Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

ruda pozatym wiktoria gloria jest wypasik :D:D:D:D jak pierwszy raz zobaczyłam bloga małej to sie zastanawialam co to znaczy i dopiero wpadlam po kilku dniach ze to 2 imie :D:D:D:D:D nie powiedzialąs mi nawet ze ma tak na 2 :P:D:D:D a ja z moim rozumkiem kubusia puchatka nie moglam sie domyslec o co chodzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia maura cortina matrina i inne takie mi sie niespecjalnie podobaja. a mia to brzmi troche jak mialczenie kotka :D:D sorki ale mi sie własnie tak kojarzy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym imie mia w polaczeniu z moim nazwiskiem brzmialo by przezabawnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia to popularne imie na poludniu Holandii. To skrot od Maria. Tak jak Kasia od Katarzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robinhood nawet nie wiedzialam..wciaz mi sie podoba ale pewnie zostane przy majce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka, Marysia, Maja bardzo mi sie podobaja. Sa takie bezpretensjonalne. Ja to dopiero bede miala problem z wyborem imienia zeby bylo i ladne i latwe do wypowiedzenia w obu jezykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka to kamilka hihi-moje imie..w sumie to jest mi obojetne..anawet sie ciesze ze kamila a nie dorotka jak mam na drugie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani moja niunia drugie imie ma po babci od strony ojca bo tatus tak chcial ,a miala miec imie mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziennika polskiego nauczyciela historii... Osobliwa,dwudziestoparolatka staje przed biurkiem jako nauczycielka.Jakie przeszkody ją napotkają?Z czym będzie musiała walczyC?czy dzieci ją polubią? Przygładziła nerwowo włosy i otworzyła dziennik...Dzieci pilnie śłedziły jej ruchy wyczekując na jakiś ciekawy szczegół.Wogóle to miłe były,30miłych 10latków. Jedna Z nich już nerwowo szarpała spódniczkę.Ponieważ za chwilę miała byc odczytana jako pierwsza z dziennika...nosił nazwisko Adamiak. Nauczycielka odczytała więc małą Adamiakównę potykając się na imieniu DAJANA.Sąsiadką małej Dajany Była Dzesika Róża.Jej pretensjonalny strój rózowej falbanki i bluzeczki podkreślaly włosy zrobione karbownicą.Z całą pewnością Dzesika Róża nie była symbolem zwiewnej nimfy,przypominała snopek siana,albo rozrosłą w polu rzepe.Więc imię to nie sprawdziło się,tak jak i plecak z plastikowa Barbi. Zeby nie było koniec maskarady pojawiło się 7Wiktorii,4oliwie,Julie,Z chłopców 5oskarów,Brajan,Kevin,Denis,Jeden Kubuś. Nauczycielka zamknęłą dziennik.NIe wiedziała,że czeka ją za parę lat 15Amelii i tyleż samo Wiktorii... Ludzie lepiej psy nazywają niż dzieci,pomyslała idąc do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam swego razu do miejscowej biblioteki.Prowadzila ja miła kobieta,o bardzo ładnej powierzchowności.Biblioteka ta ,to było 50ksiązek,we większości romansideł,przywiezionych z okolicznej dużej biblioteki.Z braku czasu mieszkanki rozczytywały się w romansach,które przywoziła im pani Lilka... Na samym wstępie przywitały mnie 4szczekające psy...wrrrr.Bałam sie,jednak zaraz wyskoczył umorusany malec i złapał psa na śieść. -NIech wchodzi,mama w kuchni!-odpowiedział i podskokachzniknął za stodoła Zaraz też napotkałam jakieś dwie dziewczynki,któe bawiły się pod jabłonią.Moze nie były czystrze,ale można było rozróżnić ze były kobietami. -Laura gdzie jest Klemens?-zakrzyknęła hoża kobieta ze schodów Starsza dziewczynka przeganiając kury odkrzyknęłą -Bawi się z Alanem od Brysków!Mamo.U ariela kraski potem mieli grac w NIszczącą Smierc 4! -A Dajanka gdzie?