Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Mo.nika:D ale sie wstrzelilas w moje mysli , ja dzis chodze i mysle ze wypadalo by bigos ugotowac , bo jest duuuuuza glowka kapusty kupiona i mamy juz ochote na bigos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popoludniowa pora..wiecie co nie pisze za duzo,ale czytam Was namietnie i z ta Aga z Bremen to ja sie juz pogubilam ,ktora to Aga a ktora nie:( (bys musiala sobie Ago zrobic jeden konkretny nick i tylko jego uzywac..i by bylo wiadomo ze to Ty ,a jeszcze najlepiej nic podobnego do Agi)sorrki ale takie moje zdanie.Pozdrawiam.Zycze milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w końcu doprowadziłam dom do jakiegoś wyglądu po tych moich zbójach:) Justys to miłego goszczenia:) Monia to ja mam dobrze jak jest mąż to on zajmuje sie kuchnią tylko zmywanie niestety na mnie spada:)widocznie nie czytałaś dokładnie wcześniejszych postów wiec.....napisz na maila jeszcze raz nazwy tych leków i adres załatwie ci recepte i przesle leki do domku tobie:) Aga to ma pecha i ja juz też nic nie wiem raz ma Aga_ a teraz _Aga,no najgorsze jak ma sie podszywacza ....ale jakoś mam wrazenie ze dzisiejszy wpis nie jest od Agi nie tu kreska:) jakoś dzisaj mało wpisów myślałam ze moze nie nadąże z czytaniem a tu taka .........dość duża cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my juz wrocilismy z Bad Griesbach. Bylo wspaniale. Zapisalismy sie na 11 km ale takie dwa baranki jak my pomylilismy drogi i na 10 km nie skrecilismy w prawo tylko poszlismy prosto trasa dla polmaratronu :) kapnelismy sie po jakims kilometrze, ze nie Ci sami ludzie. No i juz nam sie tego kilometra nie chcialo wracac i poszlismy kolejnach 10 w sumie zrobilismy 21 km :D. Na 11 km bylismy w czolowce a na 21 km to zaczelismy polgodziny pozniej niz pozostali wiec nie mozemy tak dokladnie powiedziec, ktore mamy miejsce. W sumie cala trasa zajela nam 3 godz i 23 minuty. Usmialismy sie przy tym z siebie jak cholerka. Na koniec stwierdzilismy, ze Bog mial na mysli jedna z dwoch rzeczy: aslbo byla to kara, bo nie pomodlilismy sie na starcie. Albo Bog stwierdzil, ze te kolejne 11 km nie sprawi nam zadnej trudnosci :P Pozniej bylismy w termie. Bylo super. Naplywalam sie w basenach z cieplutka woda. Wy masowalam, wybombelkowalam a na koniec posiedzielismy jeszcze w lazni parowej. W sumie udany dzien tylko dla nas. Jestem bardzo szczesliwa. Nie dowierzalam ze dam rade 21 km i prosze bardzo jak mozna sie zaskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTUALIZACJA -ALFABETYCZNIE
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI aga **** Frankfurt******** angelina 22****Monachuim-Karsfeld****????** 22lata****maz asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) balooonik**** Gütersloh-NRW******7 lat****50 lat BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat cludi_alb********Münsingen******2,5 roku**???? e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). Gosia_70****36lat hessen**** Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat janta****Szczecin**********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat kajaffm****Frankfurt**** kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata kaska12345**** Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) kc*****Bad Kreuznach (RP)*****2,5 roku****23 lata Lena****Berlin**** lenka******** limes-inferior **** Brocken******4,5*******34 lata madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 4msce) Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat mary.de ****Wiesbaden ********????*******21lat****chlopak micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) naneczka*******München *******6lat ******????? Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata Ona 22****Wilhelmshaven(bei Bremen)****4lata***22 lata(strzelec) sarra...****Hannover ****5lat*****?????******maz Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata URODZINY Kassay --------- 07.09.69 belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Gingera----------16.07.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka---------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 bremenka------- 26.09.81 malutka_de------10.11.81 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 ----- 13.03.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim mam nadzieje, ze jestescie w stanie rozroznic, kiedy pisze ja, a kiedy jakis idiota umieszcza tu swoje wypociny w moim imieniu zycze wszystkim udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_przestan sie przejmowac,to bezsensu tylko zachecasz do ataku olej to...po co sie draznisz szkoda nerwów,wez zmień sobie nika na innego moze sie odczepi ....juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwatpiona mala______
