Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość paprysz78
mam dwóch synów: Olgierd i Konrad i nie uzywam żadnych zdrobnień i co najważniejsze wszyscy mówia: znajomi, rodzina itd tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprysz78
Olgierd I Konrad; moi synowie i nie toleruję żadnych zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamaja
Oskar - bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1910
Hej. W maju urodzi sie nasze pierwsze dziecko i mamy mały problem z wyborem imienia....:/ Podobają nam się : Dla dziewczynki - Zuzia, Martyna, Julita Dla chłopca - Fabian. Powiedzcie co myślicie o tych imionach. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1910
Hej. W maju urodzi sie nasze pierwsze dziecko i mamy mały problem z wyborem imienia....:/ Podobają nam się : Dla dziewczynki - Zuzia, Martyna, Julita Dla chłopca - Fabian. Powiedzcie co myślicie o tych imionach. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1910
Hej. W maju urodzi sie nasze pierwsze dziecko i mamy mały problem z wyborem imienia....:/ Podobają nam się : Dla dziewczynki - Zuzia, Martyna, Julita Dla chłopca - Fabian. Powiedzcie co myślicie o tych imionach. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba1910
Hej. W maju urodzi sie nasze pierwsze dziecko i mamy mały problem z wyborem imienia....:/ Podobają nam się : Dla dziewczynki - Zuzia, Martyna, Julita Dla chłopca - Fabian. Powiedzcie co myślicie o tych imionach. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja123123
dla dziewczynek; inez, neomi, nastia, nadia dla chłopców; samuel, gracjan, jeremiasz, joachim, fabian, miłosz, maksym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja123123
mi sie bardzo podoba imie zuzia no i fabian tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
dla dziewczynki:Eliza,Maja,Laura,Paula,Tosia,Joanna,Ola,Zuzia,Małgosia,Agata,Monika dla chłopca:Kamil,Sebastian,Dawid,Damian,Robert,Maksymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
dla dziewczynki:Eliza,Maja,Laura,Paula,Tosia,Joanna,Ola,Zuzia,Małgosia,Agata,Monika dla chłopca:Kamil,Sebastian,Dawid,Damian,Robert,Maksymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llolla
A co powiecie na Ewelinkę ? :) a dla chłopca Kubuś albo Antoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze wybrac imie
hej jestemw ciazy i od jakiegos czasu zastanawiam sie nad imieniami jeszcze nie wiem co sie urodzi wiec wymyslilam dla dziewczynki: Nadia Roksana dla chlopca: Kristian Alan co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam chyba wszystkie wątki w tym temacie. Pomysłów na imiona dla dzieci macie zatrzęsienie !!! zwłaszcza że powtarzają się jak bumerang. Spodziewam się dziecka w maju, nie wiem czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, jedno jest pewne : Dziewczynka ; Wanda, Martyna, Daria Chłopiec ; SŁODKA TAJEMNICA ... JESZCZE NIKT TEGO PIĘKNEGO POLSKIEGO IMIENIA NIE WYMIENIŁ, WIĘC NIE CHCĘ ZAPOCZĄTKOWAĆ NA NIE MODY ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slav
hej, jestem ciekaw jakie jest to "piękne, tajemnicze polskie imię". My zostaniemy rodzicami za 9 dni, jeśli potwierdzą się wszystkie przypuszczenia lekarzy, profesorów itd to bedzie chłopiec. Wybraliśmy imię: MIKOŁAJ gdyby jednak była niespodzianka to dla dziewczynki mamy: OLIWIA lub NATASZA Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Mam problem z wyborem imion dla moich bliźniaków. W prawdzie będę rodzić za tydzień ale już wiem, że to będą chłopcy. Myślałam już nad : Krystianem i Olafem. Jednak sama nie wiem ! Może Olaf Jan (Jan po dziadku) i Krystian Leszek (Leszek po drugim dziadku). Proszę pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba
mi się podoba imie dla chłopaka HUBERT, Hubercik, a dla dziewczynki BASIA, Basieńka, bardzo ładne jak będę miała dziecko to napewno tak nazwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian okropnie
A fuj.. mi sie podoba Mateusz Olaf Igor -Dla dziewczynki Olga Dagmara Ariadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pookernut
dla dziewczynki - Sandra, Kinga, Sylwia... dla chłopca - Robert, Tomek, Piotr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldlife
Czy imię OLIVIER można użyc przy bieżmowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammilka
bardzo podoba mi sie francuska wersja imienia Zosia a mianowicie - Sofia. w skrócie Sofii a na malutka mozna wołas Śofi:) co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammilka
bardzo podoba mi sie francuska wersja imienia Zosia a mianowicie - Sofia. w skrócie Sofii a na malutka mozna wołas Śofi:) co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie Oliwiera i Oskara, to jest jakiś koszmar, no i Oliwki, Julia których są już tysiące. te imiona sa tak pretensjonalne jaki imię Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicekk
ja wybralam DOMINIKE,,,,chcialam SARA ale juz mam imie psiurka bokserki mojej takie,,,ale uwazam ze to ladne imiona i dziewczynki spod tych imion sa bardzo inteligentne,,,szukalam po ksiedze imion i tez ciezko bylo wybrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoollaa hoo
też wybrałam Dominikę :) pierwotnie córka miała się nazywać Inga lub Weronika, ale tak jakoś wyszło, że została Dominiką wśród męskich imion nie mam faworyta, no może Łukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×