Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kurtca

Depilator - jaki kupić? Czy wrastają wam po nim włoski?

Polecane posty

ja powiem tak: mam juz depilator ponad 5 lat braun taki zółty i zrobił się taki do duuupy, nie wyrywa już dobrze włosków a co do wrastania, to mi tez przez ok 4 lata nic nie wrastało, ale jak wkońcu zaczęły wrastać to na maxa i teraz nie mogę już przez wiele miesięcy tego doleczyć!!!! ja sobie nim depilowałam wszystko: nogi, bikini, czasem prawie całe, pachy.przez te lata tak wrosły że to jest MASAKRA, więc ogólnie depilatora nie polecam i zgadzam się z Myriam że po każdym depilatorze włosy prędzej czy póżniej zaczną wrastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się,ze depilator powoduje wrastanie włosków...Ja dopiero teraz po pół roku jako tako zaleczyłam nogi po koszmarze jaki na nich zrobił depilator...i to nie byle jaki tylko za prawie 400 zł(ten co Haidi Klum reklamuje-niech ją...:) hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
to zalezy komu, ja nie mam takich problemów, a używam depilatora od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam depilator, który użyłam może ze dwa razy. Od kilku lat leży w szafie, bo nie mam na niego czasu. Chyba w podstawówce go dostałam :) Teraz golę się zwykłą maszynku w 3 minuty praktycznie całe ciało i po krzyku :) Jak chcecie mogę wam sprzedać mój egzemplarz.Jest w świetnym stanie. Philips HP 6417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krochmalinka
depilatorem zniszczyłam sobie skóre nog!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM W 100% !!!!! na poczatku wszytsko było dobrze, chociaz i tak nogi nie były idelanie gładkie, natomisat teraz jest koszmar...nogi mam całe wczerwonym kropach (jkaby proszczach) nie chce mi saie to golic, mimo ze odstawiłąm to gówno to nadal mam problem!! nie ma to jak maszynka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz troche jeszcze poczekac,ja z tymi krosykami tez tak mialam ,ale w koncu znikneły,ale depilatora juz nie ruszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy Grubbasek
swoja drogą, to czy u Pań które mają problem z wrastającymi włoskami, nie było to przypadkiem spowodowane, mówiąc dyskretnie zmianą wyglądu. Chodzi o czas wyrastania włoska ponad pewną odległość od powierzchni skóry a czas gojenia ranki po cebulce?? Proszę się nie obrażać, po prostu kupiłem dzisiaj taki depilator dla moje połówki, ale jak czytam, to dosłownie włos się na głowie jerzy ;) Proszę o odpowiedzi i wrazenia ad tej 'teorii' Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką zmianą wyglądu
? napisz dosadniej. chodzi o tycie? nie, nie utyłam. kilka lat miałam spokój a teraz wrastają na potęgę. niestety, po goleniu też mi wrastają.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaa
Droższe depilatory maja w zestawie coś dodatkowego np. nasadkę masującą lub chłodzacą. Według mnie ważne jest aby depilator był szybki. Im szybciej się obraca tym mniej boli i oczywiście depilacja trwa krócej. Najtańsze depilatory to takie z gumką lub z taką sprężyną łapiącą włoski. Nie polecam takich, za duzo zabawy :)) Kup sobie tani (ok. 120 zł) z obrotowymi dyskami, i pamiętaj im szyc Co do wrastających włosków to częsty peeling i masowanie szorstką rekawicą. Wrośnięte włoski łatwo wydostać cienką igłą (do zastrzyków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką zmianą wyglądu
peeling nie pomaga. igłą je wyjmuję i mam całe nogi w rankach.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam depilatora Braun Silk-epil od trzech lat. Do tej pory wszystko było ok, ale któregoś razu nie maiłam czasu i ogoliłam sobie nogi maszynką. Od tamtej pory zaczęły mi wrastać włoski i żadne peelingi i masaże mi nie pomagają (a robie je dwa razy dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką zmianą wyglądu
u mnie to samo. lato w spodniach.:o nawet dzisiaj koleżanka mnie pytała czy ja ogłupiałam, że w taki upał prażę się w portkach.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubbasek
