Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

mój topik poszedł nyny to szukam czegoś ciekawego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dymy? wczoraj to tylko maly przeciag byl!!! trzeba wietrzyc od czasu do czasu, co by zaraze przegonic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe dzieci-mały kłopot.....duże dzieci-duży kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, daj jaca daj ...przejrzymy :-) nie mozna siedziec w smrodzie, wietrzenie zawsze jest wskazane dla zdrowia oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, czemu jestescie tak anty do mnie nastawieni (?) :-( ...a tak chcialam sie zaprzyjaznic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trędowata raczej zdrowia to nie ktorzy nie maja nie bedziesz tu mile widziana za wczorajszy wybryk wiec sie staraj zeby zdobyc nasz szacunek jak masz ochote tu czesciej zagladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno ze lubie ja kompa mam od miecha jestem na etapie wdażania się w system .... zanim wszystko pojmę to rok minie...a ty wyjeżdzasz mi z linkiem..... najpierw nauka potem przyjemności:D nasz topik jest w dyskusjach ogólnych cały czas na I linii nie trudno go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej moim zdaniem to co tu ostatnio sie wydazylo to raczej nie zasluguje na medal a takie dziecinne podszywanie sie pod innych to raczej smiechu warte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to troche głupieale ilość postów w moim przypadku nie przekłada się na wiedze o kompach sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sie kajac na kolanach przed wami ? mi to sie zdaje, ze nic tak ludzi nie zbliza jak bycie szczerym i nieudawanie przed kims ze sie jest innym niz sie jest jestem Tredowata i pod nikogo sie nie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wszystko łapne będzie mi łatwiej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×