Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

No ja wlasnie odebralam:) Powiem Ci ze Daniel faktycznie wyglada jak zbuntowany nastolatek:) A maluszek sliczny jak wszystkie:) I w zyciu nie powiedzialabym patrzac na Ciebie ze masz takiego doroslego syna! Jak sobie przypomne ze niedawno pisalas ze jestes juz stara! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys - nie mam twojego emaila :( co do bananow, to jak od swieta cos bylo, to dzielilam sobie na trzy czesci - trzy dni i nie gryzlam tylko tak jak loda, zeby sie tak szybko nie zjadlo ;) a stopiony cukier tez pomietam! pycha! albo krowki :) - a teraz to tego slodkiego ulepka nie rusze.... jutro wieczorkiem znowu zajrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,stara:-))) A on taki wielki:D Po dzieciach widzi sie szybko jak daleko sie zaszlo z ta staroscia.Fajnie ze teraz wiem jak wygladasz Monika i twoje dzieci .Dzidzia naprawde tak ladna jak to o dzidzi sie oczekuje.Zaraz zdjecia sobie na PC rzucilam.I wiem jak usnieszka wyglada:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny!Barbara dostalam twoje zdjecia.dzieci sliczne szczegolnie coreczka,a z ciebie niezla laska:)monika ty tez mi wyslij twoje zdjecie bo nie wiem jak wygladasz:)mi tez komputer cos nawala.caly czas sie zacina.a zmoja szkola to tak.skonczylam liceum ogolnksztalcace.a dokladnie mowiac to nie skonczylam,bo 3 miesiace przed matura musialam przerwac.bylam w ciazy i mialm problemy.musialm isc do szpitala.moj maz chcial zebym poszla w niemczech.no i potem juz nie mialam jak wrocic.dlatego teraz musze zrobic jakis abschluss,ale nie wiem dokladnie co czy realschule czy abitur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Madlen , nie wysylam fotek na maila.Wczoraj dodalam kilka linkow na topiku, sa na poprzedniej stronie. Monaco!! Az dech zapiera:) Jak ja chcialabym tam byc chociaz na chwile:) Wczoraj dostalismy telefon ze jednak nie jedziemy jutro na te kontrole do Kiel.Mamy czekac na nowy termin.Z jednej strony szkoda bo juz sie naszykowalismy, ale z drugiej wiem ze wszystko jest ok, bo w Bremen tez chodzimy do kliniki kardiologicznej.I ostatnio lekarka mowila ze jesst dobrze. No wyglada na to ze nie bedzie dzis padac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay od ciebie tez dostalam.two syn wyglada troche jak ten bill z tokio hotel:)a to malutkie takieeeeee slodkie!ty tez fAJNIE WYGLADAST I WCALE NIE JESTES STARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Maremarie to moj email: tina232@poczta.pl. A ja wczoraj dzieki temu, ze byl szpermil pozbylam sie wszystkich smieci:-). Teraz moge wreszcie wszystko poukladac na strychu i w piwnicy:-). A wiecie co moj maz dzis rano zrobil zanim wyszedl do pracy??. Wpada do sypialni i mowi \"mysza, moze zanim wyjde to wlacze pranie? Masz cos przygotowane?\". Myslalam, ze mi sie to sni. Powiedzialam, ze nie. To on sam poszedl do lazienki wszystko przygotowal i poszedl z tym praniem. O wiele rzeczy bym go podejrzewalam, ale o takie cos przed 6 to nigdy:-). Na razie tyle, ale bede tu co jakis czas zagladala. U mnie dzis piekne slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen21:) 3miesiace przed matura ?Przeciez tak malo brakowalo , nauczyciele nie chcieli Ci pojsc na reke? Nie musialas robic matury ale chociaz koncowe swiadectwo , tak , tak nasza Polska.... Wiadomo ze lepiej Abitur , masz wiecej mozliwosci z matura zrobic Ausbildung. Wiem ze matura wieczorowa trwa 3lata ale to tez zalezy co skonczylas itp. Ta strone znalazlamo Abitur.. http://www.abendgymnasium-hannover.de/voraussetzungen/aufnahme.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys78:D a wiesz dlaczego Twoj maz zrobil o 6 pranie ?;) Bo sie dowiedzial gdzies , ze tak rano to jest tanszy prad:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mremarie, Bremenk, Justyś dzięki za zdjęcia, fotki super , i wy dziewczyny też, kto jeszcze chętny? JA CHCE WIęCEJ ZDJęć!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra ja wiem ile trwa wieczorowa.bo mnie tu do takiej przyjeli.ale chodzi o to,ze nie ma mnie kto tm wozic,dlatego chcialam zrobic fernschule.ona jest dosyc droga ok3000euro,ale nie mam innej mozliwosci,a bez wyksztalcenia to ja nie chce zostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Monika widzialam zdjecia.ty bardzo mlodo wygladasz dalabym ci najwyzej 25 lat.twoje dzieci maja super imiona.moj thomas mial sie nazywac natalia,gdyby byl dziewczynka.jakub ma na drugie.a mateusz to najladniejsze imie dla chlopca tylko niemcy by sie nie wyslowili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty , wyslowiliby sie ! Ci z ktorymi ja mam doczynienia wyslawiaja :) Ja mam lekkiego bzika na punkcie polskosci, no i np nikomu nie pozwalam znieczac imion dzieci, kto by to nie byl , nauczyciele, lekarze czy znajomi.Z uporem maniaka poprawialam ich ze, to jest Natalia a nie Natali, to jest Mateusz a nie Matijas, A to jest Jakub a nie Jakob.No i wszyscy wolaja tak jak trzeba, smiesznie wychodzi im \"sz\" :) A co odwazniejsi nawet mowia Kubus:) W ogole podoba im sie zdrobnienie Kuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra u mnie nie ma znaczenia, o ktorej godzinie piore czy gotuje. Caly dzien mam jedna taryfe. Niestey:-(. A moze stety:-). Przynajmniej nie jestem uzalezniona od taryf pradu:-). Madlen 21. Jesli interesuje Ciebie zrobienie matury zaoczenie to tutaj mysle jest cos dla Ciebie. http://www.ils.de. Poczytaj sobie tutaj dokladnie. Oferuja bardzo ciekawe mozliwosci ksztalcenia. Mozesz zamowic tez informacje do domu. Kto jeszcze chce sie fotkami wymienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika;) madlen z moich obserwacji to wiem ze np.studia zaoczne w Polsce sa lepiej doceniane niz Fernuni w Niemczech , wiec chyba jest takie samo odczucie do matur . Wiadomo pierwsze sa dzienne, drugie sa wieczorowe, trzecie sa zaoczne. Ale twoj problem z dojezdzaniem ... Zawsze lepiej cos zrobic jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen 21. zaznaczam, ze w tej szkole nie jest latwo. Musisz duzo godzin tygodniowo poswiecic,ale to chyba jak w kazdej szkole. I Uwaga. Baaardzoooo dokladnie sprawdzaja kazde zadanie. Czepieja sie kazdego zdania, ale sa bardzo mili i zawsze sluza pomoca:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sprzatania przez facetow to moj maz raczej duzo w domu robi. Ale nie tak wczesnie rano. No i zawsze w piatki razem robimy wielkie porzadki. Czesto nawet sam gotuje. Ale jakie smakolyki. Mniam, az mi slinka pociekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×