Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kurtca

Depilator - jaki kupić? Czy wrastają wam po nim włoski?

Polecane posty

Z tego co wiem, to najlepsze są depilatory brauna, zresztą cenowo tez są bardzo przystępne. Można kupić za grosze podstawową wersję, nieco droższe są te, które posiadają więcej końcówek i funkcji. Znalazłam na magicznej planecie fajne depilatory z Brauna, jakby ktoś chciał, to może sobie zerknąć. Co do wrastania włosków, to wydaje mi się, że jest to indywidualna sprawa, niektórym wrastają, a innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym modelem depilatora jest ten Philipsa: http://www.1komp.pl/produkt-41-164-485-43039,depilatory_depilator_philips_satin_perfect_hp_6572_00.htm sama go używam i świetnie się spisuje wibrujący pasek masujący (mniej boli). A włoski wam nie będą tak bardzo wrastały jak będziecie masować sobie nogi i pobudzać krażenie i robić peelingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja goliłam się , używałam kremów depilujacych, miałam tez depilator - po którym włoski wrastały mimo masowania wszystkim, w końcu teraz poszłam na depilację laserową ale tym najnowszym bezbolesnym urządzeniem i mam nadzieję, że nie wyrosną jestem po drugim zabiegu i jestem jak na razie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauu
A ja mam rovente. Kupiłam Go kilka dni temu i po pierwszym razie od razu poszłam z reklamacją. Bo nie goliło włosów. Z drugiej strony miałam na to za krótkie włosy. A jednak pojawiły mi się kropki(a nogi były nie wydepilowane) dlaczego tak? Ile muszę czekać żeby ogolić nogi i miejsca intymne? Na razie nie czułam takiego bólu. I mam pytanie... co to jest wrastanie wlosków? I co zrobić,żeby nie było podrażnień a skóra była gładka? Jak się ogolić żeby ogoliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun jest bardzo dobrym depilatorem, ale całkiem niezła jest tez rowenta. Któryś z tych bym wybrała, tym bardziej, że udało mi się znaleźć taniej na magicznej planecie te depilatory. Po dobrym depilatorze nie powinny wrastać włoski, ale trzeb tez brać pod uwagę sposób depilacji - nie każdy potrafi sie tak wydepilować, żeby nie wrastały włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie depilatory browna są bardzo dobre - to znaczy ja tylko z nimi akurat miałam styczność - nie wiem jak z innymi markami - teraz chcę wypróbować Philipsa - a Wy próbowałyście? Bo wypatrzyłam małą promocję na medialuxie i kusi mnie, żeby zamówić ten depilator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
jestem na etapie zakupu nowego depilatora. I właśnie zastanawiam się na brownem . Na electro.pl znalazłam ten z różnymi opcjami BRAUN 7791 Silk-epil 7 w całkiem niezłej cenie. Zastanawiam się czy faktycznie usuwa też te leżące włoski, mam z tym problem więc przydałoby mi się taki sprzęt który pomoże mi go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jakiego kiedykolwiek używałam był taki panasonica, ale nie pamiętam już nazwy modelu-kup jakikolwiek, koleżanki z różnymi modelami również rekomendują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×