzo dobrze nawilżone, gładkie i efekt długo się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara

Ja zamówiłam sobie z doz on line krem podologiczny, enilome świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielka

Bardzo skuteczny to zabieg calluspeeling firmy mavex, do wykonania tylko u kosmetyczki. Po nim stopy są gładkie, nawilżone, zero zrogowaciałego naskórka. Na prawdę raz na jakiś czas warto zrobić taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjja87a

 Jak macie problemy z rogowaceniem naskórka na stopach to  polecam nagietkowy krem do stóp marki Hildegard Braukmann.  super sprawdza się w przypadku zrogowaciałej i popękanej skóry stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta

Na prawdę polecam wam zrobić u kosmetyczki zabieg calluspeeling Mavex,  wcześniej po żadnym zabiegu nie miałam tak gładkich stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
4 minuty temu, Gość iwetta napisał:

Na prawdę polecam wam zrobić u kosmetyczki zabieg calluspeeling Mavex,  wcześniej po żadnym zabiegu nie miałam tak gładkich stóp.

No zobaczymy czy uda wam sie mnie zasposobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Idzie zima, pewnie  znów będę zmagać się z tymi problemami, dlatego już umówiłam się na konsultacje do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie i będziemy działać, żeby zapobiegać a nie leczyć jak w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Wbrew pozorom dobrym pomysłem jest wizyta u specjalisty, ja byłam w Instytucie Podologicznym w Rzeszowie bo nie potrafiłam sama sobie poradzić z tym problemem i musze przyznać, że bardzo mi pomogli - zwalczyli problem a teraz wystarczy, że będę smarować krem i powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Wbrew pozorom dobrym pomysłem jest wizyta u specjalisty, ja byłam w Instytucie Podologicznym w Rzeszowie bo nie potrafiłam sama sobie poradzić z tym problemem i musze przyznać, że bardzo mi pomogli - zwalczyli problem a teraz wystarczy, że będę smarować krem i powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam serię do stóp firmy Herla. Przedtem moje stopy były naprawdę w opłakanym stanie i o żadnych sandałach nie było mowy. Teraz już przynajmniej nie mam problemu z pokazywanie swoich stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na suche, popękane i bolące pięty świetnie sprawdził się krem na bazie aloesu. Po dwóch zastosowaniach mam gładkie pięty i nawilżoną skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_

Nie mam bardzo ale używam do wygładzenia szorstkości krem z mocznikiem Cerkoderm15. Jest jeszcze Cerkoderm 30.

1 godzinę temu, esencjasmaku napisał:

ja na piety uzywalam farmona nivelazione 😄 15 zl ale dziala

Produkują jeszcze? Wydaje mi się że nie. Też był dobry.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od czasów wczesnonastoletnich strasznie cierpiałam z powodu pękających pięt, koszmarnie bolało, zwłaszcza w trakcie pękania, pękały głęboko aż do krwi, mam po  tym blizny, zupełnie nie mogłam sobie z tym poradzić, dopiero około 20 roku życia znalazłam sposób:

po pierwsze: kąpiele w solance albo soli jodowo-bromowej (ja używam z kopalni i warzelni solanek zabłocka) - raz na jakiś czas profilaktycznie (u mnie obecnie co pół roku-rok) postępujac zgodnie z instrukcjami, nie tylko do stóp ale i całego ciała, nie tylko na przesuszenie ale i inne problemy skórne np kurzajki z którymi przez lata nie mogłam sobie poradzić w żaden sposób, również zamrażając i wycinając je u specjalistów

po drugie: treściwy krem, u mnie przez długi czas leczenia stóp sprawdzał się tylko krem z łojem jelenia scholl, nawet nie wiem czy go jeszcze produkują, potem kremy z mocznikiem, a teraz właściwie mogę używac dowolnego kremu raz na kilka dni

ważne jest też regularnie złuszczanie, nie można pozwolić żeby martwy i zrogowaciały naskórek "narastał", u mnie sprawdzają się skarpetki złuszczające, peelingi enzymatyczne i kwasowe oraz pilnik elektryczny do stóp; wszelkie mechaniczne peelingi, tarki, pumkesy, skrobaczki czy co tam jeszcze istnieje nie nadają się do stóp ze skłonnościami do pękania i tym podobnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co możesz zrobić to trzeć pumeksem - skóra walczy nadbudowując się i jest coraz gorzej. Sama zawzięcie tarłam przez kilka lat, a teraz walczę o to, by moje stopy wyglądały lepiej. Regularnie używam peelingu (najwygodniej mi dodać trochę cukru gruboziarnistego do żelu pod prysznic) i moczę stopy w wodzie z sola himalajską (wersja budżetowa) albo podczas kąpieli z kulą do kąpieli (tutaj od lat jestem wierna kulom Organique, ze względu na oleje w składzie) + używam smaruję stopy nawilżającym balsamem do ciała, bo najwygodniej mi je po prostu posmarować tym czym lecę ciało - i na razie, odpukać, to się sprawdza 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo polecam udać się do specjalisty, sam miałem problem z pękającymi piętami - pomogła mi p. Agnieszka Głuszczak z Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Już w pierwszych minutach wytłumaczyła mi jakie błędy popełniałem w pielęgnacji i dlaczego skóra szybko narastała. Profesjonalny kontakt. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pękające stopy można używać peelingu, a potem krem specjalny do pękających pięt, np. z Lirene. To  mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×