Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pony

oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Polecane posty

Gość niebieskoookaa22
ja miałam oczyszczanie twarzy ultradźwiękami i powiem, że było super. Żadnych podrażnień, cera sprężysta, żadnych czerwonych plamek. Mam skórę wrażliwą i takie dogłębne oczyszczanie poprzez wyciskanie, to tak z raz w roku... a ultradźwiękami można do kilku razy w ciągy roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadomaaa
a ile kosztuje takie oczyszczanie ultradzwiekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja płaciłam 65zl, ale do tego była maseczka... więc niestety dokładnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindy17
a ja chodze raz na jakiś czas jak sama widzę , że to już czas i sama tego cche po wyjśćiu od kosmetyczki potrzeba mi około godzinki żeby wrócić do normlanści i moge leciec do ludzi i nie straszyć opuchlizną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_w
piszcie dziewczyny o swoich doswiadczeniach! ja wybieram sie w przyszlym tyg na oczyszczanie bo biore urlop w pracywiec bedzie czas na ew. zalogodzenie szkod :P kosmetyczka zaufana, moja mama i jej kolezanka do niej chodza i sa b.zadowolone (ale czyszczenia jeszcze u niej nie robily wiec bede krolikiem doswiadczalnym;)) piszcie! ja rowniez dam znac co i jak jak bede po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyszczanie dobra rzecz
ale pamiętajcie że im częściej korzystacie z zabiegu oczyszczania tym szybciej pojawiaja sie nowe zaskórmniki. To efekt obronny skóry. raz na 4 miesiace wystarczy spokojnie. Bieganie do kosmetyczki co miesiąc lub dwa pobudza powstawanie krostek bo wydziela sie więcej sebum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzamm
byłam raz, oczyscila mi niby twarz.. wygladalam jak potwor cala czerwona, w kropeczki jak biedronka. tydzien mi sie goiło i wcale pozniej nie bylo lepiej. pryszcze i tak wyskakiwaly. a jeszcze uzywala łyzki kosmetycznej i mam od tego malutkie kropki takie dziurki ;/ zajeb iscie po prostu ;/ dalam 90zł. gówno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula90
wiec ja byłam na oczyszczaniu wczoraj...ogolnie bylo calkiem fajnie..wiadomo ze wyciskanie troche boli ale mozna wytrzymac ;) pozniej sa smietne algi...delikatnie schladzja i zminiejszaja obrzek..mnie kosmetyczka troche ogarnela przed wyjsciem tzn nalozyla mi podklad i troche pudru. zaraz po przyjsciu zmylam..mam troche poturbowana twarz ale to przez "kaszaki" po oczyszczaniu trzeba pilelegnowac twarz. stosowac specjalne kremy zele toniki...i 2 razy w tygodniu robic peeling ;) polecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło tutaj pytanie, jak zapobiec zbyt szybkim nawrotom zaskórników po oczyszczaniu buźki. Otóż zadałam takie pytanie mojej kosmetyczce i ons powiedziała, że jeślima się tłusta cerę i sklonność do zaskórników to będą one wracac. ale... jest sposób, by je zminimalizować. Trzeba zrobić sobie serię głębokich peelingów. Pory będą mniejsze, no i wtedy zaskórniki też. Zamierzam się na taką serię wybrać zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiii
ja ostatnio bylam pierwszy raz. balam sie ze bedzie gorzej ale postanowilam zaryzykowac bo juz nie moglma na siebie patrzec. mialam cale czolo i brode zasypana duzym podskornymi pryszczami. po kosmetyczce mialam na twarzy pelno czerwonych punkcikow. po 3 dniach moglam wyjsc z domu z podkladem a po 5 juz bylo wszystko ok. na drugi dzien od wizyty wyskoczyly mi 3 pryszcze ale jak one i te czerwone slady po kosmetyczce zniknely to teraz od 1,5 tyg mam gladziutka buzie i zero pryszczy bo wczesniej bylo niemozliwe bo prawie codziennie cos mi wyskakiwalo. ogolnie jestem b. zadowolona i jak bede widziala ze skora znow tego potrzebuje to bez wachania pojde:) tylko nie idzcie w ciemno ale pytajcie sie znajomych gdzie chodza i czy jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z miasta89
