Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Gość konfidentka
mamy jakies skargi na moderatorow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wy macie, ale czy taki topik i pytania o kontakt z osobami, do ktorych mozna zlozyc skarge na moderatorow powinny byc usuwane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfidentka
nie wiem ktos ty, ale chyba jestes nieco nadgorliwa ;) a topik niech wisi, mnie nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam jedna z was - forumowiczka.....tylko chyba zadalam pytania niewygodne, np. dlaczego ususnieto topik o spermie, no i za to zostaly ususniete moje wpisy i topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfidentka
ale w jakim celu tutaj nam to pytanie zadajesz, ja nie znam tematu, wiec ci nie pomoge no i bardzo wspolczuje, ze ten o spermie usunieto, nie martw sie, zaloz nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfidentka
nasze zdanie... ja tam sie na spermie za bardzo nie znam, ale moze pewno pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konfidentko ------ zbyt bystra nie jestes, chodzi mi o pytania, a ze temat byl o spermie to juz inna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfidentka
oj, tredowata, nie trzeba byc zbyt bystrym, zeby stwierdzic, ze dziwny stworek z ciebie. mowie ci, ze nie znam tematu, a ty walkujesz dalej. idz sie przespij, albo sie napij, albo chlopa jakiego znajdz choc na chwile, jednym slowem odpusc sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastraszone towarzystwo, czy co (?) prosze tylko o to byscie wyrazily swoje zdanie, ale jak widac nie macie swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konfidentka ------------- napisalam o co chodzi, duzo bystrosci nie trzeba miec, wystarczy przeczytac. ale widac, ze jestescie wlasnie wy jakies dziwne zamiast napisac, tak lub tak, to wy drazycie jak baba, a do tego dajesz rady jak typowa baba - napij sie, wyspij sie, albo chopa se znajdz ...zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy nie macie swojego zadania!!! niektorzy nawet uzywaja moich slow, bo nie potrafia wyrazic swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfidentka
ciekawe czym jestesmy, razem z moja przyjaciola pewno :D, tak zastraszone? a to, ze jestem typowa baba wcale mnie nie boli, bo niby czemu mialoby? nie podoba sie towarzystwo, to nie dyskutuj z nami :) jeszcze cos wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno że lubię ------ forum otwarte i nie pojde stad sama zapraszalas na topik :P a twoj wpis jest obrazliwy i nadaje sie do tego by go wylac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trędowata weź
ty idz spac, my nie mamy problemow z moderatorami, a skoro ty masz, to znaczy ze sobie zasłużylaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tredowata zrozum ze nikt nie chce odpowiedziec na twoje pytanie czy to takie trudne do wywnioskowania jak chcesz pogadac to na jakis sensowny temat jak masz jakis problem z swoim tematem czy jakimis tam wypowiedziami to nie truj ludzia tylko napisz do adminow nie badz zes taki lamer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×