Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kejti_pwr

Sposób na pękające pięty????

Polecane posty

Gość turquise rose
Jakie masz skarpetki? Ja polecam epilfeet, dla mnie nie mają sobie równych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia34
Ja ostatnio tutaj https://adamed.expert/pekajace-piety-przyczyny-i-sposoby-leczenia/ przeczytałam, że powodem pękających pięt może być choroba. Mi też właśnie bardzo często pękają pięty ale to przez to że stoję bardzo długo na nogach w pracy, ale smaruję różnymi kremami i jest dobrze, kiedyś jak nie smarowałam to naprawdę było okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinta123
Ja uważam, że to najlepsze co mogło spotkać moje stopy :) Są mega, skóra się fajnie złuszcza, jest miekka, nawilżona. Zakładać sandały i w droge :D ja akurat stosuję epilfree. Bardzo fajne skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KĄPIEL WIERZBOWA DO STÓP HB - powinna zdecydowanie pomóc, zrobi różnicę, stopy będą inne, miękkie, skóra w lepszej kondycji, nie powinno dochodzić do pękania. Ale najważniejsza jest systematyczna pielęgnacja. Wtedy z czasem te stopy stają się naprawdę całkiem inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deny
Stosowałam już chyba z 30 różnych kremów na pięty i większość nic nie pomaga. Niektóre owszem pomagają, ale efekt utrzymuje się tylko przez jakiś czas a potem problem powraca. Najlepszy okazał się krem w sklepie Farmavit https://farmavit.pl/produkt/krem-na-zrogowacialy-naskorekzmeczone-stopy/. Stosuję go już 5 miesięcy i jestem zadowolona. To takie trochę połączenie kremu z maścią, moze przez to jest skuteczny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merikaa
Słuchajcie, a czy przy bardzo zaniedbanych piętach wystarczy jedna aplikacja maski Epilfeet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milq
Merikaa wystarczy, ale potrzymaj maskę trochę dłużej. :) Potem powtórz za jakiś czas i powinno być ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aariadna
Po każdym użyciu epilfeet zaczyna schodzić skóra, nawet jeśli to pierwsze. Po kilku dniach od użycia, z całych stóp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka90
Potrzebuje takiej maski , tylko gdzie ja można kupić bo wracajac z pracy zerknełam w kilku sklepach i nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whanda
Słyszałam już o tej masce dobre opinie i ciekawa jestem, czy z moimi twardymi piętami sobie poradzi, dzięki za link, też zamówiłam sobie Epilfree, do sylwestra mam zamiar mieć gładkie pięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whanda
Oczywiście o epilfeet chodzi, depilację mam już za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnieeee
U mnie też epilfeet się sprawdza, stosuję tak co 4-5 tygodni, czasem nawet rzadziej, jak nie ma potrzeby. W międzyczasie tłuste kremy i na stan pięt nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remba
@Whanda powinna sobie poradzić bez problemów. U mnie po epilfeet zeszły nawet stare odciski, których nie mogłam zwalczyć przez kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qulson
A mam pytanie... bo widziałam dwa kolory pudełek. Czym one się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remba
Są dwie wersje epilfeet. Różnią się kolorem opakowania i rozmiarem skarpetek złuszczających. Różowe są damskie, a szare - męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaCzarna
Dużo praktycznych porad znajdziesz również na stronie http://www.ezebra.pl/Sprawdzony-sposob-na-popekane-piety-blog-pol-1501238675.html Dbanie o piękne i zdrowe pięty rozpoczynamy zwykle późną wiosną, gdy zbliża się sezon na sandałki i inne odkryte obuwie. Jednak idealnie, gdybyśmy o pięty dbali przez cały rok. Wtedy nie byłaby konieczna intensywna kuracja tuż przed sezonem letnim. O pięty warto dbać na co dzień, bo sucha i pękająca skóra to nie tylko defekt estetyczny, ale także zdrowotny, który może przynieść sporo bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuciaD
Ja do pięt stosuję piankę Spirularin Mousse. Szybko się wchłania i już po tygodniu zauważyłam różnicę. Stopy były miękkie i gładkie. Dla mnie było też ważne to, że ta pianka chroni przed grzybicą, bo często chodzę na basen. Ja kupuję tutaj: http://wp-cosmetics.pl/spirularinr-mousse.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet najlepszy krem na zrogowaciałe pięty może nie wystarczyć , trzeba jeszcze je ścierać tarką albo robić peeling. Ale od jakiegoś czasu używam kremu z kwasem glikolowym, masłem shea, alantoiną i witaminami: http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-przeciw-zrogowaceniom/ i przyznaję, że daje niezłe efekty. Nie muszę już używać tarki tak często, bo dobrze nawilża i zmiękcza skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Wczoraj czytałam o maści tranowej - naprawę jest taka i pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćds
Mi zadne maści nie pomogly tylko kwasy omega trzeba zadziałać od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletakuc
najlepiej wybrać się do podologa, ja jak mam problemy ze stopami to chodzę do Centrum Podologicznego w Tarnowie, szczerze mogę powiedzieć, że mi bardzo pomogła Pani Adriana Miniatorska-Węgrzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×