Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Monika-jade dzisiaj w nocy do polski,zobacze,co sie da zrobic bez recepty.Pojutrze wracam ,wiec nie bede miala mozliwosci,zeby zalatwic recepte.Moze mi sie uda bez.Dam znac co zalatwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbaro przepraszam za pominiecie przy wysylaniu fotek juz sie poprawiam. Evie tez bym wyslala ale nie mam adresu. No to lece na poczte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Maieju ze do nas zagladasz ale nazwy Topiku nie bedziemy ryczej zmieniac? No i udanej randki. A ja lece na Nudelparty ale nie moge sie objadac, bo jutro startuje i z pelnym brzuchem nie za bardzo to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja wlasnie robie jablecznik z przepisu jaki podalyscie,no to trzymac kciuki zeby mi to wyszlo. dzis moja siostra wyjezdza,byla u mnie 2tyg,przyjechala na chrzciny mojego smarka,zostala chrzesna:) a czy ja tez moge prosic o zdjecia justynaamelia@o2.pl wszystkiego dobrego kassey,zycze Ci tego z calego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justynaamelia, nizej link na ktorym znajdziesz rozne ikonki :) http://forum.o2.pl/emotikony.php wysle Ci zaraz moje zdjecia, podeslij mi swoje Musialabym troche pocwiczyc a taaaaak mi sie nieeee chceeeeee :O Moze zamiast cwiczen wybierzemy sie na rowerek? o 20.15 ogladam po dlugiej przerwie wWer wird Millionär ;) Brakowalo mi tego programu ;) Pozdrawiam´!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Wczoraj zadzwonila do mnie kolezanka. Powiedziala, ze dzwoni za darmo przez Yellow. Wiec weszlam na ich stronke i popatrzylam sobie tam. teraz po wszystkich w de moge sobie za darmo dryndac:-). http://www.goyellow.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyssss............matko kochana wszystkie dostaly z zalacznikami:( i mam wyslane z zalacznikami, a wysylalam hurtem moze u Ciebie cos nie tak:((( oststni raz wysle ale robie co moge moja Droga Kobito:) Aga_z_Bremen...witaj:) cotaz wiecej ludzi z polnocy:))) fajnie:) jak odbierasz to miasto, ludzi...mieszkalam w B. kilka miesiecy, za rok wracam tam ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina232@poczta.fm. Tofi maile dochodza tylko zalaczniki gdzies gina po drodze. Moze jakies chochliki je kradna:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi wspomnialas cos wczesniej ze Twoj maz jest zolnierzem. Mam pytanie tutaj w de?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANTA dzieki za info, napisz mi cos wiecej jak dlugo Twoj mąż tam mieszkał, czy pracował i ile czekaliscie na mieszkanie, w jakim miescie. Moj maz pracuje w Polsce wiec nie bedzie chcial sie zgodzic na takie rozwiazanie zeby sie zwalniac i jechac tam w ciemno, chyba trzeba wymslic inny sposob tylko nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmieszka,dzieki za zdjecia,ja niestety teraz ci nie podesle bo nie wiem gdzie moj ma to zapisane a teraz go nie ma w domu,ale na 100procent cos ci podesle:D dzieki za link z minkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Bundeswera i pol szafy w mundurach:))) teraz ma 2 letnie szkolenie w Kassel...jest w jednostce Powietrzno - Desantowej, skacze min na spadochronach:) podobno piekne widoki, ale ja mam lek wysokosci:):):) a moze Ty tez jestes zonka zolnieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi - ale moj mail ze zdjeciami juz do Ciebie polecial i to juz jakis czas temu... dokladnie o 13.21, moze jeszcze wisi na serwerze???, wlasne widzialam Wasze fotosy, suuuuper, sliczna panna mloda, nie wygladasz na 27lat! w zyciu! piekna sukienka, najwazniejsze ze Wam sie podobalo i jestecie szczesliwi :) mam sprobowac wyslac raz jeszcze? OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie witaj w klubie:-). Moje slonko jest w kompani szkoleniowej w sanitarce. Ale w przyszlym roku jego jednostka jest tutaj likwidowana i przenoszona do schwanewede (nie wiem jak to sie pisze do moglam zrobic blad). My w kazdym razie nie mamy zamiaru sie tam przenosic z uwagi na to, ze mialby tam byc w kompani typowo wyjazdowej a taki wariant nam nie odpowiada. Tak wiec bedziemy szukac raczej jakiegos szpitala wojskowego. Co do skakania to moj maz byl w takiej jednostce, ale sie z niej ewakuowal:-( zanim mial skakac to nie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem co sie stalo, zajrzyj na skrzynke o2.pl :) mam maila spod Twojego nicka, a Twoje zdjecia przyszly z interii no nic, moge wyslac raz jeszcze na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tej szafie pelnej mundurow to nawet mi nie wspominaj. Mam na nia alergie. Co jakis czas kaze mu wywozic to do pokoju w jednostce:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmieszka - bede wdzieczna:) achch az mnie rumieniec oblal, ze mnie ktos tak odmladza:))))) super cos z serwerem nie tak, do Justys wysylam z 5 maila ale ciagle bez zalacznikow dochodza....wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi wyslalam Ci maila z innym adresem mailowym. A teraz ide przewietrzyc moje kudlate stworzenia:-). Bede za pare minutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaamelia juz nadrobilam lap je tam:) Justys..skad ja to znam, ale nie ma problemu, przynajmniej co rano zalozyc do pracy:):):) Michal jest na kontrakcie, jeszcze 4 lata i ma wojska i przechodzi do cywila, apotem zakopuje sie w logistyke:) za pozno zaczal myslec o wojsku na powaznie, a tu ma decydujace znaczenie wiek ...:( ehh dla mnie najwiekszym minusem jest ubezpieczenie 30 procent pryw. i te rachunki, masakra:( ale macham Ci w tej chwili z Kassel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×