Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość bardzo mi się podoba
imię Izabella dla dziewczynki a dla chłopca Bazyli, jak wam się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19
rodzice nie zdaja sobie sprawy ze robia krzywde dziecku na przyszłosc dajac mu na imie antonina czy joko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi się podoba
moja kolezanka dała córce na imię Bernadetta :/ mała nie umie powiedziec własnego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19
no własnie a teraz pomysl jak to dziecko bedzie sie czuło jak dorosnie nie jest poweidziane ze kazdy zaakceptuje to imie i moga sie z niej wysmiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi się podoba
myślę, że w połączeniu z jej nazwiskiem rodowym ciężko będzie zaakceptować to imię, zapewne dzieci w podstawówce będą się śmiać z tego imienia, choć przy takim zróżnicowaniu imion to nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka_malinka
Kasia19:a co jest zlego w imieniu Antonina? wedlug mnie sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala bobaska za 2 miesiace i jesli bedzie to dziewczynka bedzie natalka a jak chlopczyk to oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka ma na imie Nikola,pierwsza ciaze znosiłam swietnie,choc bardzo ciezko pracowałam przez pierwsze trzy mies.bo byłam w pracy w niemczech,ale naprawde nie miałam zadnych objawow po za brakiem okresu natomiast teraz znow jestem w ciazy i mam okropne mdłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19
Slodka_malinka tu chodzi o dzieci przy wyborze imion trzeba myslec wyłacznie o dziecku a nie o upodobaniach rodziców bo to własnie dzieci cierpia pozniej najbardziej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina123
Moj synek ma naimie Krzyś corka Justynka i nigdy niedalabym na imie Kornelka czy Martyna wszedzie są te imiona Wiktoria Gabryśia,teraz jestem w ciązy i pewnie jak będzie dziewczynka dam Joasia a chłopcu SzYMON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 8 letniego Damianka I małego 9 miesiecy Filipka a gdyby byla coreczka to Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiiiiiii
no ja nie wiem czy bym nie cierpiała jakby mi dali na imię Justyna ( nie tyle mi się nie podoba co do mnie nie pasuje) a ponoć było losowanie pomiędzy Justyną a Ewą - zostało na szczęście to drugie ....:) tak że nie jest do końca powiedziane jakie imiona będą się w przyszłości podobały naszym szkrabom :D dlaczego nie możemy wybrać oryginalnego imienia ?? no i nie przesadzajcie Bernadetta to przecież nie jest egzotyczne imię ??? miałam 15 lat temu w klasie Bernadettę i do głowy by mi nie przyszło żeby się z niej śmiać :D:D mówiliśmy do niej Benia i tak jest do dziś - swoją drogą świetna dziewczyna :):) szczerze mówiąc więcej w życiu spotkałam osób nieszczęśliwych z powodu swojego nazwiska niż imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna to piękne imię
Ja znam tylko jedną osobę niezadowoloną ze swojego imienia, jest nią moja kuzynka- Brygida. Odkąd pamiętam ciągle wypominała swojej mamie, że pokarała ją takim imieniem, że jak tylko dostanie dowód, to zmieni sobie imię, ale niestety w urzędzie nie zgodzono się na zmianę imienia. Kuzynka ma teraz 23 lata i nadal rozpacza z powodu imienia. Moja córka ma na imię Oliwia, a drugie dziecko w zależności od płci nazwę: Adrian dla chłopczyka, Martyna dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba imię Dobrusia (od Dąbrówki - Dobrawy) :D ale mój mężczyzna chce nazwać naszą potęcjalną córkę Gabriela :P a ja i tak po cichu marzę o Dobrusi :D dla chłopca natomiast podoba mi się imię Gniewko (Gniewomir - uwielbiam słowiańskie imiona) ale moja druga połowa nazywa mój brzuch "Igor" :o co kompletnie mi się nie podoba i nigdy nie zgodze się na to imię. Wszysytkie Keviny, Olivie i Andżeliki przyprawiają mnie o mdłości :o ps. imię Tristan oznacza cierpienie, poetyckie, ale zarazem bardzo smutne, imię dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellean
