Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pony

oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Polecane posty

Gość wikuś
ja wlasnie wrocilam od kosmetyczki i teraz mam cala czerwona buzie z kropkami moj chlopak jak mnie zobaczy mnie zabije boozee:((ale przynajnije mam czysta twarz i plaiclam 85 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj na oczyszczaniu twarzy, pierwszy raz zresztą. Mnie bolało jak diabli, czoło wygląda jakbym miała ospę! ale powoli się goi, jutro idę do kosmetyczki na sprawdzenie, zobaczymy, zapłaciła m60 zl, ale kosmetyczka wydała mi się naprawdę kompetentna. Tylko tte ślady mnie trochę przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeah whatever
witam, ja chodze do kosmetyczki co miesiac, gora dwa. Mialam kiedys straszny tradzik, raz bylam u kosmetyczki i sie zniechecialam i tak hodowalam sobie te pryszcze :) namowila mnie ciocia mojego meza (ona jest kosmetyczka). Przyszlam raz i juz byl efekt. Faktycznie, po wizycie nie wygladam zbyt ciekawie, potem przez pare dni jest roznie, nie jestem juz czerwona ale krostki lubia sie jeszcze budzic. A potem juz jest bardzo dobrze. Gdy przypomne sobie jak kiedys wygladalam, naprawde teraz jest super! pryszcze to zawsze byl moj kompleks. A teraz do kosmetyczki chodze z przyjemnoscia, pogadamy, poplotkujemy, posmiejemy sie. Troche poboli, ale dla takiego efektu warto! naprawde! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka123
czesc mam pytanko, czy osoba, która ma problemy z cera, pryszcze i te sprawy powinna isc do kosmetyczki na doglebne oczysczanie skory czy raczej o tym zapomniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikkaaa
glupie pytanie, oczywiscie ze powinnas isc do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RALIII
piszecie zeby chodzić w piątki na oczyszczanie.......może i tak jeśli sie nie ma żadnej imprezy bo zazwyczaj weekend to czas wolny i raczej sie nie siedzi w domu.JA miałam oczyszczanie w piątek a w sobotę imprezę nawet tona podkładu nie pomogła myślałam że już nigdy nie zrobię tego zbiegu ale w niedziele już się wszystko wysuszyło i jakoś wyglądałam teraz jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakka
a powiedzcie mi czy majac duzy tradzik z tym calym syfem czyli zaskornikami ropnymi i podskornymi krostami powinnam isc do kosmetyczki?? dermatolog mi to zalecila ale sie boje ze po takim oczyszczaniu wroci wszystko ze zdwojona sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakka
a dodam ze mam cala zanieczyszczona twarz a najbardziej policzki jeden przy drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakka
nikt mi nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niaka89
Ja dzisiaj byłam pierwszy raz. Najpierw kosmetyczka zmyła mi makijaż, nałożyła krem i kazała siedzieć pod rozgrzewającą lampą, która wręcz parzyła, nic przyjemnego ale wiem, że było to konieczne w celu usunięcia zaskórników. Nastepnie "powyciskala" wyszystko co się dało, ostrzegła, że może boleć i tak jak mówiła-bolało. Potem przemyła mi jakimś płynem na bazie spirytusu twarz, szczypało bo oczywiście pozostały rany po wyciskaniu. Po przemyciu wzięła jakieś urządzenie,które tak leciutko kopało prądem, przejechała mi tym pare razy po twarzy i nałożyła maseczkę z zielonej glinki "Argiletz" wiem, bo mam taką samą w domu. Po jakimś czasie zmyła zieloną maseczkę i małożyła następną maseczkę z alg, która zdjęła dopiero po 30minutach. Przemyła twarz wodą, posmarowała kremem, zatuszowała lekko korektorem i na tym się to wszystko skończyło. Za dwa dni mam przyjechać na powtórzenie zabiegu z prądem, nie wiem dokładnie na co to jest ale zaufałam i mam nadzieje że zle nie będzie. Zapłaciłam 85zł +10zł krem którym mam się smarować aby twarz się szybko zagoiła. Szczerze mówiąc mimo czerwonych placków po wyciskaniu nie jest zle, mam gładką, jędrną skórę na twarzy. Troche strasznie jest ale to chyba jednak coś daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa
