Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Dziękuję ona_!!Buziaczek dla Ciebie! Aaaa..Bela to masz dobrze,winko sobie pijesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno że lubie to chłopak :-) no proszę przyznam się bez bicia że nie czytałam tych stu trzydziestu kilku stron które naprodukowaliście po prostu chciałam pogadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, to moje ulubione zajęcie :) siedzeć w spokoju, pić dobre winko i jeszcze dobra książeczka - żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty taki spokojny chłopak jesteś to zebym ja przy tobie nie zasnęła na spotkaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Myszka :) Pewno, ja tam nie wiem jak wyglądasz:) a co do Twojego spokoju to polemizowałabym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, a ja powinnam się uczyć:) I też mam wyrzuty sumienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna jeśli chesz możemy zabrać Cię z mariolą jak będziemy jechały do Pewno - on mieszka blisko morza. troche jodu powdychamy ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, dziękuję pięknie :) - już mi lepiej :) Myszka, Pewno raz język raz ogórka, zależnie od nastroju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, mnie jeszcze poza językiem nic nie pokazał, ale powiedział Myszce, że jak będzie grzeczna to moze zobaczy ogórka:p :D:D:D:D Wkurza nas, wkurza - to uroki kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja nic nie mam przeciwko nowym znajomoscia a jak sie nie boisz to moge nawet przyjechac po ciebie ale decyduj sie szybciej bo musze o tym zawiadomic mopjego szofera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, co do zbiórki to jeszcze się ugadamy. NAjprawdopodobniej jak będziemy przejeżdżały z mariolą przez Wawe to weźmiemy Cię. Bo my z Krakowa wyruszamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem zdecydowana!!! a co ..obawiać sie nie mogę:P Idz lepiej brykę myć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka bać się nie ma co ogórek nie gryzie ;-) a jak Pewnie tak chętnie pokazuje to się pewnie nie ma czego wstydzić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ja w W-wie tylko na delegacji ja z Krakowa jestem teraz mieszkam w Katowicach ale do KRakowa na zbiórkę chętnie przyjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×