czesc wszystkim! znalazlam wasze forum! kobietki,pomozcie mi... wejdzcie prosze na moj topic-mam 22 lata i bujam sie w niemczech i doradzcie mi!licze na was!!! buzka,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tu dzieje? Dziewczyny jakiś małolat się wam wpi... na topik Chłoptasiu bujaj się gdzieś indziej!! Synku jak chcesz to można cię poszczuć moderatorem. Ja do Mo.niki kupiłam te tabletki Buccaline w Niemczech. (Są bardzo ciężko dostępne , ponieważ wycofują je z rynku Europejskiego) Ale wielkie dzięki za fatygę dla ciebie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ nie przejmuj sie ta cholota,to jakis glupi koles ktory musi zabijac czas przed kompem bo kazda laska go olewa,burak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj te ciasto wyszlo superowe,dostalam zdjecia ale nie obejrzalam bo nie umiem rozszyfrowac niemieckiego,musze czekac na mezula,za zdjecia dziekuje,ja wysle jak sobie cos aktualnego porobie. dziewczyny sa jeszcze grzyby w lasach bo chcialam sie gdzies jutro wybrac z rodzinka, dzis byl grill znowu sie obrzarlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na
Czacie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke bo juz naprawde bardzo pozno. Tofi_Bremen Dzieki za zdjecia naprawde bardzo sliczne. Dopiero na tym drugim adresie, ktory Tobie podalam sa zalaczniki. Dzis juz jestem zmeczona, ale jutro wysle Tobie moje zdjecia, bys wiedziala z kim masz doczynienia:-). Zycze wszystkim przyjemniej i spokojnej nocki. Do poklikania jutro. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny nie chowajcie sie przez pomarańczowe trole....je trzeba ignorować.....bo inaczej topik \'\'umrze\'\'a chyba byłoby szkoda,wiec czekam dzisiaj na was i CZEKAM na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko zdjęcia Kassay Usmieszki Bremenki no i Monie widziałam jak wstawiła link a gdzie reszta......baaaaaaardzo prosze o podesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll przeprasza
za zamieszanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki:):) sloneczko grzeje wiec z rana(tak o 11;))bylismy pobiegac,w koncu:)jeny ale za dobrej kondycji to nie mam.Nasmialismy sie ze mnie:) Pozniej sniadanko na balkonie,super sprawa,tak cieplo jakby byl srodek lata:) Jutro pewnie bede plakac na zakwasy:(alw za to jaka dotleniona jestem:) Tofi mojemu pokazalam Wasze fotki i moj zna Twojego meza:)ale jaja co?swiat jest maly:)nie mowil skad,ale go poznal:)Moj ma brata to pewnie Twoj bedzie tez znal.Ha,ha moj,twoj,ale zakrecilam,mysle ze zrozumiesz:) Monika super by bylo jakbys mi dala do niej namiary:)wyslij na maila jak mozesz,albo dasz mi jak sie spotkamy,bo i tak chce isc dopiero tak za miesiac(no chyba ze nie wytrzymam) Wczoraj bilet mamie kupilismy:)jeny juz nie moge sie doczekac:)no i ksiazki na ten kurs dla mnie. Zycze spokojnej niedzieli,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam siadam zmęczona gotowaniem......rosołu:0i prasowaniem wiec nadszedł czas na przerwe,jeszcze dużo dnia przede mna wiec na pewno dzisiaj sie uporam z prasowaniem:) Justynaamelia podobno grzybki rosną jeszcze,koleżanka była.....tylko ze pod Szczecinem ale to chyba nie ma znaczenia:) Asia dzięki za linki do zdjęc śliczna dziewczynka jesteś maluszek przesłodki,a tak wogóle to wszystkie blondynki....tak bym sobie chciała zrobić bląd ...ale mi chyba jest lepiej w odcieniach brązu i czerwieni....szkoda:)trzymaj sie słonko:) Monika nie ma za co,przyjdzie jutro do mnie koleżanka to na pewno załatwi mi recepte:) ModerN dzieki serdeczne za wyczyszczenie tych głupkowatych i męczących