ale d;aczego to tak boli? na cyzm polega ten zabieg? kosetyczka ci wyciska te wszystkie syfy ręcznie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
ja byłam wczoraj na oczyszczaniu po raz 3 Pierwszy raz byłam w lipcu i potem musiałam iśc na kolejny zabieg po 2 tygodniach bo miałam tyle wagrów, że kosmetyczka nie dała rady sobie z tym za pierwszym razem, trzeci raz byłam po miesiacu :) no i teraz za jakies 2-3 miesiące mam sie pokazać :) Ja polecam oczyszczanie bo naprawde sa tego efekty :D Troche boli ale da sie wytrzymać :D No i Bużka jest śliczna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsiwax
siemka wszystkim ja ide do kosmetyczki po 15 października ide na oczyszczanie twarzy ale laserem czy czyms takim to troche kosztowne(ok. 200zl) i nic nie boli to takze jest na tradzik ale najpierw trzeba go podleczyc :):):) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
ja polecam jeszcze picie bratka:) od oczyszczania mineło jakies 30 dni a mi zadne ropne krostki sie nie pojawiły tylko na czole kilka wagrów ale to pewnie przez to, że grzywke nosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasza
kosmetyczka tez przekłowa wam igłą zaskórniaki ?? bo nie wiem czy to normale . Bylam na czyszczeniu tydzien temu dopiero dzisiaj dobrze wygladam bo tak to mialam same strupy i zaczerwienienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
Mi tez igła przekłowała tylko,ze te ropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka133
Witam :) Kurcze. Właśnie w srode wybieram sie do kosmetyczki na oczyszczanie buuuzi :) no i siedze 4 dni prawie w domku:) czy w poniedzialek czyli po 4 dniach buzia bedzie juz mniej wiecej normalna ?? boje sie le dam rade :D a no i czy ranki szybko sie goja ?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
ja byłam kolejny raz wczoraj:0 mam duze problemy z buzia bardzo mi sie tez przetłuszcza:( no ale jest gładka i w sumie u mnie to tak 3 dni i jest dobrze :) a i polecam krem matujący Ziaji :) ja to uzywam juz jakies 4 miesiące i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka133
Ale kurcze wiecie coo ? Bylam na tym , przezylam te mini koszmary, ale mam wrazenie ze jeszcze mam duzo tych zaskornikow :(:( baaardzo duzo ?? na razie nie pojde drugi raz na oczyszczanie bo buzia musi mi sie zagoic ale co moge uzywac zeby te wypryski tak nie wyskakiwaly ? co radzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
No ja polecam bratka do picia mi pomaga... A jesli to było Twoje pierwsze oczyszczanie to tak mysle, że za 2 tygodnie znowu bedziesz musiała iść ;/ ja teraz bede chodziła na jakies lasery aby zminiejszyc przetłuszczanie sie buzi i aby wagrów niebyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinko
dziewczyny ! ja wlasnie byłam u kosmetyczki dziś na takim wlasnie zabiegu. jest chwilami przyjemnie ale strasznie boli lecz potem zlagodza sie to maseczką xD uwazam ze warto sie wybrac pomimo tego ze boli masz potem ta satysfakcje ze masz oczyszczona cere. fakt wygladam okropnie niemoge spojzec w lusterko ale to normalne wkoncu dojdzie do siebie hehe . tez z tym zwlekałam ale warto dac skorze odpocząc i zrobic przyjemnosc. naprawde polecam ! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka133
