Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość Spera
Jak bym miala mieć dziewczynę to napewno nazywałaby sie Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struska
witam!oryginalne imiona sa ladne-ania,marysia,kasia ale jest ich wszedzie dlatego zastanawialam sie nad Antonina lub Sara ale znajomi mowia ze zbyt twarde zas dla chlopca dalam Jakub chociaz zyjac w Usa w urzedach poprawiaja mnie ze zle speluje gdyz tutaj jest Jacob.Wiec szukajac imienia dla dziewczynki staram sie patrzec jakie bedzie brzmienie pol-amer.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila27
Mi najbardziej odpowiadaja imiona dla dziewczynki:Kaja,Maja.Adela,Gracja,Gracjana,Wirginia,Tatiana i Tamara...... Ja osobiście będe miała chyba bliźniaczki więc nazwe je..Kaja Maja i Gracjana Tamara słodko prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłe mamuśki zastanówcie się dobrze nad wyborem imienia dla swej pociechy! Dawanie dziecku \\\"modnego\\\" imienia to czysta głupota. Za pare lat jak dziecko będzie w szkole to w klasie będzie np. 5 Julek,Oli albo Kubusiów. I pani na lekcji będzie musiała uzywać też nazwiska , żeby rozróżnić dzieci - niezbyt miłe prawda? To taki Kowalski tylko z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku ciąży też chciałam Oliwkę ale mąż się nie zgadzał,póżniej kogo nie zapytałam to były same Oliwki albo Wiktorie wiec mi przeszło.Do końca nie wiedziałam co się urodzi ale mąż liczył na syna więc miał być Mateusz albo Kajetan a 3 lipca po wielkich bólach urodziła się M A J A!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza moda jest na
takie imiona jak: MAJA, OLIWIA, NIKOLA, WIKTORIA, obecnie EMILIA ma swoje "5 minut", wiec tych imion nie dawajcie :) najwieksza sztuka jest dac dziecku imie ladne, ktore nie bedzie za 5 10 czy 15 lat smieszne, ktore nie rymuje sie z jakimis glupotami, które za te pare lat bedzie jedyne niepowtarzalne i oryginalne.. z ktorego nasz potomek bedzie dumny :) ZYCZE POWODZENIA W WYBORZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę mieć Milenkę
ale coś mi się zaczyna wydawać , że jest ich coraż więcej:-( a może się mylę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexa
Cóż dziwi mnie straszna pretensjonalność w wyborze imion dla młodych ludzi. Zazwyczaj mamuski czerpią swoją pseudo mądrość podpierając się szmatławymi serialami brazylijskimi. Nie istotne jest to że imię nie pasuje do nazwiska. Ważne żeby była jakaś oryginalna - durna Esmeralda, Izaura itp. albo inny wybryk. Baby przecież są piekne POLSKIE imiona z bogatą tradycją, jesli chcecie być oryginalne pogrzebcie troche w pamięci, może któreś z babć, prababć, dziadków, pradziadków posiadało piękne imię - troche dziś zapomniane. W każdym razie ja nie będę sie siliła na pseudooryginalność tchnącą kiczem i bezguściem. Jeśli bedę miała dzieci to dam im imiona - związane z tradycją polską , po drugie zaczerpnę z imiennika rodzinnego. Bo proste jest piekne i niech będą Franki , Gośki , Piotrki , Janki a nie jakieś brazylijskie wybryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
hexa,czy Ty zetknęłas sie kiedys z kimś o imieniu esmeralda albo izaura ? bo ja nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudbny wybor
A mnie podobają się imiona w stylu: Oliwia, Aldona, Martyna, Nikola. Nie przepadam za to za imionami: Anna, Maria, Katarzyna. Esmeraldy, Izaury też żadnej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w liceum byla jedna
Izaura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresikip
A ja znam Tymoteusza, Alana, Pamele.. heh te 2 pierwsze są fajne, Pamela odpada :O Dziewczynce dałabym na imię Estera, Zuzia- choć i to jest już oklepane ;) no i może Emilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIGDY nie spotkałam jeszcze w zyciu osoby,która dałaby na imie jakies brazylijskie imie.Mam butik dzieciecy i setki klientek, jakie znam wybierają miłe dla ucha \"normalne\" imiona.Jedynym wybrykiem jest Pani,przemiła zreszta,majaca Cynthię i Vanessę.Ale to wyjątek,co druga mała klientka to Julia,Zuzia i Oliwia.Mnóstwo tez Zoś i Marysiek.W chłopcach króluje Jaś,Kuba i Maks. Ja natomiast mam Monikę,a niedługo urodzę Jagodę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę pretensjonalnych imion rodem z Zachodu. Dla chłopca wybrałabym: Marcin, Tomasz lub Michał. Dla dziewczynki: Ida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struska
Ostatnio jestem zdecydowana na Sare ale w Polsce jest malo popularne i dziadkowie tez krzywo patrza bo zadnego z swietych.Moze ktos wypowie sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexa
Dzieki bogu nie spotkałam żadnego wybryku pod tytułem Izaura , aczkolwiek słyszałam że w latach popularnosci tego tasiemca nawiedzone mamuski dawały dziewczynkom to imię . Jak chcesz coś z życia to bardzo proszę . Kolega mojego kuzyna ma Roxanę , Briana i Alana. Tyyypooowo polskie imiona nieprawdaż. Najbardziej wkurza mnie takie pretensjonalne imię w zestawieniu z dość zgrzebnym nazwiskiem. Jedno do drugiego pasuje jak wół do karety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia111111111122222222
mi się najbardziej podobaja imiona: Chłopiec to: David, Alan, Fabian, Adaś, Bartosz(ale broń Boże nie Bartek bo bardzo nie podoba mi się to imię) ale mój syn będzie miał na imię Kacper Dziewczynka: Klaudia, Lena, Nicol ale nie Nikola!!!! ale moja córka to będzie bardzo oklepanie ale co mam zerobić jeżeli mis ię podoba to imie!!! Będzie albo Julia albo Olivka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april211
Olivier.....mi sie podoba......a dla małej Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrbgfsfregb 20000023
mi osobiście podoba sie imie sara lub nela a dla chłopca kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struska
a mi sie podobaja przerozne ale chyba zostane przy Sarze chociaz slysze ze to zydowskie i dla zwierzat wiec juz sama nie wiem co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZE...POLSKIE
JA OD 4 LAT MAM WYBRANE IMIONA.....MIMO IZ MODA SIE ZMIENIA...TAKA PODJELAM DECYZJE.....ROZALKA I ANTOS!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
Leonie Annika a dla chlopca Caspar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZALKA i ANTOS
.....CHYBA JUZ NIGDY ICH NIEZMIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALE W SWOJEJ KOLEKCJI MAM JESZCZE: AMELKA....ANIELKA....MICHALINKA...AURELKA...I KORNELKA!!!!!...ZRESZTA...WIEKSZOSC Z NICH PO UPRZEDNIM POCHWALENIU SIE SWOIMI ZBIORAMI-ZAPORZYCZYLAM KOLEZANKOM...A TERAZ.. KAZDA DUMNA JEST ZE SLICZNEGO POLSKIEGO IMIENIA SWOJEJ POCIECHY!! ...JAK SIE MIESZKA ZA GRANICA - ZACZYNA DOCENIAC SIE TRADYCJE POLSKIE.....:)POZDRAWIAM...PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam synka ma 14 miesecy i ma bardzo oklepane ale sliczne imie-kubus maly synek-kubus nastolatek-kuba starszy pan-jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×