Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Pewno, ja tam z tą Twoją miłością, to nie chciałabym gadać:O Ja tam mogę się z Tobą podzielić, ale tylko dziewczynkami z topiku:P a nie tam z jakąś pomarańczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno...ja to już się zaczynam tych przypadków bać...;) Żeby mi się tylko drzwi nie rozwaliły od jego trzasków..prawda Ona_..jakie to podobne...Ech Ci mężczyzni...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnusio,jak widzisz , Pewno ma nową amantkę, a Myszki facet własnie wyszedł, ale ona się nie przejmuje bo trzyma się ze mną - to tak w skrócie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak Wnusio w wielkim skrócie..ale pewnie zaraz będzie cos nowego do przeżywania:D Więc bądz na bieżąco..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno wszyscy ze wszystkimi :) Wnuczek a Ty musisz nas częśćiej odwiedzać zeby nie mieć zaległośći :) Myszka, a co z Twoim kompkiem, naprawiony już? czy dalej korzystasz z taty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie aby moja niebecnosc byla zawsze jak najkrotsza... musial sie troszki pouczyc ostatnio bo juz mialem cieplo na takiej jednej laborce, ale wazne ze dzis jakos poszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem..
o czym gadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno...a kto Ci nagadal ,ze 5 dni..:D Kompek dziala nie weim jak długo jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, Pewno, wszystko ma swoje uroki ;) ja nie będę rozpisywała sie czego nie przeżyłabym będąc facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy przestraszyli się Twojej nowej wielbicielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry lekko mi sei kompk zwiechnal... u mnie lajcik, jestem po ciezkim dniu na uczelni ale jakos dalem rade :) wieczorkiem imprezka (otrzesiny) ... zapowiada sie fajowy wieczor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, mam nadzieję, ze nas obronisz :) Udanej zabawy wnuczek, nie popij za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×