Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość ja ja mama
zagladnełam na ten topik bo tytuł wydał mi sie ciekawy ale jak go przeczytałam to tak sie zastanawiam ile niektore mamy maja tu lat?bo poniektore wypowiedzi sa powalajace:nie podobaja mi sie imiona ............BLLLLLLLLLLEEEEEE -no przeciez to chore.Owszem moze jakies imie sie nie podobac bo to normalne ale po co od razu jakies bleee albo głupie komentarze oj dzieci dzieci na szczescie na ostatniej stronie nie spotkałam sie z takim idiotycznym wpisem,chyba inteligetniejsze osoby zaczeły tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka-ładnie :) Igorek ////hm może kiedyś syna będe miała ...o tym imieniu ..bardzo mi się podoba...! Mówiłabym do Niego Igi :) ... Nosi w sobie dostojność ....! :):D..Gdyby Julia okazała się facetem:) miałaby na imię Juliusz-Julek ;) a okazało się ,że to dziewczynka więc ....Julia .....]serce] Saga29 _zajrzałam w Twój blog :) super się Ciebie czyta , mogę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mowie do niego igus albo wlasnie igi heheh. Poza tym śliczna masz Córę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoyBoy
Ja uważam że najpiękniejszym imieniem na świecie jest Gabriela, moja kochana dziewczyna ma tak na imię i chciałbym aby też tak miała na imię nasza córka co prawda jeszcze nie mamy jej w planach ale napewno kiedyś będziemy ją mieli. Kocham moją Gabrysie uważam że te imie jest prześliczne oznacza "Bóg jest moją siłą, a ja rycerzem Boga" czy to nie jest piękne i jakie modne w USA :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacyntaa
Witam I ja sie podpinam. Ja mam Gabrysie i też uważam, że to najpiękniejsze imię dla dziewczynki. Ma 2 latka. I tak fajnie można to imię odmieniać, zmieniać: Gabrysienka, Gabryla, Gabrylula. Każde imię pasuje do kogoś innego, ale dla mojego słoneczka to tylko Gabriela. To takie ciepłe imię, wzbudzające sympatyczne uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w ciąży nie jestem
ale moja córka będzie miała na imię Gabriela. Zdecydowałam jak miałam z 10 lat, teraz mam 22 :) i nadal trzymam się postanowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość js regularnie ogladam strony
a gazecie z nowonarodzonymi. Najpolularniejsze imiona to Wiktor, Wiktoria, Oliwia, Maja, Kuba, Maksymilian, Nikola,Julia. Zofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela12345
A ja od kiedy pamiętam chciałam aby moja córeczka miała na imię Urszula. No i mam to szczęście, że mam córeczkę. A do kompletu synka bliźniaka Uli - Jakuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......agusia.....
dla dziewczynki Emilka jest to tak piekne imie dla chlopczyka Kamil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula to ładne imię, ale oficjalna wersja Urszula jest według mnie taka...no dla starej,zgorzkniałej baby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Gabrielę:) A następne dziecko,jeśli będzie dziewczynka, otrzyma imię Weronika.Śliczne według mnie:) A chłopczyk będzie pewnie Karol:)Albo Filip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka
Mam na imie Kasia i mam 19 lat mam półtoro roczną córeczkę która ma na imię Zuzanna mówia na nią Zuzia, Zuza, Zuzka, Zunia, Zuzi, Zuzeńka itp czasem zdarzy sie nawet Zozolek ;P ZuZloek itd jeżeli natomiast miałabym wybrać imię dla chłopca to podoba mi sie bardzo imię: Paweł, Krystian, Filip, i jak już coś to Grzesiu ;] Ale ja nie uważam że jeżei nazwie się dziecko wpsaniałym imieniem to będzie ono super i będzie miało extra życie...! Moja Zuzia to Zuzia i nie zamieniłabym tego imienia na żadne inne. Zuzka ma na drugie imie Natalia. Tak narawde to miała mieć na imię Klaudia ale wyszło tak że moje dwie koleżanki nazwały swoje córeczki Kladusia no i nie chciałam aby Zunia miała takie same imie. Nie iwem czy to imie jest modne ale mi sie bardzo podoba moja córcia dostała je po mojej KOCHANEJ STARSZEJ SIOSTRZE. Pozdrawiam wszystkie mamy i wszystkie przyszłe mamy :*:*:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakasia
ja dla mojego syneczka wybrałam imię Filipek a dla córeczki Sonia:) Ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najki
Przypadkowo weszłam na ta stronke... mam na imie Nikola i uważam ze to jest bardzo ładne imie... chodze do szkoły i wiem jest sie z takich franków... stasiów.. WYŚMIEWAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najki
Nie chciała bym zeby mama mnie nazwała... np. Jagoda... To jest takie ŚMIESZNE... No ale kazdy ma inny gust...trzeba to uszanować... Tylko potem dzieci będa mieli do was pretensją- "DLACZEGO MAMO, TATO DALIŚCIE MI TAK NA IMIE!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia mi sie zle kojarzy
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
A tak wogóle to imiona kojarzą nam się z kimś kogo znamy. I tak np. podoba mi sie imię Joanna ale w życiu bym nie dala tak córce na imię bo znam taką jedną Aśkę która jest po prostu okropnym człowiekiem. Albo np. Filip - super imię ale nie dla mego syna, bo mój kot się nazywa właśnie Filip :) Koleżanka własnie z tego powodu nie dała na imię Filip swojemu synkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu Hania? Z innych \"nietypowych imion\" to podoba mi się Dalia i Kaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia mi sie zle kojarzy
Byl taki wstretny kundel u mojej babci- sonia sie wabil :P A poza tym nigdy nie spotkalam sie z osoba ktora nazywa sie Sonia i moze wlasnie dlatego to imie kojarzy mi sie tylko z psem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Moja córka nazywa się Ewa i jest z tego zadowolona.Gdybym miała syna nosiłby imię Olaf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
A moja suczka wabi się Stefka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinaxx
Marlena, Miranda czy Malwina a moze Livia? Oto jest pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiavczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionka
ja uważam, że ładne imiona dla dziewczynki to marta, helena, ewelina, majka; Zaś dla chłopca imiona jakie mi sie podobaja; miłosz, emilian, jakub. pospolite imiona to ; ania, ewa, magda fuu fuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha26
A ja niebawem zostanę mamą (termin mam na 19 czerwca br.) i też mam podobny problem jakie imię wybrać dla mojej córeczki. Podobają mi się Blanka, Weronika i Roksana i nie wiem za bardzo na które się zdecydować. To ostatnie imię może mniej popularne u nas bardzo popularne rzekomo na wschodzie i w krajach romańskich ale chyba lepsze takie niż Julka, Oliwka czy Zuzia - imiona bardzo oklepane. Moim zdaniem może lepiej żeby się nazywała bardziej oryginalnie niż mialaby być szóstą Julką w klasie:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula_ S
Dla mnie imię powinno być oryginalne. Sama mam popularne imię, kiedys go nie lubiłam, choc teraz juz sie przyzwyczaiłam i nawet mi sie podoba. dla dziewczynki proponuje - Sara, Daniela, Zuzia, Oliwia, a dla chłopca Kubus, Dawid. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula - kubus to bardzo
oryginalnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×