Właśnie ide4 jeszcze raz ale na poczatku przyszlego miesia, poniewaz mi bardzo wolno goi sie buzia i kosmetyczka nie chce alym na buzi miala jednego wielkiego "strupka" jak to ona powiedziala. Ale powiem wam, ze jest 4 dzien i widze poprawe niesamowita. Jeszcze do tego uzywam rano i wieczorem papki z firmy Jadwiga jest bardzo dobra, wysusza buzie i wszytsko pieknie sie goi a zaskormniki znikaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpme
ja byłam w sobotę, i teraz jest 3 dzień, i mam takie strupy że nie poszłam do szkoły :P nie wiecie czasem co stosować żeby to szybciej się zagoiło, albo żeby nie było aż tak widoczne? odpiszczcie pls, z góry dzięki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpme
i mam jeszcze sprawe, jak szłam na oczyszczanie to miałam tylko 2 pryszcze ropne, a po zabiegu zaczeły mi wyskakiwać małe "ropniaki" na nosie i na czole, wyskakuje ich kilka a na drugi dzień znikają i pojawiają się nowe. co mam z tym zrobić? czy po takim oczyszcaniu może być jeszcze gorzej? (ja miałam oczyszczanie normalne maseczka-parówka-wyciskanie-jakiś spirytus czy co xP - maseczka-prąd) heeelppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia3669
ja nylam na oczyszczeniu i mialam tylko jeden dzien buzkie opuchnieta kosmetyczka zrobila to tak delikatnie ze nic nie bolalo i nie mam zadnego strupa,a zaskurniki mi nakluwala i tez delikatnie, polecila mi jakie mam uzywac preparaty no troche w cenie no ale super pomaga teraz skura mi sie tak nie przetluszcza i wiecie co lepiej zaplacic wiecej i super miec spokoj na dlugi czas,a jezeli mieliscie problemy z strupkami to zmiencie kosmetyczke widac ona sie nie nadaje do tej robotki , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polenka-7
A ja sie wybieram jutro ide pierwszy raz :) i sie tak zastanawiam bo jak mojak koleżanka była kiedyś to jej kosmetyczka rozszeżyła pory i tak już jej zostały :( znacie takie przypadki czy to jest wyjątek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskacz
Czy podczas oczyszczania koniecznie trzeba leżeć? Bo ja zwiałam, jak usłyszałam, że będę musiała leżec co najmniej 40 minut bez ruchu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog
Witam. Osobiscie nie jestem zwolenniczka mechanicznego oczyszczania i juz sie od tego rowniez odchodzi w salonach. Jest to ejdnak dosc silna ingerencja w skore, a czesto jest tak, ze zmiany sie nasilaja. teraz jest taki wybor innych urzadzen i preparatow, dzieki ktorm mozna pieknie sobie poprawic wyglad twarzy, ze naprawde, wyciskanie tego wszystkiego jest wrecz nie na miejscu. Jesli macie jakies pytanie, piszcie je jeszcze raz, chetnie odpowiem, ale narazie jest ich za duzo i nie wiem kto tak naprawde czeka na jakies info:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko
Witam:) ja mam problemy z cerą od bardzo dawna będzie już chyba z jakies 7 lat Zawsze było tak,ze miałam bardzo duzo ropnych krostek i do tego jeszcze więcej wagrów na pierwszym oczyszczaniu w tym roku byłam w lipcu bo moja buzia naprawde wyglądała już tragicznie Jutro ide juz na moje 5 oczyszczanie w poniedziałek miałam piąty zabieg z Galwanizacji, po oczyszczaniu zaczne kolejne 5 zabiegów Do tego wszytskiego od czasu do czasu pije bratka ( bleee ) No i w sumie nie znam lepszego rozwiązania niż oczyszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wmeister
Witam, jestem chłopakiem. Miałem średnie zanieczyszczenie twarzy. Narazie wyglądam conajmniej dziwnie (zaczerwienienie nosa i innych miejsc), ale wierzę, że będzie dobrze. W piątek mam sprawdzenie. Zapłaciłem 85 zł i mam nadzieję, że było warto. Pozdrawiam P.S. Nie ma się naprawdę czego obawiać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×