Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Powiem Ci ze w tym Aldi z typami to juz dawno nie bylo.Teraz jezdze do extra bo mam najblizej , i zaraz za ekstra mam nastepny aldi wiec jak cos potrzebuje to juz tam zajezdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No möj kiedys tam jezdzil i pytal w tych Firmach czy go by niepotrzebowali ale nie.teraz pracöje w takiej ktöra jest w Schwanewede.Tak daleko ze glowa boli.I to jest praca nie na stale tylko tak dlugo jak go beda potrzebowali.On lubi tam jezdzic bo fajnie jest.Ale lepiej by bylo cos blizej tylko znajdz cos.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj \"maz\" wröci zaraz do domu .Dlatego bede powoli z tad znikala. Fajnie ze jestescie:-)) Jutro sie znowu czytamy Tak? Monika a kiedy Ty jedziesz do tego Kil?:-)) Ja musze 29 chyba z malym do szpitala na Kontrole.On ma tam taki problem z lozem nerki ale do tej pory nic niebylo z nim i nie trzeba nic robic.jezdzimy tak co trzy miesiace a co 4 tygodnie robili Ultraschal. Ale w przyszlym Tygodniu zobaczymy sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jade w piatek.No w przyszlym tygodniu napewno sie zobaczymy:) W sumie to i ja ide spac, Kuba jedno jedzenie przespal, to pewnie zaraz sie tez obudzi,Wezme go do lozka.Dobrze ze w nocy je jeszcze z piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Zawodu jest on bergmechanika.tego zawodu tutaj w Bremen nie ma a tam gdzie pracowal to pozamykali kopalnie.Ale jest Mechanik noi Schlosser.Ale nie taki co drzwi otwiera:-)) Pracowal w Firmie ktöra buty robocze robila ale ci z kolei poszli do innego kraju gdzie jest taniej:-(( A tak to pracowal tu i tam gdzie sie cos z blachami robi.On ma tez Staplerschein noi lokschein.Ach ,on tyle juz robil.On nawet ci kafelki na podlodze polozy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeremmy dostaje tez jeszcze rano i wieczorem piers.Chociaz rano to juz mu niebede wiecej dawala.Robilam to bo on sie tak wczesnie budzil a jak zjadl to dalej zazwyczaj spal.Wieczorem zasypia lepiej jak go karmie ale bede powoli i z tym konczyla.Mojego pirwszego karmilam tylko 4 miesiace bo myslalam ze niewystarcza.A w mojej rodzince to wszystkie dzieci byly jakos dlugo piersia karmoine. No to spijcie wszystkie ladnie chociaz wydaje mi sie ze poza nami dwiema nikogo tu wiecej nie ma:-)) To dobranoc i do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsze, laza juz od 8:) A Kuba smacznie spi.Tak sobie mysle do 10 posiedze z kawa przed kompem, a potem trzeba dom ogarnac. A co sie dzieje z Madlen? Pogniewala sie, czy zajeta taka? Madlen halo, halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylanczam sie z kawka:D , bylam w parku pobiegac o 7mej pieknie tam , chodz czasami ma sie wrazenie ze jesien idzie na calego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko:D to moj maz chodzi rano biegac przed praca i ja mu towarzysze. Rano jest ciezko , to fakt ale jak sie juz wstanie i ubierze w dresy i pojdzie do parku to naprawde laduje sie aku na caly dzien;) Wiadomo ze jest juz calkiem inna sytuacja jak sa smerfy , wtedy jedno musi zostac z rodzicow w domu a samemu tez sie nie chce😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem pierwszy raz na waszym topiku.... Może któraś z was wie,jak wygląda życie w Wiesen?? Boję się zamieszkać na stałe poza Polską, ale z drugiej strony... tam gdzie on,ta,m i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Ale Wy kazdego dnia duzo piszecie. Z drugiej strony jest co czytac. Ja dzis czekam na poczte. Moj maz zamowil poszerzenie kablowki o pare programow. Dzis ma przyjsc resiwer i jak uda mi sie podlaczyc to bede miala w koncu polskie programy (tv Polonia i tvn) . Nie duzo bo tylko dwa, ale to zawsze cos jak nie miec nic. Satka u mnie niestety nie dziala ze wzgledu na duze natezenie drzew kolo mojego domu:-(. U mnie od rana ladna pogoda to postanowilam, ze trzeba ja wykorzystac na jakies pranko. Sarra tez bym chetnie sobie pobiegala, ale ja jakos sama nie lubie po lesie ganiac. Czasami jak moj maz nie ma zbyt ciezkiego dnia w pracy, albo jak danego dnia nie biegal w pracy to pojdziemy razem. Co do mieszkan to ja mam tak jakby dwupoziomowe mieszkanko, ponad 80 m., w czterorodzinnym domu i place 318 e. do tego tylko dochodzi prad i gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!!jeny pare dni mnie nie ma a tu prosze jakie mam zaleglosci:)Internet mi cos wolno chodzi,i jestem na gg jakby ktoras miala chec poplotkowac:)zapraszam A tak to u mnie nic nowego,od rana piore,bo sie ludze ze dzis to nie bedzie padac,wole jak rzeczy schna na powietrzu.A nie kisza sie w domu:)Wczoraj chcialam nadrobic zaleglosci w nauce jezyka niemieckiego.Przysylaja mi na maila slowka.Ale skonczylo sie tylko na przepisaniu ich na kartke bo jak patrze dluzej w komputer to czy mi wymiekaja:)dzis sie poucze:) Robie dzis ciacho,chodzi za mna slotkie strasznie! Aldi ten przy mini malu jest o wiele lepiej wyposarzony niz tez nasz tu pod nosem. Pozdrawiam Was wszystkie!!Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys78:D ile placisz za kablowke? Napisz czy jestes zadowolona z jakosci tych polskich programow jak ci podlacza. Ja tez sie nad tym zastanawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×