Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Chyba dlatego wolisz mlodszego bo Ty czujesz sie mlodziej.A nie ma co mowic , wiekszosc facetow jak konczy 35 lat , to juz tylko kapcie, pilot i wielkie brzuchy.Zwlaszcza Polacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Oj chyba nie tylko polacy.Ja juz widzialam 30 stolatköw niemcöw(no niemialam innych za kolegöw) to czasami bylam zaszokowana bo myslalam ze ci juz przynajmniej po 40 stce sa.:-) i tak sie zachowuja.Znalam jednego ten mial 33 lata.Bylam z nim chyba 3 miesiace.Ktöregos dnia niewytrzymalam i powiedzialam mu ze mam przy nim uczucie jakbym z 50 eciolatkiem razem byla.On nawet sie tak ruszal:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to twöj maz musi sie bardzo cieszyc i byc dumny majac tak mloda kobietke:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac niektorym spieszy sie do starosci.:) Ja tam mam zamiar jak najdluzej byc mloda.Przynajmniej duchem:) Ale jak duch mlody to i clowiek inaczej wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz to ostatnio taki stary sie zrobil, ze chyba nawet cieszyc mu sie nie chce.:) A najgorsze ze czasami mi sie to udziela.Ale lapie sie na tym, i mu mowie ze nie dam sie wciagnac, a raczej pociagnac w dol:) Ostatnio to ja poszlam na dyskoteke ze znajomymi, a on zostal z dziecmi.A jeszcze niedawno to pierwszy by byl do wyjscia.Ale mam nadzieje ze u niego to przejsciowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex chyba by nie chetnie mnie z kolezankami na dyskoteke puscil.Powiedzial cos takiego niedawno ze chcialby zebysmy poszli razem ale nie wiem jak by to bylo gdybym chciala sama pöjsc. Jezeli o takie sprawy chodzi to on jest dziwny. A jezeli chodzi o sciaganie na döl to mnie tez mozna szybko zciagnac bo ja to bardzo sie wczuwam w ludzkie odczucia. jestem antenka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tez sie szybko smieje...no bo antenka jestem A moze twöj maz jest jeszcze w ciazy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy 2 lata dopiero ale mamy sporo za soba.Mysmy tyle stresu mieli ze inne pary juz dawno by sie rozerwaly.Czasami mysle ze moze i nas to czeka bo przez ten stress duzo sie w zwiazku zmienilo.Alex chcialby zeby wszystko bylo tak jak na poczatku.No ja tez ale tak nigdy niebedzie.jeremmy sie urodzil i juz z tego powodu sa naturalne zmiany. Duzo klötni jest za nami a to zostaje na sercu.Alex szybko zapomina i sie tak zachowuje jakgdyby nic sie niestalo.Ja jestem tym prawie zawsze zaszokowana.Nie umiem tak jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak faceci juz tacy sa.Jak juz po klotni, to jest ok, zapominaja, nie ma dla nich tematu.A my lubimy roztrzasac i analizowac kazde slowo:) Jak ja bylam z moim 2 lata to tez mnie niechetnie puszczal sama.Ale teraz jestesmy juz razem 11 lat.Po takim czasie juz inaczej na wszystko sie patrzy , na zazdrosc tez.A co do zmian, to tez fakt ze faceci ciezko je akceptuja albo w ogole ich chca.Oni to ogolnie tacy prosci w obsludze i prostych rozwiazan szukaja:) My to podobno skomplikowane.A ja mowie ze bardziej wrazliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 lat????Tyle czasu razem.Dzien w dzien. Normalnie to musialabym tobie gratulowac bo dzis to raczej zadkosc:-)) mysle tez ze jezeli bysmy pare lat wiecej razem byli to by sie pare spraw zmienilo.Mam nadzieje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek ;) ja juz jestem :) Dlaczego dostalam fotosy tylko od Kassay, Bremenki, Asi.80 - laski z Was!!! Milej sie rozmawia, gdy sie wie jak rozmowca z drugiej strony wyglada. Justys78 - niestety w mailu nie bylo zalaczonych zdjec, tylko opis. Sprobujesz raz jeszcze przelac? wczoraj odebralam zdjecia ze schleckera, ladnie je wykonali, tyle ze na odwrocie nie bylo opisu, wiec dzis zabieram sie za podpisywanie Pozdrawiam goraco i czekam na zdjecia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmieszka dostałam twoje zdjęcia, kobieto ile ty masz lat? bo w tej czarnej kurtce wyglądasz na 18 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, no ladnie, nikt mi jeszcze nie powiedzail ze tak mlodo wygladam majac 26lat (no za 2miesiace skoncze)! Madlen i Barbara od Was nie mam zdjec - serio! MAdlen - zaraz cos wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!:)ale mialam dziwne sny,wogole ostatnio mi sie jakies bzdury snia.Dzis spotykam sie z kumpela ktora kiedys mnie zaczepila na gg,tez jest z Bremen,jako au pair ,milo nam sie gada wiec idziemy razem na zakupy:)Moje kochanie nie jest za bardzo przekonany do znajomosci przez neta,strasznie mnie ostrzega.Rozumiem