Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Gość trędowata weź
ale dziewczyny trędowata tylko o spermie potrafi gadać! Nic innego do niej nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno że lubię ---------------- prosze! w koncu konkretna odpowiedz :D kiepska_mariola ------ nie pisalam do ciebie tylko do konfidentki i to bylo o nie mojej kobiecosci tylko o jej babskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani..Ubawiłam się własnie do łez... Szkoda,że mnie taka dyskusja z..hmm..Trędowatą ominęła:D:D:D Nie ma co..dzielni byliście!! To się nazywa bronić naszego zamku! Mariolka! Ja Ci mówię-typową kobietą to Ty na pewno nie jesteś🌻..Juz ja cos o tym wiem;) Pewno...Stęskniony Ty...👄! Wczoraj mi padł net kompletnie:(:(.. Wiecie jaka byłam zła...brrr.. Mariolka..zaraz prześlę Ci zdjęcia mojej kotki... Właśnie woła jeść..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się trzeba będzie usunąć w cień co dziewczyny? Z taką miłością nie wygramy cio;) A tyle go kręciłiśmy..i zabiorą go nam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kocham cię pewno :) Pewno jest mój i tylko mój:P Ja byłam pierwsza, a Ty możesz sobie o nim pomarzyć:P Pewno, przyjeżdżaj szybko do mnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mysz, dziekuje za fotki, slodkie kocisko, ale moje czarne bardziej lubie ;) wlasnie jestem w trakcie odrobaczania wloczykija, wez takiemu sprobuj zaaplikowac tabletke:D o pewno sie nie martw, jak kocha, to sie nie bedzie puszczal na boku, a jak nie kocha, to niewiele wart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska_mariola, kupe lat :p My chyba na zmiany tu jesteśmy ;) ja zastępuję Ciebie a Ty mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, na jak to kto? :P wiadomo, że ja :P Witam, witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, ja tam nie wiem co się tu dzieje:D dopiero przyszłam :) Ty powiedz mi lepiej co się tu działo w nocy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham cię pewno - rozpoznaję w tobie cięty i sarkastyczny języczek marioli :) Kocham cię pewno - hmm, przychodzi codziennie do Ciebie? ciekawe jak, skoro cały dzień rozmwia ze mną :P Chyba, ze to jego brat bliźniak, bo przeciez Pewno jest bliźniakiem i ma rozdwojenie jaźni :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham cię pewno - powinnaś zostać wróżką :D to prawda Pewno złamał mi serce 😭 , a ja biedna tak się łudziłam, już nawet planowałam z nim swoje życie ;( Wszystkie marzenia legły w gruzach i teraz całe swoje życe spędzę na wisytach u psychoanalityka😭 Kto się nie umie bawić i nie ma za grosz taktu, to właśnie widać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×