Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pony

oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Polecane posty

ja sie nie podłamac po oczyszczaniu Na drugi dzień moja skóra wygląda nieciekawie Przed oczyszczaniem miałam problemy z zaskórnikami otwartymi i zamniętymi głównie na policzkach Teraz mam czerwone gulki jednak sa bardziej widoczne niż te białe kropczeki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta20
cześć ja byłam dzisiaj na oczyszczaniu, nie ma co się oszukiwać, ale bardzo boli. pani kosmetyczka powiedziała,że mam to szczęście ze mam taką skóre że łatwo się wyciska zaskórniki, w innym wypadku używa się igły_współczuje, jak narazie mam bardzo czerwone czoło i nos, zobaczymy jutro, akurat ja nie mam zadnych zaskórników na policzkach ale współczuje tym osobą co mają , bo na policzkach najbardziej bolą- tak mówiła mi kosmetyczka:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka07
Ja oczyszczałam twarz u kosmetyczki, gdy miałam problemy z cerą. To mi naprawdę pomagało. Tylko warunek to musi być osoba wykształcona i zachowująca higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap
ja polecam byla wsobote po poludniu no i fakt skora po zabiegu nie byla cydowna ale po nocy wupoczta wygladaal o niebo lepiej;p nie malowalam sie ale po nalozeniu podkladu na 100 nic by nie bylo widac;p a mialam duzo zaskornikow kolo nosa i na czole i brodzie;p pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna.
hej miałam zamiar wybrać się do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, ale jak przeczytałam wasze komentarze, to trochę się boję. Moja cera nie jest taka straszna mam tylko dosłownie kilka zaskórników na czole i to wszystko. Właściwie to miał być mów prezent na gwiazdkę - karnet do kosmetyczki i od razu pomyślałam o oczyszczaniu twarzy. Ale nie wiem czy warto iść ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelina
nie bój sie ja sie w szkole kosmetycznej i jakos niedawno przyszla kolezanka ze swoja 12-sto letnia curke i nastolatka przezyla, a do tego byla zadowolona, miala jednego tzw. wągra co meczony byl ok 10 min, ale juz sie go pozbyla.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta20
ja już jestem tydzień po tym zabiegu i muszę powiedzieć ze jestem zadowolona , na pewno moja twarz wygląda o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu wszystkie nicki zajete
moge polecic swietne kosmetyczki z kielc (sprawdzone na sobie:)) jak cos to podaje maila gosik_z@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa155
Czesc... Mam 15 lat i mnoooooooooostwo zaskórników i wygladam strasznie !! Nie moge ich wycisnąć bo zaraz robia sie czerwone plamy :(:(:(:(:(:(:(:( Koleżanki doradzały mi iśc do kosmetyczki, ale ja myśle ze jestem na to za młoda... I nie wiem co zrobić doradziicie ? Proszee! :*=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa155
czy można iśc do kosmetyczki majac 15 lat? Mam fuuuuuull zaskórników i nie wiem co z nimi zrobić :(:((:( Jak wycisne to sie robia duze czerwone bolace plamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa155
czy można iśc do kosmetyczki majac 15 lat? Mam fuuuuuull zaskórników i nie wiem co z nimi zrobić :(:((:( Jak wycisne to sie robia duze czerwone bolace plamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa155
czy można iśc do kosmetyczki majac 15 lat? Mam fuuuuuull zaskórników i nie wiem co z nimi zrobić :(:((:( Jak wycisne to sie robia duze czerwone bolace plamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa155
czy można iśc do kosmetyczki majac 15 lat? Mam fuuuuuull zaskórników i nie wiem co z nimi zrobić :(:((:( Jak wycisne to sie robia duze czerwone bolace plamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia *
Dzisiaj poddałam się zabiegowi, i muszę przyznać, że jetem bardzo zadowolona! :) Mam skórę trądzikową, więc oczyszczanie trochę zeszło, ale pani bez problemu usunęła wszystkie zaskórniki. A najlepsza jest maseczka i masaż twarzy na końcu ;D Można się odprężyć :P POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia *
No, a ja mam 13 lat... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilaedfverferfrefre
Cześć dziewczyny:) moja kosmetyczka też odradza oczyszczanie \"ręczne\" bo daje efekt na krótko. Ja rok temu chodziłam na mokrodermabrazje i byłam zadowolona tyle że to trochę kosztuję bo 120zł wizyta a trzeba powtórzyć taki zabieg przynajmniej 3-4 razy. teraz jestem w trakcie oczyszczania kwasami no i tez jestem zadowolona. Fakt że po wyjsciu z takiego zabiegu wygląda się jak poparzona ale po 2-3 dniach mija i jest ok:) a może ktoś podzieli się swoim przykładem oczyszczania kwasami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IceMn
Witam! Jestem 22-letnim mężczyzną i zastawaniem się na w/w zabieg. Polećcie jakiś dobry salon co się w tym specjalizuje w Warszawie i okolicach :) Ostatnio widziałem ulotkę tego odnośnie w wawie na ul. Wolska 81 - salon Lidia. Koszt 75zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneelLaaA D