go,ale sama tez mam rozum.Kassay i Monika mi pasuje w kazdy dzien:)i obojetnie o ktorej godzinie.Tylko we wtorek pojade sie zapisac do szkoly. Co do dyskotek to by bylo troche chore jakby mi moj mial mi zabronic na nie chodzic samemu:)W zwiazku wazne jest zeby kazde tez mialo swoje zycie.Zeby kobieta oprocz siedzenia w domu,wychowywania dzieci,sprzatanie,gotowania itd,miala tez babskie spotkania,wypady na miasto,dyskoteke bez swojego kochanego.Facet tak samo powinien sie czasami z kumplami przy piwku spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Usmieszka wlasnie jeszcze raz wyslam maila. Mam nadzieje, ze teraz wszystko bedzie ok. A na pocieszenie ja musialam opisac 430 fotek:-). Ale mysle, ze za te cene warto bylo. Nic uciekam sprzatnac pokoj na strychu. Na marginesie: Ta reklama z angielskim potrafi do szalu doprowadzic grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag - to zdjecie w czarnej kurtce jest z kwietnia tego roku - dostane te od Ciebie? zdjecia poszly... i doszly od Madlen i Justys - :) - dziekuje 🌻 uciekam bo nie zrobie to co w planach pozdrawiam! ps. ta reklama jest naprawde wkurzajaca .... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Windą do nieba\" piekna piosenka :D Moj piekny panie raz zobaczony w technikolorze piszę do pana ostatni list Już mi lusterko z tym pana zdjęciem teżnie pomoże pora mi dzisiaj do słubu iść Moj piękny panie ja go niekocham, taka jest prawda pan głowną rolę gra w każdym śnie ale dziewczyna przez życie nie może iść całkiem sama życie jest życiem pan przecież wie. Już mi niosąsuknie z welonem jużcyganie czekaja z muzyką końdo taktu zamiata ogonem mendelsonem stukają kopyta Jeszcze ryżem sypną na szczęście gosći tłum cos tam fałszywie odśpiewa złoty krażek mi wcisną na rękę i powiozą mnie windą do nieba Moj piekny panie z tego wsyztkiego niemogłam zasnać wieć niemogł mi się pan przyscnić dziś i tak odchodzę do bez pożegnania jakby z nienacka ktoś między nami zatrzasnął dzrzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz posprzatalam. Piosenka ladna, ale smutna. Wiele par bierze ja jako pierwsza na weselu. W niej przeciez mowa, ze ta kobieta kocha innego a nie tego, za ktorego wlasnie wychodzi. Dziwny paradoks... Ja jestem na kurniku:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tylko na chwile.Od rana maz okupuje kompa, ale teraz poszedl zjesc:) Bremenka i Iwona to ja proponuje srode.Ja generalnie tez mam dzis luzy.I zaraz chyba wypije druga kawe.Pierwsza byla dla rozbudzenia a druga to juz dla przyjemnosci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Zbliżają się święta, lecz w rodzinie Jasia się nie przelewa. Zdesperowany Jasio pisze list do sw. Mikołaja. \"Drogi sw. Mikołaju jestem bardzo biedny ale chciałbym dostać na gwiazdkę klocki lego, piłkę i kolejkę elektryczna.\" Panie na poczcie nie bardzo wiedza co zrobić z tym listem, gdyż Jasio nie napisał adresu do Mikołaja. Postanawiają przeczytać list, tak się wzruszają losem biednego Jasia, że postanawiają spełnić jego życzenia. Jednak pracownice poczty same dużo nie zarabiają więc pieniędzy starczyło tylko na piłkę i klocki. Wysyłają prezenty do Jasia. Po jakimś czasie przychodzi list od Jasia, panie na poczcie otwierają go i czytają: \"Drogi Mikołaju dziękuję ci za wspaniale prezenty, a tę kolejkę to pewnie te ku..y z poczty zaj..ały!\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:) Justys moj czesto jest na kurniku:)gra w planowanie moze kiedys razem graliscie:) Mi sroda pasuje:)juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, Co za kawal:D Do tej pory mam zdjecia tylko Moniki,Kasi,Basi i Madlen i Justyny.A gdzie reszta? bede musiala cos chyba powalczyc o to wychodzenie.Ale szczerze möwiac niechodze chetnie na dyskoteki. Jak bylam \"MLODA\":D to jakos chetniej bo lubie potanczyc.Ale pewne zyciowe zmiany mnie czasami tak zmiazdzyly ze ja tylko chlalam zdrowa byc i inne Sprawy mnie nie interesowaly. Ale to inna historia. Alex wie co ja na ten temat mysle.Jezeli maz albo chlopak albo tez odwrotnie maja problem z tym ze partner chce sam wyjsc potanczyc albo poprostu sie z ,kims tylko tak spotkac to jest to bolesne .To znaczy ze brak zaufania,i ze chyba ma sie nie az za dobra opinie o partnerze jezeli sie go nie chce samego puscic.Albo jest sie samemu nie w porzadku. Monika i kasia: W srode bardzo chetnie.Po Poludniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Ja mieszkam obecnie w Eschweiler no i tesknie za Polska ale w grudniu na swieta no to sie ciesze, a skad wy klikacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×