Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kejti_pwr

Sposób na pękające pięty????

Polecane posty

Tylko wizyta w profesjonalnym gabinecie da ekstra efekty. Ja byłam w przychodni leczenia ran i pielęgnacji stóp - polecam bardzo to miejsce. Moje stopy nareszcie wyglądają świetnie i nie mam już żadnego bólu (a wcześniej miałam odciski i modzele, pięty też wyglądały słabo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak suche pięty, że wstydziłam się iść do
"stopistki". Poczytam na jendym w forum że w Poznaniu w Konopnej Farmacji jest Maść Palacio do stóp bardzo skuteczna bo tej Pani bardzo ona jako jedyna pomogła  i kupiłam  ja za  ok 20 zl, na bazie 12% oleju konpnego przed nałożeniem moczę zgodnie z tym w wpisem stopy w soli z morza martwego Palacio i  Smaruję wieczorem i owijam folią spożywczą tylko pięty.
U mnie po tygodniu już wieeelka poprawa. Żadne avonowskie świństwa się nie bawcie się. Po
zaleczeniu wizyta na pedikiur i potem smarować Krem z mocznikiem i olejem konopnym  
Tyle, byle do lata...  poszukajcie tych produktów u siebie w mieście jedyne co przynioły widoccza poprawę już w tydzień .... a jak nie to znajdziecie tu konopiafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę odwiedzić podologa, chodze do warszawskiego Gabinetu Zdrowej Stopy na ul Sady Żoliborskie do Agi właśnie na zabiegi na mocno popękane pięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby nie dopuszczać do pękania pięt. Skórę systematycznie natłuszczać. Mi się fajnie sprawdza do tego masło shea, witamina A czy Cremobaza z mocznikiem 10% oraz złuszczanie raz w miesiącu tarką Cudo (hebe). Na nakremowane stopy zakładam bawełniane skarpetki i do łóżka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×