Ja musze wam powiedzieć , Drogie Panie że naprawde warto isc oczyscic twarz . Ja byłam u kosmetyczki , ponieważ moja siorkaa to kosmetyczkaa . :P No i powiem wam że bardzo fajną mam teraz twarzz taka ze tak powiem " bez pryszczowa" . No i sie fajnie czuje . Jak przyszlam to na poczatku spiela mi wlosy ( moja siora) no i pozniej poscila taka pare na mnie zeby te tradziki mi sie osuszyly . No i poznieuj zaczela jee wyciskacc ale to mnie bolało tylko na brodzie a dwa mialam wyciskane igłą . No i pozniej maseczka peeling krem i juzz . Ja mialam to robione przez 1 godzinke lub 1 , 5 godzinki :) No ale naprawde WARTO . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneelLaaA D
No i mam oczywiscie 13 latekk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco 20
Ja gorąco polecam oczyszcanie twarzy. Miałam trądzik od 11 roku życia, oprócz białych krostek wychodziły mi obrzydliwe podskórne pryszcze. Wiem jak to jest wstydzić sie swojej twarzy, chować ja za włosami i kilogramem podkładu. Dermatolodzy mnie szpikowali tabletkami, co nie przynosiło żadnego efektu, w końcu zdecydowałam się na oczyszczanie. na dzień dzisiejszy mam śliczną cerę a jestem po dwóch oczyszczaniach. Za pierwsze płaciłam 130 zł, a za drugie 50 zł. Po pierwszym buzia mi sie goiła dosc długo bo kosmetolog nie litował się nad żadnym zaskórnikiem ( i dobrze, dla takiego efektu warto troche pochodzic z czerwona twarza ) drugie oczyszczanie to był lajcik, bezboleśnie, bez ranek i śladów, kosmetyczka była świetna. Codziennie dokładnie oczyszczam buzie za pomocą zelu i toniku. Na dzień dzisiejszy zupełnie zrezygnowałam z solarium ( bo to jakas kompletna ściema ze solara leczy trądzik ) Bardzo ważna jest higiena, nie dotykać buzi brudnymi rękoma ( najlepiej nie dotykać jej wcale, chyba ze chwile po umyciu ), używać czysciutkich reczników i często zmieniac podusie na której śpimy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco 20
aha, chciałam tylko coś dodać, dziewczyny za nic nie zgódżcie sie na używanie przez kosmetyczkę łyżeczki. Jak będziecie miały zabieg to po prostu powiedzcie że nie zgadzacie się na użycie tego kurestwa bo zostaną wam po tym 100% blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska400
Dziś byłam na oczyszczaniu twarzy ultradźwiękami+kwasy owocowe:)to było coś rewelacyjnego,całość trwała jakieś 3h..a na koniec miałam nałożoną maseczkę z alg.Za całą usługę zapłaciłam 100zł.Kilka zaskórników miałam wyciśniętych ręcznie ale dzięki maseczce zamykającej pory i innych specyfikach które pani nakładała mi na twarz nie mam czerwonych plam.Jestem zadowolona z efektu.Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1992
MAm straszne problemy z cerą. JEst tłuska a krostki, zaskórniki i pryszcze są na pierwszym planie. Wizyta u kozmetyczki to świetna sprawa. Mam pożniej święty spokój. Może ten zabieg nie jest najprzyjemniejszy, ale na pewno skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona 23
Ja byłam na oczyszczaniu twarzy tydzień temu. Miałam problemy z zaskórnikami. Wizyta pomogła!!! Gorąco polecam. Nie jest to przyjemny zabieg( szcególnie nakłówanie igłami) ale mi pomógł. Na następną wizyte planowane jest oczyszczanie kwasami. Jestem ciekawa efektów. Jeżeli ktoś był na takim zabiegu to proszę o jakieś info-na czym polega taki zabieg i czy to jest bolesne. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska400
Zabieg z kwasów jest prawie bezbolesny-czuje się tylko szczypanie,ale natężenie tego szczypania zależy od stężenia kwasu,ale i tak da się to spokojnie wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpan17
Witam Panie i Panow :D Ja bylem wczoraj u kosmetyczki ... moj problem sie zaczal od zmienienia klimatu (Hiszpania) to byl moj 3 zabieg... nie bede pisal o cenach ... bo tu sa 4 razy drozsze niz w polsce.. plus kosmetyki dochadzace razem do 80 euro ... Twarz po oczyszczaniu widac... jest bardziej odswiezona i czysta... ale u mnie zwykle do 5 6 dni widac zaczerwieniona twarz... potem maleje z dnai na dizen... mysle ze warto tam pojsci pomeczyc sie 2 godizny ... najgorsze sa dni po oczyszczaniu ale da sie wytrzymac ! stosowac kremy jakie dala kosmetyczka rano i wieczorem i bedzie git! ... Radze nie zwlekac az sie narobi duzo... jak sie robi co jakis czas i jest ich mniej po 1 mniej boli i mniej sie ich robi! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona 23
Dzięki za info;) no i myśle,że jakoś wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmooooooo
ja pierwsze oczyszczanie twarzy mialam w wieku ok. 13 lat i wtedy bylam rzeczywiscie zadowolona, ale to byly czasy, ze mialam troszke zaskornikow i zero pryszczy... teraz mam 22 lata i nagle od jakiegos roku pojawily mi sie pryszcze. zaczelam myslec o oczyszczaniu twarzy, ale od jakis dluzszego czasu, slysze wiele negatywnych opinii na ten temat... ponadto jesli ktos ma pryszcze wypelnione ropa to zecydowanie odradzam ten zabieg, jesli jest kiepska kosmetyczka to tylko rozniesie na cala twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×