-zawróciła i krzyknęła z kuchni -No toc u mnie.NIe widzisz? Więc Laura,Klemens,Dajana,i także mała wiktoria,która z braku sprawności wiekowej(5mies)spoczywała w Izbie miłe dzieci to były.ALe mi sie te imiona nie podobały wcale.Potknełam sie takze w ogrodku o Nikę Bryskę i NIkolę Kraskę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne jakby mialy na imie zocha tadzio stefan krycha i irka to by bylo ok? bez róznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podoba własnie hania,Irenka,Krysia!albo Helenka!przynajmniej widać ze rodzina z tradycjami,a nie z zaścianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedna córke marysie jesli 2 nazwe Nikola to bedzie znaczylo ze jestem z tradycyjnej rodziny czy zaściankowej? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imię Agnieszka, na drugie Maria, na trzecie będę miała prawdopodobnie Miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
napisze Wam cos smiesznego, szwagier byl wczoraj w urzedzie zarejestrowac synka, wybrali imie Jakub a Pani mowi "o Boze juz dzisiaj 17-ty" i tak zaczeli gadac o imionach. podobno krolują Kubus Wiktoria, Julia, Franek, Gabrysia i jeszcze kilka, ale najlepsze Pani mowi: "tylko nie Oliwka" on pyta czemu a ona na to "bo teraz tylko patologie daja na imie Oliwka bo mąż ciągle NAOLIWIONY" hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Iga sie wam podoba
? znam tez imie Inka, Inga, Ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod nosze
ja chyba bede miec Maję a jak bedzie chlopczyk to jescze nie wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka kulka
Witam tak czytajac Was to Cortina kojazy m sie z firma i nazwa wózka . Jestem mama 4 letniego Oliwierka i teraz jestem w 14 tyg. ciąży mam skryta nadzieje ze to bedzie dziewczynka aby parka była :) myślę o imieniu Laura .A le to i tak wielka niewiadoma byle było by zdrowe maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanislaw.
klaudia ,kamila i wiktoria.malwinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yak stanislaw lat 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zak stanislaw lat 32kostrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie do bierzmowania
Ja teraz bede musiala wybrac imie do bierzmowania i spodobalo mi sie imie Tatiana jest rzadkie ale dla mnie barzdzo ładne. Mam na imie Dominika a na drugie Kinga i myśle ,ze Tatiana by pasoawało. Zastanawiam się tez nad Patrycją i Mają ale chyba jednak pozostane przy Tatianie. A co wy byście mi radziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Macoszanka
a ja jak szczesliwiw ciaze donosze to nazwe swoja corcie Maja !! Bo wiem ze to corcia jest :) choc jestem w 9 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola co normalnie dzieci nazywa
A moja corka ma na imie Agata-ma 2 lata wiec nazywamy ja Agatka Agacia bron Boze nie Agusia czy Agunia jak bedzie nastolatka czy dorosla kobieta matka i babcia to bedzie poprostu Agata nie wyobrazam sobie nazwac corki Wiktoria i wolac na nia tak jak moja sasiadka Kusia masakra albo jakies niewydarzone Kasandry Dzesiki co to ma byc !! totalnie rozbraja mnie Oskar jak by moj syn byl Oskar to moglabym za nim wolac EEE statuetka chodz do domu !! Albo Oliwier pytam jaki Oliwier???? pisze sie Oliver zadnego 2 i tam nie ma jak slysze Brajan Kewin smiac mi sie chce co my w "hameryce"mieszkamy jeszcze zeby to jakos normalnie pisali a nie spolszczali no a te Jagody Maliny Malwiny Roze itd doprowadzaja mnie do mdlosci bleeeeeeh biedna taka nastolatka " ej jagódka daj sie ugryzc" masakra ! ja druga corke nazwe paulina badz matylda syna fabian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bierzmowania bierze się imiona świętych a tatiany św nie ma raczej, nikt ci nie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata Agnieszka Apolonia Barbara Bernadeta Bolesława Brygida Dorota Elżbieta Faustyna Genowefa Helena Hiacynta Honorata Ita Izabela Jadwiga Joanna Jolanta Julia Karolina Kinga Klara Lidia Łucja Magdalena Marta Matylda Monika Natalia Regina Rozalia Róża Salomea Teresa Urszula Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×