kurcze ja ide do kkosmetyczki pierwszy raz,tzn.do kosmetologa!cena to między 90 a 100zł!!tylko ze wpiątek ide do skzoly i nie weim czy bede mogla sie pokazac...hm?myslicie ze podkłąd zakryje zaczerwienia etc?boje sie bardzo,nie sądziłam ze to tak boli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioros
Siemanko. Ja też od dłuższego czasu zbieram się do kosmetyczki ale nie wiem czy to wogóle pomoże, bo opinie dziewczyn na ten temat są bardzo zróżnicowane, ale wkońcu trzeba sie samej przekonać, tylko nie wiem do której kosmetyczki iść. W Warszawie mieszkam od niedawna więc jakby któraś poleciła mi swoją zaufaną kosmetyczkę i naprawdę bardzo dobrą to byłabym wdzięczna, tylko określcie ile to kosztuje i jakie są rodzaje oczyszczania skóry bo podobno jest tradycyjne, ultradzwiękami itd. POMÓŻCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyn
bylam i bylo,ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybieram się w czwartek
byłam miesiąc temu , zapłaciłam 160 zł zrelaksowałam się, polecam masaz twarzy,po buzia gładziutka, podrasowana maseczkami, ultradzwiekami i mekapem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bojcie sie oczyszczania twarzy!!! Wszystko zalezy od kosmetyczki, w tym roku koncze szkole kosmetyczna i zamierzam otworzyc zaklad kosmetyczny. Oczyszczanie jest malo bolesne. Powinno sie je robic przynajmniej 2 razy do roku ( najlepiej na wiosne i jesien) Nie polecam oczyszczania na lato poniewaz moga wystapic przebarwienia skory. Dobra kosmetyczka po kazdym oczyszczaniu powinna zrobic prady d\'arsonvala- odkazajace twarz i zamykajace pory. Przed oczyszczaniem robi sie maseczke rozpulchniajaca, ktora otwiera pory,przy czym bol wyciskania jest duzo mniejszy. Po oczyszczaniu powinna tez naswietlic twarz soluxem, ktory przyspiesza gojenie ran. Najlepszy jest masaz. Pobudza wszystkie miesnie twarzy i czlowiek przez caly dzien jest usmiechniety. A co do zaskornikow, to polecam peelingi,ktore bardzo dobrze oczyszczaja skore z zaskornikow,to ze wracaja, to juz zalezy od tego jak same dbacie o skore.Na zaslonienie ranek po oczyszczaniu pomaga \"tormentiol\" lub podklad. Zachecam do korzystania z uslug kosmetycznych. :) Powodzenia i dbajcie o swoja twarz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkaaa
A CZY PO TAKIM OCZYSZCZANIU NIE ZOSTAJĄ BLIZNY ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet przed studniówka...
hej! ja mam studniówke za tydzien i siostra mi poradziła żebym sobie pczyścił twarz bo mam z nia małe problemy-mam pełno pryszczy i jeszcze wiecej wągrów!i chciałem cos z tymn zrobić!no i chciałem zapytac czy jesli zrobie to tydzien przed to bede mół sie pokazać na balu no i ile to kosztuje?dzia za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do blizn to nie powinno byc, oczyszczanie (samo) kosztuje od 60 zl do 120zl ( dodatkowe maseczki itp),najlepiej robic ok 2 tygodnie wczesniej,zeby wszystko sie ladnie pogoilo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinka
Powiedzcie czy gdy byliście na oczyszczaniu kosmetyczka wyciskala wam także ropne??? Bo mi tak i teraz mam wątpliwosci czy dobrze zrobila usuwając mi je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą dobrego zabiegu oczyszczania jest dobra sprawdzona kosmetyczka. I częto jest tak że te tanie zabiegi oczyszczania wcale nie są zbyt dobre. A wygląd skóry po oczyszczani zależy od tego jak skóra byla zanieczyszczona i czy po oczyszczaniu dodatkowo kładzone były odpowiednie maseczki itd. Jak ja chodze to nie biore samego oczyszczania ale także odpowiedni zabieg upiekszający po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaa17
