Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Pisalam Wam kiedys ze moji sasiedzi to miedzynarodowe towarzystwo:) I wszyscy sa naprawde ok, kulturalni i w ogole.Kazdy ma swoj domek, pielegnuje ogrodek, raz na jakis czas robia sasiedzkie spotkania.Dlugi stol, kazdy przynosi swoja narodowa potrawe.Naprawde ok.Ale jak wszedzie chyba, musialo i tu trafic sie klotliwe babsko! Taka turczynka, calymi dniami pucuje te swoja chatke, chustek ze dwadziescia na sobie, dzieci po 18 juz w lozeczkach.I wiecznie do wszystkich o wszystko sie przypieprza.No i chyba nie lubi Polakow:)) Caly czas przegania moje dzieci.A dzieci jak to dzieci, bawia sie wszystkie razem.Wszystkie jezdza na rowerach p parkingu, moje nie moga.No i wlasnie Natalka przyszla,i mowi ze ta pani znow powiedziala ze maja tam nie jezdzic.A ja powiedzialam ze jak jeszcze raz tak powie, to Natalka ma odpowiedziec ze jej mama pozwolila.I ze jak kobieta ma jakis problem to ma przyjsc do mnie.Jakis czas temu , jej syn , osmioletni, zbil czterolatke rosjanke, i nie hcial przepuscic do domu.Mala darla sie w nieboglosy, no i ze ja to wszystko widzialam, to zeszlam do nich.I powiedzialam zeby jej nie bil bo nie wolno, o to dziewczynka, bo jest malutka.Normalnie , nie krzyczalam, w koncu to nie moje dziecko.No i maly polecial na skarge.To ten babsztyl powiedzial ze nastepny raz jak cos sie bedzie dzialo, to ma przyjsc mama tej malej a nie ja:)) To bylo takim tonem , te nie bedzie jej jakas Polka dzieci ustawiac :)) Baba jeszcze ne wie ze Polki to bardzo waleczne kobiety:) Przynajniej ja, zwlaszcza kiedy ktos mi na odcisk nadepnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegrzeczny Troll
Nikt mnie tutaj nie chce...:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolu a ktos Ty?? Moze Cie polubie, lubie chochliki. A ja robie sloiki ze sliwkami ufff zmeczona juz jestem a to jeszcze nie koniec usiadlam na chwilke, by sie odprezyc. No i muzyczka w radiu mi sie wylaczyla, musze chyba restart zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegrzeczny Troll
Jestem w sumie biednym Trolem:O Mieszkam tez w Niemczech,nie mam zadnych przyjaciol tutaj,czuje sie samotny:O .Czasem jestem niegrzeczny ,bo mi odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj Trolu 🌻 tylko nie rozrabiaj za duzo, bo tu juz tacy byli co narozrabiali i wcale nam milo nie bylo. No lece dalej drylowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniko ja to mam takich sasiadow ze glowa boli,sami piep... rasisci ale wcale sie nimi nie przejmuje,trzymam tu z taka rosjanka i jest ok,ostatnio w niedziele jej maz kosil trawe i wiecie co ci nasi kochan sasiedzi zrobili,zadzwonili na policje i kolezanki maz dostal kare pieniezna 30euro,taki swinie tu sa,no coz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegrzeczny Troll
Obiecam,ze bede grzeczny i nie bede robic zadnych podszywow (juz wiecej:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile. po wczorejszej dyskotece nie umie dojsc do siebie , bo przyjechalam o 4ej. Bylam w spayer na polskiej-fajna. U was widze duzo zamieszania na stronie. co do zdjec to ja wysle chetnie ale wyslalam paru dziewczyna , a dostalam od polowy wiec teraz czekam pierwsza na zdjecia -a napewno sie zrewanzuje. Do tabelki ja mieszkam : bei Pforzheim i 20 .09.06 jest 10 rocznica pobytu w Niemczech.