Jak będę miała dziecko , to dla dziewczynki Aurelia, Łucja, Amelia dla chłopczyka Tymoteusz albo Joachim :) Moda na 'serialowe' i zagraniczne imiona to idiotyzm, im kto bardziej prymitywny tym bardziej zwymyślane imię daje dziecku , pfff i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpinka-linka
Moja córcia ma na imie MARTYNKA podobało mi sie jeszcze MICHALINA to reezerwuje na drugiego dzidziusia Jak chłopczyk to MARCIN , MICHAŁ, MACIEJ Widzicie same na M, bo tak sie mówi że imiona na M maja magiczną moc Ale cóż zrobić jakoś tylko te mi odpowiadaja A na imie mam MARTA i też mi sie bardzo podoba POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co takiego jest w imieniu Martyna, że to imię aż tak mi się podoba.:) Kiedyś to było bardzo rzadko występujące imię, a teraz coraz więcej mam nazywa swoje córeczki Martynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska
a ja mam synka Norberta. Uważam że świetne imię i dla dorosłego i dla dziecka. teraz jestem w ciąży.jesli bedzie chłopiec to bedzie hubert a jesli dziewczynka to jeszcze nie mam pomyslu. Podoba mi się NIna, wioletta (wiola), amelka. Zobaczymy co bedzie czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia ma na imie Kornelia.Jak bym miala syna to na imie mialby Konrad.Mnie te imiona sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na imie Sabina i musze powiedziec ze bylam jedyna Sabina w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konima
Troszeczke dziwi mnie fakt ze wsrod waszy poszukiwan jakiegos niecodziennego imienia nie pojawilo sie ani razu imie Aneta. Imie niecodzienne, rzadkie i do tego ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka25
ja mam duzy problem bo podobaja mi sie zupelnie inne imiona niz mezowi, a za niecale 3 m-ce pojawi sie na swiecie nasz malutki synek... mi sie podobaja: Fabian, Maksymilian, Tymoteusz, Aleksander, Tobiasz dla dziewczynki: Zosia, Tosia, Maja, Gabrysia, Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie
Czesc mam psa ma dopiero 2 miesiomce i niewiem jak go nazwac macie jakis pomysl z imieniem dla mojego psa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusieńka
ja mam na imię Paula ale bardzo czesto słyszę jak ktoś mówi na mnie Paulina a to są dwa zupełnie inne imiona!podoba mi się moje imię i uważam ze do mnie pasuje.A co do dziecka to nazwała bym: Klara, Blanka, Michalina, a chłopca: Maciej, Olaf, Oskar, Filip, SZymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nazwałam synka MISZKA czyli8 Michał .Ale podobają mi sie imiona: CYPRIAN, ZUZANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Patrycja...18
Hmm...jestem w 3 miesiacu ciąży i bardzo podoba mi sie imie Nikola,Oliwia a dla chłopca Gracjan.Niestety mój partner jest przeciwny imieniu dla chlopca....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MZNXBCV
DZIWIE SE DLACZEGO NIKT NIE WYMIENIŁ IMIENIA LAURA? NIE ZNACIE TAKIEGO IMIENIA CZY CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie women
U mnie będzie julia albo Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne.....
MZNXBCV---> ja znam jedną Laurę. Kiedy chodziłam do liceum, co druga dziewczyna miała na imię Kasia, Ania albo Agnieszka, a taka Laura się wyróżniała i wszystkim to imię się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MZNXBCV
NO WKOŃCU KTOS SIE WYPOWIEDZIAŁ......MOJA 6 MIESIECZNA CORKA MA NA IMI LAURA..MYSLALAM ZE TYLKO JA JA TAK NAZWALAM...WSZYSTKIE BABY NAZYWAJA SWOJE POCIECHY JULIA, OLIVIA. MARTA,NIKOLA, I INNE OKLEPANE IMIONA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×