No wiec ja jak najbardziej polecam Jestem wlasnie w trakcie leczenia Bardzo dlugo sie wahalam czy warto..poniewaz slyszalam rozne opinie. Ale musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona. Mam swietna pania kosmetyczke, ktora zna sie na rzeczy. Bylam juz kilka razy gdyz wiadomo, ze nie da sie oczyscic twarzy odrazu. Do tego pani kosmetyczka zalecila stosowac mi antybiotyk Czeka mnie jeszcze pare wizyt, ale juz widze znaczna poprawe Jeszcze troszku i bedzie dobrze Takze naprawde warto...tylko wiadomo ze trzeba znalezc dobra kosmetyczke.. Pozdrawiam cieplutko:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę 1-2 razy w roku bo częściej poprostu nie potrzebuję. Cena to 60zł a jeśli ma się ochotę na dodatkowy zabieg pielęglnacyjny to kolejne 25zł ale warto! Oczywiście wybierajce sprawczone salony żeby nie nabawić sie gronkowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_activist
ja byłam właśnie wczoraj na oczyszczaniu twarzy u znajomej kosmetyczki. Robiłam to pierwszy raz w życiu, mam 25 lat. Kosmetyczka po zabiegu powiedziała, że zaleca mi oczyszczanie raz w roku, bo moja cera nie wymaga abym robiła to częściej. zabieg trwał chwilę ponad 2h i polegał na oczyszczaniu twarzy kwasami owocowymi, wklepywaniu serum odpowiedniego dla mojej cery /naczynkowa/, uzyciu maseczki rozpulchniającej a następnie zrobieniu parówki wodnej w celu otwarcia porów. potem tradycyjne oczyszczanie, następnie maska na zamknięcie porów, znowu serum, a potem maska czekoladowa na całą twarz (plus oczy i usta) i szyję. do całości zabiegu dochodzi jeszcze woskowa korekta brwi i henna brwi i rzęś. za całość zapłaciłam 100zł. zamiast oczyszczania polecono mi zażywanie witamin i rutinoscorbinu oraz pielęgnacje twarzy delikatnymi kosmetykami do mojej cery: pianka do mycia, tonik, krem i maska raz na jakiś czas. po zabiegu nie miałam zaczerwienionej twarzy- również dlatego, że oczyszczanie nie było intensywne. skóra odrobinę piekła, ale jest to typowy objaw po takim zabiegu. następnego dnia twarz wygląda normalnie, wymagała jedynie łagodzącego toniku i delikatnego kremu. ograniczyłam makijaż jedynie do odrobiny pudru i tuszu do rzęs, aby nie podrażniać skóry. ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam taki zabieg u zaufanej/ czy poleconej kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide jutro do mojej kosmetyczki. Przed urlopem zawsze ide na oczyszczanie i po tygodniu na zabieg kwasami. W tamtym roku na wiosnę zrobiłam kilka zabiegów kwasami i mam duuuzo mniej przebarwień niz dotychczas i mniej problemów z cerą. Mało zaskórników i blizny po nich szybko znikają. Zauważyłam też, ze bardzo dobrze wpływa na moją cerę Silica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaKosmetyczka
Oczyszcanie to świetna sprawa, zwłaszcza gdy po serii tych zabiegow zrobi sie na jesien kwasy, twarz wtedy bedzie rewelacyjna:),sao oczyszczanie to troche bolacy zabieg, a jakie efekty:D, goraco wam to polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka92
Witam wszystkich!!Wczoraj przezyłam zabieg oczyszczania twarzy i musze powiedziec ze jestem zadowolona.Mam super kosmetyczke, ktora rowniez "strzela prądem" po wyciskaniu dla dzialania antybakteryjnego. Zabieg wcale nie jest bardzo bolesny, mozna przezyc:)Dzisiaj mam lekkie zaczerwienienie na czole gdyz tam mam najwiecej niemilych gosci:(A o 14.00 ide do pani kosmetyczki na sprawdzenie buzki.Ogolnie jestem zadowolona!!Za zabieg zaplacilam 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżast
Mam pytanko czy zna ktos jakas naprawde dobra kosmetyczke w Czestochowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugusiaa DD
hmmm ja checia wybrała bym sie do kosmetyczki ale własnie to schodzi tak długo... kurcza jak by mozna to jakos szybciorem zrobic to z chcecia bym sie wybrała.. a dziwczyny ile to kosztuje co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania15
Właśnie mam zamiar iść do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, ale boję się, że jak pójdę raz to już będę musiała co2,3 miesiące chodzić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×