( o jej to juz za pare dni-musze to oblac). pozdrawiam wszystkich PS: pozdrowienia od Tin---szaleje na motorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bieglismy na flowmark(Nie wiem czy dobrze napisalam),ten kolo walmarktu.Moj chcilal tylko po parku,ale ja go namowilam:)bo lubie polazic sobie po tym rynku:)ale spowrotem juz nie dalam rady biec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!ja tylko na chwile,chcialam sie na jakis czas pozegnac,bo nie bede miala dostepu do internetu:Mowie to zebyscie nie myslaly ze jak sie nie pojawiam,to znaczy ze ja pisalm te bzdury:) no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halli hallo, a i ja na krötko:-)) Przepiekna Pogoda,bylismy na spacerze.Znowu duzo klötni :-((mielismy. Bremenker......Flohmarkt:-)))co znaczy Rynek pchel :D janta ciesze sie ze czesciej cos od ciebie czytam i jakos tobie lepiej jest::-)))bardzo fajnie. micka.....od ciebie niemam zdjec a i niemoglam moich przeslac bo niemam twojego adressu.mslalam ze jezeli od ciebie dostane to bedzie automatycznie adres :-)) Jutro bedzie jeszcze cieplej. Monika to fajnie.30 Euro jest ok.A ta Turka to glupie babsko:-))) Myslisz ze znajdziesz dla nas troszke czasu? tak ladnie slonko zachodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze ze nas topik troszke posprzatany:-). Ja znowu tylko na chwilke. Tofi wyslalam fotki. Mam nadziej, ze nikt nie ukradnie zalacznikow:-). Ostatnio podalam stronke, z ktorej mozna za darmo po de wydzwaniac, a teraz stronka, z ktorej mozna za darmo do Pl dzwonic. Jedna rozmowa moze trawac 30 min., ale po jej przewaniu mozna kolenje 30 min:-). Swietna sprawa polecam. www.peterzahlt.de. No nic ja uciekam i zycze jeszcze wam przyjemnego wieczorku. Trzmyjcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem i tak sobie mysle jak z niegrzecznego Trola zrobi sie czarny trol to moze grzeczniejszy sie zrobi i rogi troche zmaleja.Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
dziewczyny mozecie sobie pozmieniac anbieterow z pradu i zaoszczedzic sporo kasy.. mnie teraz czeka doplata ok 115 E ZA SAMO SWIATLO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszedzie zarowki energooszczedne. I poza tym co jakis czas kontroluje ilosc zuzytego prada. jak widze ze jest troche wiecej to zwiekszam minimalnie oplate miesieczna. Specjalnie sie tego nie odczuje a na koniec okresu rozliczeniowego nie spotyka mnie nieprzyjemna \"niespodziank\" Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam dzis na spacerze z ta Polka ktora wprowadzila sie obok.Calkiem mila dziewczyna. Maz jutro idzie do pracy, koniec urlopu, wreszcie:) I poczatek nowego tygodnia.No ja nie moge sie nadziwic ze ostatnio ten czas tak szybko leci. Iwona , no pewnie ze znajde dla Was czas.Myslalam o wtorku albo srodzie.Bo kurcze nie pamietam kiedy mam zebranie u Natalki z religii,a nie chce mi sie teraz tej kartki szukac.Rano napisze Wam dokladnie. Chyba juz nikogo nie ma na topiku.Zajrze jeszcze na czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaamelia....przykro mi ale nie doszło mi nic na poczte😭 Aga_widze ze jesteś spokojniejsza,to dobrze moze juz nie bedzie ciebie nikt atakował:) Monika ja też bym walczyła,nie radze ruszać moich dzieci:0szkoda ze masz taką sąsiadke,ale zawsze musi sie ktoś trafić zeby nam \'\'krew\'\'psuć.....ale co tam dasz sobie z nią rade Kassay czuje sie już lepiej,właściwie dzieki pomocy ludzi fajnie ze mozna spotkać takich miłych ja tak kilka słów tylko bo cały dzień dzielnie prasowałam i szczerze mówiącjestem zmęczona w miedzy czasie zainstalowałam sobie nową przeglądarke bo w sarej coś mi dzieciątka namieszały i wiele funkcji nie działało wiec nie umiem jeszcze za bardzo tego obsługiwać ale naucze sie jutro wstajemy obowiązkowo przed 7 niestety