do jaka zmiana wyglądu: nie chcalem Cię urazić, po prostu zastanawialem się nad powodem takiego stanu rzeczy, po prostu. Chcialem zrobic Żonie prezent, bo widzę jak się meczy z tymi maszynkami i wybralem Braun'a 5580 ale jak widzę co się dzieje, to zaczynam sie zastanawiać czy to nie niedzwiedzi / wilczy prezent będzie :( w koncu nie na tym prezenty czy niespodzianki polegają, by pozniej z nich się leczyć :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l77
Polecam zamiast depilatora -kram do depilacji nic nie boli ja stosuje veet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką zmianą wyglądu
Nie wszystkim wrastają. Może Twoja żona nie będzie miała tego problemu.;) Tego jej życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubbasek
:) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madda
wiecie co, ja dopiero teraz zaczęłam używac Brauna sil epli (tego zółtego, zwykłego) i mam ciagle szostkie ngi - nie wyrywa włosów, tylko urywa. moja mama używa go juz kilka lat i ma nogi prawie idealnie gładkie, włosy jej nie wrastaja, nie robi peelingów. mówi, że na początku też miała szostkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalam philipsa
Mój philips też leży w szafie. Włoski strasznie mi wrastały - oczywiście tak jak pisze większość dziewczyn zaczęły wrastać po pewnym czasie. Tak więc przeżuciłam sie na maszynki. Niedawno coś mnie podkusiło i zrobiłam pastę cukrową. Efrkt był super, ale później włoski tak mi powrastały, że do tej pory nie mogę sie blizn pozbyć. Teraz się wkurzyłam i kupiłam golarkę philipsa, mam już dość jednorazówek. Zobaczymy jak golarka sie sprawdzi, bo zamówiłam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjusti
Witam! A czy ktoś miał doczynienia z depilatorem Rowenta EP 1000 Jaki on jest i czy warto go kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiBovary
Ja mam philpsa, taki niebieski.Mam go rok,a golę się nim sporadycznie.Po pierwsze- może jestem jakimś dziwakiem- ale nogi wcale nie są gładkie 2 tygodnie,ho,co dopiero więcej.W ogole podrażnione cebulki w postaci czerwonych krostek oczywiście znikają,ale widać,że są podrażnione przez długi czas.Dlatego potem odpoczywam od depilatora.Podsumowując trzeba naprawdę czasu żeby ogolić je dokładnie,zostaje-jak już ktoś wspomniał-gęsia skórka, i włoski odrastają w postaci ostrych szpileczek,które chcą sie wydostac spod skóry (niektóre nie mogą-wrastające). Nie wiem,jak te babki z telewizji mają tak świecące i jednolitej barwy nogi:D jak będę bogaczem to wylaseruję te potwory na nogach. Pozdrawiam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he D
Ja mam taki za 40 zl z allegro i wcale nie leży w szafie :) moja siora ma Philipsa za 170 zl a moja kumpela za 400 (kupilismy jej na 18-stke) z nakladka chlodzaca i jeszcze tam czyms i szczerze Wam powiem ze jesli chodzi o odczuwalnosc bolu, wygode i skutecznosc - nie widac zadnej wieksze roznicy! i one i ja musimy depilowac wloski co ok 2 tygodnie bo jakby nie patrzec kazdy depilator (to zalezy glownie od rodzaju wlosow i tendencji) czesc wlosow wyrywa z cebulkami, a czesc po prostu urywa króciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzia 14
Kupić, czy nie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam depilator
tlyko w sezonie letnim i mam taki patent - przed depilowaniem zmiękczam włoski i skórę w ciepłej wodzie, mocno naciagam skórę podczas depilacji, każdego kolejnego dnia po depilacji robie peeling i nastepnego dnia po depilacji opalam się w solarium albo na słońcu, wystarczy kilka minut w solarium żeby przysuszyć te ranki :) dlatego zimą nie uzywam, bo bym zbankrutowała na soalrium. wcześniej miałam żółty brauna a dzisja kupuję 5570 też brauna po stary się zuzył a lato idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annsb
