Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Myszka, asekurować możesz się, owszem, ale tylko nie Pewno!! On bałamuci kobietą w głowach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie widze co on wyrabia:P On za młody..Nie ożeni sie ze mną szybko:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, nas Twoja dupka nie obchodzi, tylko chodzi o to, ze my nie chcemy faceta z drugiego sortu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, Ciebie na młodszy model? Ehh, coś mi się zdaje, ze ten Twój chłop nie wie co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_zza_krzaka
no, no, widze, ze sie tu juz jakies teorie spiskowe pojawiaja :D nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;) nie wazne jak o nas gadaja, wazne, zeby gadali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola..., tylko, że są podejrzenia, że Pewno z pedofilem się zadaje, on jeszcze nie jest świadom tego, ale ja z Myszką wyczaiłyśmy to szybko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem Ona_ co on sobie mysli..ale jakbyście usłyszały co o innych kobitach mówi to... A nawet jeśli to niech żałuje... :D Juz coraz mniej mi się chce walczyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_zza_krzaka
uwazaj, pewno, zeby ci sie psyche nie skrzywila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, na każdego z nas czeka druga połówka:) Ty sama wiesz czy warto walczyć.... Jakby nie było jestem z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno! To juz lepiej z ....nie wiem! Tylko nie pedofile..a Ty taki niewinny sie jeszcze wydajesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola_zza_krzaka
ona__, ja tam mam nadzieje, ze w domu zadna polowka na mnie nie czeka, bo z wodka nie wygrasz, ty ja w ryj, a ona cie na glebe:D czasem trzeba zregenerowac watrobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Ona_ buziaczek dla Ciebie.... ja już niedawno pomyslalam ze będzie co ma być..a jak on mnie nie chce.. to...do widzenia:P Pomoge mu sie pakowac:D A jak mamy być razem to sie ułozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola- głodnemu zawsze chleb na myśli:P Myszka- dobrze myślisz, co ma być to będzie. Ważne, żeby myśleć pozytywnie i wierzyć w siebie. Tak jak mówił kiedyś mój instruktor od prawa jazdy:\"Jestem super, moge wszystko\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, powiedz o tym Twojej lasce na gg, ciekawe jak długo z Tobą pogada, gdy dowie się, ze go kisisz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×