rok szkolny sie zaczoł i dużo siedzenia z Pati nad lekcjami już na samą mysl jestem zmęczona....ale trudno trzeba sie uczyć:)zycze wam kolorowych snów i do jutra:) Trolu zrób sie na czarno bedzie bardziej bezpiecznie z tobą rozmawiać....moze nie tak bardzo ale bardziej,napisz coś o sobie i nie wariuj bo nie warto atakować grzecznych i miłych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) No to rok szkolny pelna geba.Koniec ze spaniem do poludnia:) Ja wlasnie pije pierwsza kawe, zaraz wstaje Natalka.Chyba bedzie dzis ladna pogoda, to wezme chlopakow na zakupy , beda mieli odrazu spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też zaraz będe piła kawe,Monika właśnie szkoda ze nie można sie pobyczyć,szkoła to szkoła,a nawet w sobote i w niedziele te moje smerfy wstają skoro świt nie dane jest mi sie wyspać a tak bym chciała:)niestety musze jeszcze troche poczekać moze jak bedą wieksze to chociaż w sobote i niedziele bede sie mogła pobyczyć w łóżku,teraz trzeba iść poscielić łóżka i zrobić śniadanie .....do potem miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz moja tylko dopijam:) Nataska wyprawiona, Mateusz wcina sniadánie, a Kuba spi.Biore sie zaraz za sprzatanie, zeby szybciej z glowy bylo, a u mnie po weekendzie zawsze jest co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halli hallo, dzien bedzie bardzo ladny.Mamy dostac 26 stopni :D Moze pöjdziemy dzisiaj nad jezioro.Kawe jöz druga pije a wstalam o 7 i bylam zla bo möj dözy najpierw mnie odbudzil a pözniej malego.Mial sluchawki na uszach i spiewal sobie glosno.A ja zawsze taka niewyspana:-((Jeremmy zasadzie tez spiacy ale jak sie przebudzi no to niezasnie tak szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabki widac jöz wszystkie ,inaczej bym niewiedziala ze wychodza:D Mial wczoraj jakos zapchany nosek i niemögl zbyt dobrze spac.Postawilismy mu w pokoju Duftlampe i dalam pare kropelek japonskiego oleju.Chyba pomoglo bo spal fajnie do tej 7. A mnie nic sie nie chce a musze.Wlosy umylam tylko no i sniadanie zjadlam.mam pranie w pralce,musze na zakupy no i zobacze czy na spacer pöjde.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kawe wypilam, sniadanie zjadlam, a teraz sprzatam.Tez musze po zakupy isc.Prania o dziwo dzisiaj nie mam.A co gotujesz dzisiaj ? Bo ja na latwizne chyba pojde i zrobie schabowe.Czytalas moj przepis na bigos? A Ty pamietasz jak robila Twoja mama i Ci nie wychodzi czy w ogole nie wiesz jak ona przygotowywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Wlasnie w piekarniku piecze mi sie ciasto drozdzowe z kruszonka..:) ale zapachy..mniam..:))\') belaiza...i dzieki Bogu nie wszyscy znaja mojego meza:))))) bremenka...brat Darek o ile sie nie myle::)widzisz swiat jest maly:)) Ja tez w marcu przyjechalam do Bremy, ale musialam wracac do Polski konczyc studia:) Zazdroszcze Ci przyjazdu Mamy, ja swoich rodzicow 4 lata nie widzialam, USA, problemy z wiza i takie tam. Monika:\') turczynki olej, mnie pot oblewa na widok tego narodu...nie szanuja zadnych zasad, oni sa najwazniejsi, w tramwaju wykrzykuja jak jest zle w Niemczech(to po diabla tu siedziec), jak robilam kurs mialam ludzi co ponad 30 lat tu byli i ni be ni me - a na pytanie, czy pracowali - a po co?? mamy zasilki....brak slowzreszta, niedlugo Niemca w niemczech trzeba bedzie ze swieca szukac:)))) Wszystkim dziewczynom dziekuje za zdjecia! Fajne z Was kobietki, macie sliczne dzieci!! mam fotki od KASSAY BASI BREMENKI JUSTYNYAMELII JUSTYNY a reszta:) slac kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×