Witam koleżanki od depilacji ! Mam starego brauna i wiem,jak to boli.Obecnie chciałabym kupić coś nowego,ale potrzebuję pomocy.Próbowałam dziś depilatora Brauna z serii Xelle i wiem,że depilacja jest o niebo lepsza ,niż moim.Mniej boli ,jest ciszej i szybciej.O lampce nie wspomnę. Waham się między braunem Xelle 5570 i Xpressive 7681 lub 7781.Trochę nie odpowiada mi cena,ale trudno.Mam jeszcze jedno pytanie do posiadaczek tych modeli : czy jest w jakimś sklepie w Polsce w zestawie głowica w kształcie trójkąta z bodajże czterema pęsetami do bardzo delikatnych miejsc ,czy tylko nakładka na głowicę w kształcie prostokąta ? W internecie widzę cały wachlarz głowic,a w sklepie Media-Expert nie ma tej głowicy.Czy te modele są tylko za granicą z taką głowicą? Odpowiedzcie,proszę,bo chcę kupić na dniach!!! A tak w ogóle,to powtórzę jeszcze raz,że obecne depilatory nie mogą się równać do tych ,które były dostępne 12 lat temu .Ja dostałam w prezencie od męża po urodzeniu syna i nigdy nie udało mi się wydepilować całej nogi.Po wielu próbach udało mi się wytrzymać,ale okazało się,że nie jest już taki dokładny,jak bym chciała,a przecież nie warto zadawać sobie bólu,jeśli nie ma efektu!!!Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmmm
nie wiem jak xpressive ale modele xelle nie maja trojkatnej waskiej glowicy do depilacji wrazliwych miejsc, maja waska prostakatna glowice i na nia nakladke http://www.juka.pl/ftp/img/5570_17.JPG tu jest pokazana ta glowica gola i z nalozona nakladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmmm
xpressive sa fajne bo bezprzewodowe i mozna je cale myc pod woga a nie tylko czesci wymienne- glowice, nasadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmmm
teraz jakbym miala kupowac zastanawialabym sie nad modelami xpressive brauna a satinelle ice philipsa z nakladka lodowa, bezprzewodowy. jako ze mam od roku brauna xelle 5580 (40 par pęset) to jeszcze z kilka lat go bede miala, dobrze sluzy, tylko jest na zasilacz, nie mozna myc pod woda no i nie ma nakladki chlodzacej, tylko masujaca ktora nic nie daje, i mam do niego rekawice chlodzaca jest ulga ale na krotko poki cialo sie nie ogrzeje, a ogrzewa sie bardzo szybko, co chwile przykladac rekawice chlodzaca na conajmniej 0,5 -1 m troche uciazliwe takze nakladka chlodza by byla idealna bo ciagle by chlodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annsb
Dzięki za odpowiedź!Na tym zdjęciu widać właśnie głowicę,o którą pytałam,zwęża się ku górze,ale myślę,że nie ma jej w sklepach z tym depilatorem.Tylko po co dają takie zdjęcie całego zestawu? Może za granicą są takie ,ale u nas tylko w necie na zdjęciach,bo w sklepie nie ma.A co do philipsa,to rzeczywiście są takie z nasadką chłodzącą i masażem ultradźwiękowym,ale nie wiem jak sobie radzą z wyrywaniem włosków.Niezbyt dużo miejsca zajmują te dyski i nie wiem czy to wygięcie (podobno anatomiczne)coś pomaga,czy przeszkadza.A co do bólu,to wiem ,że depilację porządnym braunem można wytrzymać.Jak próbowałam niedawno nowego brauna z rolkami,to nawet nie miałam zaczerwienienia i uczucia gorąca w depilowanym obszarze.Nie wiem więc,czy rzeczywiście potrzebna jest ta nasadka chłodząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmmm
oj sorki rzeczywiscie jest to glowica a ja myslalam ze to tylko taka nasadka hehe. w specyfikacji jest to glowica do depilacji twarzy. dziwne ze w sklepach model 5570 jej nie posiada, jak w sklepach internetowych (pl) podaja ze ma taka glowice. mozesz popatrzyc w sklepach tez za modelami z seri xelle nr 5580 i wyzej. powinny miec ta glowice. no i xpressive obadac. je mozna uzywac pod woda jak skora jest rozgrzana to mniej boli. ja nogi spokojnie sobie wydepiluje ale pod pachami jest niezly bol, depilator sie zacina na kazdym skrawku pachy (5580), i musze chlodzic rekawica. jakbym regularnie depilowala pachy to by slabsze odrosly i by sie depilator nie zacinal i nie bolało tak, ale poki co pachy gole;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annsb
Kupiłam!!!! Dzięki za podpowiedzi.Wybrałam w końcu Brauna Xelle 5570,ten z nowszej serii odpadł przy bezpośrednim porównaniu w sklepie.Nie miał wąskiej głowicy,o którą mi chodziło i nasadki z ząbkami do dokładniej depilacji.Na golarce mi tak bardzo nie zależało.Wiem ,że może Was zdziwi ten wybór,też byłam zdziwiona,ale 5570 lepiej drżał przy pracy z nasadką z rolkami,a o to chodzi w tym masażu.Wąska głowica też lepiej się sprawdza w delikatnych rejonach ciała,bo ta nasadka w Xpressive pewnie działa tylko tak ,jak moja kolejna głowica z mniejszą ilością pęset.Tak więc mam trzy głowice do wybory i każda mi się przyda .Do nóg oczywiście ta z rolkami,a do delikatnych miejsc na razie ta najwęższa!Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×