Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dziekuje:-) tina232@poczta.fm Ktoras z Was pisala (niestety nie moge znalezc ktora), ze lubi sluchac radia gdzie duzo graja a malo mowia. Ja slucham takiego radia internetowego. O to adres stronki. www.polskastacja.pl. Mozna sobie wybrac rozne rodzaje muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie , to wlasciwie mialam jechac 13go wrzesnia 10 lat temu do Niemiec al ekuzynowi ukradli w mojej miejscowosci auto i pojechalism ydopiero tydzien pozniej---takie rzeczy sie pamieta do konca zycia. Moze poprostu ten 13ty mial byc dla mnie pechowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec:4 jaja,2 szkl maki,jedna szkl cukru,proszek do pieczenia i 250 margaryny:) Moi rodzice strasznie byli przeciwni mojemu wyjazdowi,ale wszystko tak szybko poszlo.Bali sie o mnie poprostu mysle.Ale juz jest ok.Przekonali sie ze jest mi tu dobrze i ma kto o mnie dbac. Ale sloneczko swieci,od razu chce mi sie zyc!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys to ja pisalam:)ja slucham w necie www.surfmusic.de,tam jest duzo polskich stacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Ta wiadomosc zostala wygenerowana przez system pocztowy Wirtualnej Polski. Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie. Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej. === Hi. This message was created automatically by mail system at Wirtualna Polska. I\'m afraid I wasn\'t able to deliver your message to the following addresses. This is a permanent error; I\'ve given up. Sorry it didn\'t work out. : 80.48.65.10 does not like recipient. Remote host said: 554 : Recipient address rejected: Konto nie istnieje / No such user Giving up on 80.48.65.10. To mi przyszlo--czyli cos nie tak z tym adresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez mozecie fotki wysylac:)odesle napewno A z ciacha kicha wyszla:(moj piekarnik cos nie tak dziala,od gory ciasto sie pali a srodek surowy,a temp nastawiam na 160-180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, robilam pranie i waz mi spadl.Jak weszlam do lazienki to wody bylo juz po kostki.Ale najgorsze to to, ze ja pralke mam do przedluzacza podlaczona i ten przedluzacz lezal w tej wodzie.A pralka chodzila.Ale sie strachu najadlam.Ale sasiadka przyszla mi na pomoc.Wyciagnela wtyczke, ( uff) i pomogla zbierac wode.No i nie obylo sie bez kawy po wszystkim:) Teraz mam kurcze tyly. Ja tez jestem chetna na fotki od nowych dziewczyn! Madlen, barbara , bremenka, Iwona, podeslijcie cos na maila :) Mail mam w nicku:) Wieczorkiem sie zrewanzuje fotkami:) A teraz lece do tego sklepu ! Pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja lece tez do sklepu,mamy do weser parku jechac(nie wiem czy dobrze napisalam)Czekam na wasze fotki:)wieczorkiem odpisze,albo rano:)Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️! Ale macie tempo:D:D... Pol dnia nie zagladalam i juz musze z trzy strony czytac:D. A jesli chodzi o te zdjecia to moze bloga zalozymy:D:D:D? No i ja tez poprosze o fotki - e-mail pod nickiem... Bede dzisiaj tylko Was podczytywac, bo mam impreze w domku:D. Maly konczy pierwszy roczek zycia:D. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce fotki! ale odesle swoje za kilka dni jak dojde do ladu. Co sie u mnie w domu dzieje po pwrocie to strach opisywac :P no i musze sie niemieckiego duzo uczyc, bo w przyszlym tygodniu ide do pracy i musze udawac ze wszystko rozumiem. No zmykam i pozdrawiam i przepraszam ze sie niu udzielam ale juz i tak same worzycie tyle ze nie nadarzam czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CO SADZICIE o szkolach na odleglosc tzw.fernstudium.bo ja bym chciala zrobic niemiecka mature.ale jedyna mozliwosc to na odledlosc,poniewaz wieczorowe znajduja sie pare km ode mnie i nie ma mnie kto wozic ,a sama ie jezdze.autobusy tez juz tak pozno nie jezdza.ale mnie by przyjeli bo juz bylam.kurde jaka szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie ;) dzis mielismy piekny sloneczny dzien!! :) 5h spedzilysmy w Metzingen na spontanicznych zakupach :) wydaje mi sie, dzieki temu ze byly spontaniczne oblowilam sie :D - na tak prawie oblowilam sie ;) Te godziny chodzenia czuc w nogach, ale jestem zadowolona ze pojechalam. :) JA TEZ POPROSZE ZDJECIA. MAIL POD NICKIEM. CHETNIE WYSLE SWOJE 🌻 Pozdrawiam wszystkich goraco! Milego wieczoru!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) alescie sie rozpisaly ;) kazdego dnia przybywaja ze 2-3strony!!!! micka - Ty bralas slub 05.09, a ja 03.09 - to byl koscielny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys mnie tez podeslij fotki prosze:) Madlen , doszly Twoje zdjecia.Dzieciaczki masz super, a corcia naprawde sliczna.Oj bedziesz musiala pilnowac jak podrosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika i belaiza fotki wyslane. Fotki z tego roku bede miala za jakies dwa tygodnie. Ale mysle, ze nic sie nie zmienilam. Czekam na rewanz:-). Mo.nika weszlam te ten link co podalas ale zadnych fotek nie widze:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim telefonie mam fajniejsze zdjecia ale nie chca isc do kompa, jutro nad nimi popracuje.Ok , wiec: to ja i Kuba, nie zwracajcie uwagi na to jak wygladam, to zaraz po przebudzeniu i do tego przed pierwsza kawa :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2b0c31392962ffc.html A to Mateusz , ktory ostatnio fascynuje sie kultura hip hop (mam zakaz kupowania bluz bez kaptorow) :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd0c3a040363e653.html Natalka z Kuba http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25bd61b16ddfcb1b.html Kuba http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a791e103836c9919.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne fotki Moniko Justys dziekuje, Ja wysle swoje wakacyjne jak przegramy na komp i znajde dluzsza chwilke czasu, by tu posiedziec. Kilka dni to jeszcze potrwa wiec prosze o cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIECI W łóżKACH to można coś naskrobać, ja już 2 dzień walczę z zepsutym komputerem, jak gp pokonam to będę zaglądała częściej, ale już nie nadążam czytać tak szybko tu naklikałyście kilka stron. Monika ten mały jest super, a ten starszy wygląda tak samo jak mój 6 latek, córcia też fajna. Madlen też ma śliczne dzieciaczki, jak się uporam to też wam wyśle trzeba się pochwalić swoimi skarbami, inne chętne dziewczyny wyślijcie też mi zdjęcia na email, oczywiście z dopiskiem waszego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×