tekstów:)nawzajem...miłej końcówki weekendu:) Bremenka ja jestem w stanie przebiegnąć z 10 m i padam:0to dopiero jest kondycja,spokojnej i radosnej niedzieli:) wczoraj ktos napisał że czeka na czacie a mi chyba dzieci cos namieszały i nie chce mi sie otworzyć to chce miejsze zabezpieczenia to zebym wgrała jawe.....a przecież ja mam.......sama nie wiem co tu jest namieszane,ale dzieci czasem robią szkody:) no chyba zaraz znowu stane zaprzyjaźnic sie z deską i żelazkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka a moze Nordic Walkig na poczatek. O wiele latwiejszy od biegania a tez mozna sobie kondycje poprawic. Tofi pokazalam mojemu mezowi Twoje fotki, nie zna Twojego meza :P Ale mu sie podobaly, szczegolnie panna mloda i stol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , o ile dobrze zrozumialam to co moderN u gory napisala, t wychodzi na to ze te jaja na pomaranczowo co ktos sobie tutaj robil, to byla jedna z nas.Ehh...Jesli mam racje to teraz tylko patrzec kogo nie bedzie na topiku i wszystko bedzie jasne.Szkoda, mam nadzieje ze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wszystko możliwe że była to któraś z nas....ale nie koniecznie ta osoba tu wejdzie bo dostanie hasło i dopiero jak nastepnym razem bedzie robic kawały to już nie wejdzie.....ludzie sa dziwni i czasem wygladaja na poczatku na miłych a potem sie okazuje ze niestety nie sa mili:)ale nie martw sie to są tylko jednostki:)ide dalej prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI aga **** Frankfurt******** angelina 22****Monachuim-Karsfeld****????** 22lata****maz asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) balooonik**** Gütersloh-NRW******7 lat****50 lat BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat cludi_alb********Münsingen******2,5 roku**???? e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). Gosia_70****36lat hessen**** Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat janta****Szczecin**********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat kajaffm****Frankfurt**** kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata kaska12345**** Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) kc*****Bad Kreuznach (RP)*****2,5 roku****23 lata Lena****Berlin**** lenka******** limes-inferior **** Brocken******4,5*******34 lata madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 4msce) Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat mary.de ****Wiesbaden ********????*******21lat****chlopak micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) naneczka*******München *******6lat ******????? Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata Ona 22****Wilhelmshaven(bei Bremen)****4lata***22 lata(strzelec) sarra...****Hannover ****5lat*****?????******maz Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata URODZINY Kassay --------- 07.09.69 belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Gingera----------16.07.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 janta--------------30.10.68 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka---------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 bremenka------- 26.09.81 malutka_de------10.11.81 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 ----- 13.03.1985 wpisałam swoje urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis taka ladna pogoda ze na grzyby mi sie nie chcialo isc,musze kozystac poki jest sloneczko, dziewczyny wyslalam wam zdjecia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale dzisiaj piekna pogoda, juz 17 a sloneczko tak pieknie swieci:) jak milo, ze w koncu podszywacza zablokowano:) bremenka moge zapytac gdzie biegalas? z tego co pamietam to mieszkasz gdzies niedaleko mnie, ja juz kilka razy przymierzalam sie do biegania, ale kolo ulicy to niezbyt przyjemnie sie biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj :DAle piekna pogoda , bylismy w miescie na spacerze , pelno ludzi :D Dzis jest wyprzedaz, mozna kupic ciekawe rzeczy , od 1euro w gore...Oczywiscie kupilam piekne karty urodzinowe za 50centow :D, a tak w sklepie sa okropnie drogie:) Smutno ze lato sie juz konczy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×