Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość imiona imiona
Kinga lub Zosia, a dla chłopca Jerzy, Cezary lub Tadeusz, nie wiem czy modne, bo moda dla imienia jest nieważna, kto będzie za 50 lat zwracał uwagę na to czy czy pół wieku temu to imię było modne, najwyżej będzie sie wkurzać że każdy znajomy to ma na imię "xxx" bo wtedy tak modnie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokusek
Mi bardzo podobają się imiona dla dziewczynki: Karolina Kornelia Vanessa i Janina Dla chłopca podoba mi się Kecper Olivier Jaś i Alan (Alan jest takie słodkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambi
a mnie dla chłopca Grzegorz a dziewczynka Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam ,że każde imię jest piękne i nie wydaje mi się na miejscu wymiewanie się z wyboru innych jak tu niektórzy czynią. Imię dziecka skoro wybrane przez rodziców jest i będzie piękne dla nich i najmniej istotne jest, powinno być, co myślą inni. Ktoś wyśmiewa się z imienia Wiktoria..ok...ale pomyśl, że jesli Ty dałaś -eś swojemu dziecku na imię Maja ktoś może śmiać się z tego imienia, a dlaczego????? BO KAŻDY MA SWÓJ GUST i nie ma sensu wmawiać komuś żeby nie dawał swojemu dziecku na imię xxx, yyy.. bo Tobie się nie podoba. KAŻDE IMIĘ JEST PIEKNE, ALE RÓŻNYM LUDZIOM RÓŻNE IMIONA SIĘ PODOBAJA, Uszanujcie to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda paulina
ema ziomka nasze imiona sa fajne he he pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - k haha
z dzieczyn to Klaudia , Ania , Beata . Tyle . A z chłopakuw najbardziej Grzesiu . A inni to Patryk , Cezary ,. A ze zwierząt to Dżekuś , Roki , Frajer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofana
Ja tez mam podobny problem urodzę za miesiąc..... .aaa to będzie dziewczynka:P nie wybrałam jeszcze imienia dla mojego skarba. wszyscy lecza ze będzie bardzo oryginalne..... podoba sie nam tzn mnie i mężowi Julia Hania Zosia Matylda... nie możemy sie zdecydować ;/ nasz synek ma imię eryk i ma 3 latka!!!!! piszcie które imię wam sie podoba...buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie są ładne te co wymieniłaś:) A najbardziej orginalne Matylda i chyba to bym wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
moim zdanie m to ladne imie dla dziewczyny to nikola karina kinga ale chyba najladniejsze to angelika a dla chlopca to kamil daniel barteka a najladniejsze to eryk super eryk i angrlika zdrobniale andzia angela fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamusia
Ja rodze za 3 miesiące to bedzie moje drugie dziecko. Mam córcię Igusie. imię wymyślił mąż od męskiego Igor teraz mam nadzieję że bedzie syn ale juz chyba nie Igor. napweno nie Kuba. To imie jest strasznie oklepane bardzo dużo mioch znajomych nadało dziecku to imię. czy nie ma innych ładnych męskich imion???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet musi mieć imię męskie, a nie jakieś ciotowate ;) I pojawia się problem, bo mamy jakoś niechętnie dają swoim malutkim słodziutkim syneczkom poważne imiona, co potem może się na takim młodym mężczyźnie okrutnie zemścić. Ja mam z kolei skłonność do przeginania w drugą stronę, podobają mi się same poważne imiona, na przykład Edmund... Mały Edi... Może komuś się spodoba, to ładne, rzadkie imię, męskie a jednocześnie dość sympatycznie zdrabniające się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
nadia i filip to moje ulubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edmund, fajne imię:) Mi też się nie podobają takie \"miękkie\" imiona, facet powinien mieć męskie imię;) Dobrze brzmi też np. Wiktor (mały Wikuś, Wiktorek), Antoni (Antek, Antoś, Anti). Chociaż Antoni to ostatnio bardzoooooooo popularne imię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesio i Andzelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XA
TOSIA CZYLI ANTONINA LUB KACPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnet
Mi osobiscie podobobaja się imiona: Dla chłopca: Mateusz, Jakub,Piotr,Kacper a dla dziewczynki: Kinga, Ania,Natalia,Kornelia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieka
a ja jestem w 5 miesiacu ciazy,od lat myslelismy o Natalii,a jakby mial byc chlopak to bedzie Maksymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Zosię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaa
jestem w 7 miesiącu ciąży i prawdopodobnie będzie to dziewczynka!Od dłuższego czasu zastanawiam się jakie dać imię dziewczynce i z mężem nie możemy się zdecydować!Mam ki8lka na oku ale sama nie jestem pewna czy mi się podobają; Anastazja, Klaudia, Kornelia, Oktawia, Wiktoria, Weronika...czy może mi ktoś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawka
Jezuuu...najlepsze są imiona staroświeckie. Mi się bardzo podoba moje imię,nie słychać go na każdym kroku i wszyscy mi mówią,że jest piękne.(ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorial
cHLOPCY Dominik Kevin Karol Gabrys Andrew . Dziewczyny Milena Wiktoria pamela Jenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia0607
A ja mam ISABELL i LUKAS !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrawa
A mi się na przykład dla chłopca podoba imię Alex albo Jake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz słońca
Moja córeczka będzie miała na imię Marlenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia albo Borys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staryimbryk
Moim skromnym zdaniem dla dziewczynki to Patrycja a dla chłopczyka Juliusz Teodor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy w naszym kalendarzu tak wiele ładnych imion, po cholerę nam imiona z literami "x", "v" lub Nikole czy Oskary pisane przez literę "c"... Taka moja refleksja. Nie chcę nikogo urazić. Po prostu Polacy nie gęsi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×